Тільки для справжніх пані!

До чого сниться травень, сонник – травень уві сні

До чого сниться травень, сонник – травень уві сні

Зміст:

До чого сниться п’ятий місяць року – травень? Уві сні він обіцяє приємне дозвілля і море задоволень. Однак примхи погоди в сновидінні можуть дещо коригувати початкову тлумачення і обіцяти неждані смутку і розчарування. Сонник підкаже, як грамотно розшифрувати сюжет.

Тлумачення по сонникам

Нумерологічний сонник попереджає: бачити травень сонячним і ясним добре. Це означає, що вас чекає період щастя і умиротворення. Якщо в реальному світі ви збираєтеся розпочати якусь справу, то воно, найімовірніше, принесе задоволення і гідний прибуток.

Приснилося, що у травні почалася сильна гроза, а ви намагалися сховатися, але промокли до нитки і навіть злякалися? Сонник пророкує: приблизно через два тижні здійсніть непорядний вчинок, за який трохи пізніше доведеться відповісти за всією програмою.

До чого сниться, що дія сюжету розгорталося в травні? Наяву зумієте зберегти мужність і присутність духу навіть у найскладнішій ситуації. Уві сні був місяць травень, а на гілках розпускалися бруньки? Будьте обережні, ризикуєте зробити дуже необачний вчинок.

Бачити, як лопаються бруньки і дерева покриваються листочками, не дуже добре. Сонник підозрює, що намагаючись задовольнити свої нагальні хотіння, ви дійде до повного душевного спустошення і зрозумієте, що даремно розтратили час.

До чого сниться місяць травень

Приснився травень і травневі свята? У сні це ознака душевного оновлення, для хворих сновидцев – одужання. Після досить важкого періоду ви швидко відновиться і знову заживете добре.

До чого сниться місяць травень і подія, яка відбувається в цю пору? Постарайтеся триматися подалі від людини, схильного до надмірної показуху і перебільшень. І взагалі, залишайтеся в тіні, інакше наживете неприємності.

Що значить погода в травні

До чого сниться перша гроза в травні? Ви даремно хвилюєтесь і турбуєтеся, для цього немає жодних підстав. Постарайтеся розслабитися і відпочити, сили вам ще знадобляться. Погано, якщо в травні довелося збирати квіти. Наяву настає тривала розлука з рідними.

Приснився дощовий і похмурий травень? Наближається конфлікт, який загрожує непередбачуваними наслідками. Слухати уві сні перший грім означає, що якась подія моторошно вас налякає і мимоволі доведеться звернутися за підтримкою до близьким людям.

Приснився травень не в сезон

До чого сниться якщо уві сні виявився травень, і вам довелося працювати в городі? Будьте готові до великих турбот і клопотів. Виявляться вони приємними чи не дуже, підкаже атмосфера самого сновидіння.

Якщо уві сні травень з’явився не по сезону, то в реалі гряде ціла низка однакових подій. Приснився місяць травень не в сезон? Мрії здійсняться і ви досягнете мети, якщо прикладіть хоч трохи зусиль. Бачити травень в потрібний для нього час означає, що доведеться виконувати роботу, яка не залишить вам ні хвилини відпочинку або спокою.

Травень уві сні – як тлумачити

Якщо уві сні був травень, то саме в цей місяць виповниться передбачене уві сні. Для більш точної розшифровки слід скористатися наступними значеннями:

Приснилася власна весілля в травні? Це поганий знак, що обіцяє важкий життєвий етап, наповнений смутком і втратами. Але чуже веселощі обіцяє незвичайні перспективи та можливості для самореалізації.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться червень, сонник – червень уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам До чого сниться місяць червень Що значить погода в червні Приснився червень не в сезон Червень уві сні – інші розшифровки До чого сниться шостий місяць…

До чого сниться липень, сонник – липень уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам До чого сниться місяць липень Що значить погода в липні Приснився липень не в сезон Липень уві сні – як тлумачити До чого сниться сьомий місяць…

До чого сниться серпень, сонник – серпень уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам До чого сниться місяць серпень Що значить погода в серпні Приснився серпень не в сезон Серпень уві сні – ще трохи розшифровок До чого сниться восьмий…