Тільки для справжніх пані!

До чого сниться цибуля? Сонник — цибуля уві сні

До чого сниться цибуля? Сонник - цибуля уві сні

Зміст:

Більшість сонників розходяться в думках з приводу питання про те, до чого сниться цибулю. Найчастіше такий сон трактується, як провісник сліз або зла в будь-яких його проявах. Але буває, що образ лука вважається хорошою ознакою.

Цибуля — сонник Міллера

Бачити уві сні гори цього овоча означає, що в реальності вам доведеться випробувати сильну злість з боку недоброзичливців після того, як успішно завершити свою роботу. Але якщо ви кусаєте головку цибулі, ворожі дії, які б вони не були, ніяк не зможуть нашкодити вам.

Бачити в картинах сну багато цибулевих гряд означає, що на шляху до мети з’явиться безліч суперників. Дивитися, як цибуля підсмажується – ризиковані бізнес-операції обернуться удачею.

До чого сниться цибуля — тлумачення по Фрейду

Часте спостереження уві сні високих і соковитих цибулевих стрілок означає ваше підсвідоме прагнення до пошуку партнерів молодого віку.

Яскраві великі цибулини з красивою жовтою шкіркою вказують на добре розвинену сексуальність. А ось цибульна коса або просто велика зв’язка можуть говорити про ненаситності в плані інтимних утіх.

Молоді цибульні проростки символізують про те, що в душі ви вже готові до появи дітей.

Цибуля уві сні по соннику цілительки Євдокії

Бачити цибулю означає випробувати відкрито спрямовану на вас злість. Їсти – наявність прихованих внутрішніх сил, які допоможуть подолати всі ворожі підступи.

Дрібно посікти овоч ножем і відчувати, як щипає очі, обіцяє судові позови через розподіл спадщини.

До чого сниться цибуля — сонник Ванги

Коли ви працюєте на посадках цибулі, вкладаєте в це багато сил, то такий сон передвіщає одержання «багатих врожаїв» наяву, справи підуть в гору, а будь-яке вкладення грошей окупиться. Але, якщо під час цього ви сильно плачете, то і в реальному житті прийшов успіх обернеться крахом.

Гірлянда з великих головок цибулі означає добрі зміни, які настануть незабаром.

Що значить приснилася цибуля — тлумачення з англійської соннику

Дивитися на цибулю уві сні або є його віщує знахідку втрачених раніше речей, за якими ви довго горювали. Це можуть бути гроші, цінні папери або золото покладені в затишне місце і забуті вами.

Плакати від цибулі у сні – до швидких сварок з родичами. Купувати його – важко хворий друг повинен видужати.

Цибуля уві сні за східним соннику

Гори лука пророкують успіх. І чим більше цибульні розсипи, тим більше у вас буде удачі.

Бачити протягом сну цибулю, який сходить а потім виростає, передвіщає, що ворожі дії тільки підштовхнуть вас до правильного розвитку.

До чого ще може сниться цибулю. Альтернативні тлумачення

В цілому, звичайно цибулю уві сні говорить про якомусь розладі найближчим часом.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ріпчаста цибуля? Сонник — ріпчаста цибуля уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам Інші розшифровки У кожного сну є свій сенс. Наприклад, вам приснився ріпчасту цибулю. До чого б це? Традиційно вважається, що будь-цибуля зазвичай сниться до сліз. Практично…

До чого сниться злива? Сонник — слива приснилася уві сні

Зміст: До чого сниться злива — сімейний сонник Слива — сонник здоров’я Дворянський сонник Н. Гришина — приснилася зливу Зливу уві сні — сонник від А до Я До чого…

До чого сниться диня? Сонник — диня уві сні

Зміст: До чого сниться диня по соннику Міллера Диня уві сні по Фрейду До чого сниться диня – сонник Хассе Якщо приснилася диня – сонник Лонго До чого сниться диня…