Тільки для справжніх пані!

До чого сниться цілуватися, сонник – цілуватися уві сні

До чого сниться цілуватися, сонник – цілуватися уві сні

Зміст:

Поцілунок у сні досить неоднозначний символ. Нерідко це бачення-перевертиш, яке в реальності обіцяє зовсім протилежне. Людям, що знаходяться в розлуці, він гарантує швидку зустріч. Тим же, хто знаходиться поруч – розставання. До чого точно сниться, що довелося цілуватися?

Тлумачення з найвідомішим сонникам

Думка з приводу цього видіння часто розходяться і різні сонники пропонують абсолютно різні розшифровки. Наприклад:

 • Східний жіночий сонник вважає, що цілуватися уві сні можна перед розлукою саме з цією людиною. І чим палкіше й палкіше був поцілунок, тим довше вона триватиме.
 • Новітній сонник Р. Іванова попереджає: якщо цілувалися з людиною іншої статі, то теж саме відбудеться і наяву. Якщо свого, то придбаєте хронічний недуга.
 • Сонник Мартина Задеки після такого бачення гарантує примирення з ворогами. Дівчатам можна розраховувати на близьку заміжжя.
 • Повний сонник Нової Ери асоціює поцілунок з набуттям сили. Цілувалися в ночі, значить, ділилися з кимось енергією.
 • Сонник Деніз Лінн впевнений, що цілуватися буквально означає об’єднуватися. Причому не тільки з іншими людьми, але і з самим собою. Це також ознака теплоти почуттів.
 • До чого сниться — цілуватися жінці, чоловікові

  Якщо жінка цілувалася уві сні, то в реальності познайомитися з цікавим мужчинкой, який при близькому знайомстві виявиться справжнім альфонсом.

  Чоловікові цілуватися з дамою означає, що необхідно приділяти більше уваги своїй половинці. Трапилося бачити, як інші цілуються? Будьте обережні, вас спробують втягнути в дуже неприємну історію.

  Що значить цілуватися зі знайомим, незнайомою людиною

  З пристрастю цілувалися зі знайомим, хоча не перебуваєте з ним у близьких відносинах? Таким чином проявляються в мріях нереалізовані мрії і бажання.

  Уві сні вп’ялися в губи зовсім незнайомого персонажа? Відзначте всі його особливості, вони підкажуть, чого вам не вистачає в житті. Якщо цілувалися з незнайомцем і вас застав улюблений, то готуйтеся до неприємностей, які влаштують уявні друзі.

  З жаром цілували незнайомця або незнайомку? З-за дрібниці повздорите з чоловіком/дружиною. І чим довше милувалися з іншим, тим довше триватиме сварка. Поцілунок незнайомця обіцяє короткочасну зв’язок або різкий спалах емоцій.

  Уві сні цілуватися з коханим чоловіком, чоловіком, жінкою, дівчиною

  Взагалі, пристрасно цілуватися в ночі з улюбленими погано. Це ознака розлуки і навіть повного розриву відносин. А от чоловікові і дружині палко цілуватися добре. Це ознака абсолютної гармонії, яка збережеться в будь-яких обставинах.

  Гірше всього, якщо довелося спостерігати, що кохана людина цілується з кимось іншим. Це означає, що ваші очікування на рахунок шлюбу з ним не здійсняться.

  До чого сниться цілуватися з колишнім хлопцем, дівчиною, чоловіком

  Цілуватися з колишніми можна перед вчиненням безчесного вчинку. Це символ незадоволеності, причому не тільки в інтимному сенсі, а взагалі по життю. Бачили, як друг або чоловік цілувався з колишньою? З-за дрібниці втратите повагу.

  В ночі цілували колишнього чоловіка? Зіткнетеся з лицемірством і зрадою. Нерідко поцілунок у сні лише вказує на нерозривний зв’язок з людиною, який вже пішов з життя.

  До чого цілуватися жінці з жінкою, чоловіка з чоловіком

  Цілуватися з людиною однієї статі можна перед серйозною ворожнечею. Такий сюжет є сигналом про небезпечне захоплення. Якщо ви продовжите задовольняти свої ниці пристрасті, то дочекаєтесь справжньої трагедії.

  Довелося бачити цілуються чоловіків? Готуйтеся до повальним невдач і розчарувань. Жінок? В реальному світі з’явиться можливість гарненько відпочити в приємній компанії.

  Уві сні цілуватися з покійним, як з живим

  Якщо приснилося, що цілувалися з померлим, то наяву доведеться розлучитися з надією. Постарайтеся на якийсь час відмовитися від рішучих дій, тільки спокій і зосередженість допоможуть переломити ситуацію.

  Цілуватися з мертвим як з живим можна перед хворобою, таємним дельцем або романом з дуже відомою людиною. Якщо це близьке небіжчик, то таким чином відбувається остаточно прощання на тонкому плані.

  Цілуватися в темряві, при світлі, потайки, на людях

  До чого сниться, якщо цілувалися в абсолютній темряві? На деякий час загрузнете в розгульного життя і можливо, змінити коханому. Якщо ж це сталося при світлі, то збережіть вірність не тільки йому, але і власним ідеалам.

  Примудрилися поцілуватися з ким-то в темному підворітті? Отримавши солідні гроші, але дарма витратите їх, намагаючись заслужити чиюсь прихильність.

  Уві сні потайки цілувалися з коханим? Після короткого побачення доведеться розлучитися на тривалий термін. Цілувалися з хлопцем або дівчиною на очах у інших? Готуйтеся до пліток і пересудів за спиною, причому без особливого приводу.

  Приснилося, як цілувалися в губи, взасос, без мови

  Поцілували когось взасос? Потрапите в погану історію або ж отримаєте заслужену похвалу. Поцілунок взасос також може символізувати хвороба, тривалу розлуку або сварку. Він же вказує на обмін енергією і силою.

  Якщо після поцілунку на губах залишився холод, значить, вас зазначила доля. Біль? В реальності отримаєте звільнення від обтяжливих зобов’язань. Цілувалися без мови? Це знак уваги, подяки, заохочення. Цілувати в чоло – до прощення, благословення, в щічку – до легкого флірту, новин.

  Цілуватися уві сні – ще трохи значень

  Якщо у мріях примудрилися цілуватися з нематеріальним істотою, то і наяву вас контролює або ж захищає якась невидима сутність. Вона чинить на вас позитивний вплив, якщо виглядала непривабливо та від’ємне, якщо навпаки. Крім того:

  Якщо приснилося, що за вашими поцілунками уві сні хтось потайки спостерігав з боку, то в світі реальному вам сильно заздрять і можуть нашкодити.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться цвинтар, сонник – кладовище у сні

  Зміст: Розшифровка по різних сонникам До чого сниться цвинтар живій людині Що означає кладовище для молодих, закоханих, нареченої, дівчата До чого сниться цвинтар жінці, вагітній, чоловікові Приснилося кладовищі без хрестів,…