Тільки для справжніх пані!

До чого сниться трава, сонник – трава у сні

До чого сниться трава, сонник – трава у сні

Зміст:

Трава уві сні дуже часто виступає лише фоном для основного дійства. Але якщо вона викликала пильну увагу своїм незвичайним виглядом, то обов’язково потрібно розтлумачити цей образ. До чого сниться зелена, жовта або навіть суха трава?

Тлумачення по сонникам – що обіцяє трава уві сні

Щоб отримати найбільш точну розшифровку, доведеться гарненько згадати, про що було сновидіння. Для початку загляньте в популярні сонники, а вони говорять наступне:

 • Сонник Міллера вважає бачення, в якому була зелена трава вкрай сприятливим. В цілому воно обіцяє достаток і успіх. Людям, зайнятим торгівлею, можна чекати прибутків та швидкого збагачення, артистам і літераторам славу і популярність, закоханим – щасливі відносини. Але якщо травичка була пожухлої і жовтою, то тлумачення повністю протилежне.
 • Сонник Езопа вважає, що трава у сні пов’язана з минулим. Зелена рослинність символізує надію, а пожовкла – смуток і жаль. До чого сниться, як травичка пробивається через асфальт або бетон? Це символ примарних сподівань, які неодмінно справдяться.
 • Новий сімейний сонник також обіцяє всім без винятку заможне і щасливе існування. Але пожухлої рослинність попереджає про труднощі і хворобі.
 • Тепер саме час перейти до більш конкретних сюжетів.

  До чого сниться трава висока, по пояс, суха

  Висока і соковита річна травичка уві сні передає спокій, достаток і відмінне здоров’я. Але якщо вона виявилася занадто висока або росла там, де її бути не повинно, то надмірна безтурботність і легковажність негативно позначаться на справах. Бачити суху траву можна перед занепадом сил, висушуючу хворобою, втратою ваги і загальною слабкістю.

  Приснилася трава зелена, жовта, густа, рідка

  До чого сниться трава взагалі? Часто вона є символом життєвої енергії і відображає стан здоров’я. Якщо рослинність мала соковитий зелений колір, то в поточному періоді чекайте натхнення, успіху, відмінного самопочуття і загального благополуччя.

  Приснилася жовта травичка? Належить виконувати важку роботу за мізерну винагороду, до того ж може захворіти близька людина. Бачити густе зелене різнотрав’я можна перед вступом у вдалий шлюб, а рідкісне і витоптане з’являється перед важкими часом і випробуваннями.

  Що символізує уві сні лікарська трава, бур’яни

  Будь-яка лікарська травичка натякає в ночі, що в разі захворювання лікуватися слід саме нею. Крім того, кожна рослина має своє власне значення, яке слід врахувати при тлумаченні.

  До чого сняться бур’яни? Вони відображають негативні думки, негативні почуття, неадекватна поведінка, а також попереджають про всілякі перешкоди. Бачити їх на болотистій місцевості означає, що вас чекають сварки і розлучення.

  До чого сниться трава в будинку, на порозі, у дворі

  Неодмінно варто згадати, де саме росла трава. Якщо прямо на підлозі в будинку, то вашому добробуту загрожує велика небезпека. Виявили травичку, що росте в кімнатах? Незабаром будинок спорожніє.

  Бачити буйну рослинність на дворі чи в полі добре. Це ознака матеріальної прибутку. Ще краще косити таку травичку. Великий дохід принесе справу, яку ви почали вже давно. Якщо ж трава виросла прямо на порозі або біля воріт, то вам великим начальником.

  Приснилася трава в городі, на кладовищі

  До чого сниться город, сильно зарослий травою? Негайно перегляньте свій спосіб життя і харчування. Якщо прямо зараз нічого не зміните, то важко захворієте або зайдете в глухий кут.

  Уві сні привиділося різнотрав’я на кладовищі? Це дуже цікавий знак, що віщує відродження минулого, кардинальну зміну світогляду або зустріч з тим, кого давно не бачили. Привиділася могилка вся в траві? У батьків або інших престарілих членів сім’ї виникнуть якісь проблеми.

  Що означає, якщо уві сні трава горить

  Горить трава в ночі асоціюється з втратою життєвої енергії, агресивною поведінкою, безцільним або непотрібною витратою ресурсів. Якщо ви самі примудрилися підпалити її, то можете стати жертвою нещасного випадку.

  Одночасно яскраве полум’я, пожирає суху рослинність, обіцяє в реалі прилив сил і натхнення. Приснилося, що велика купа сухої соломи яскраво горить? Настав вдалий в усіх відношеннях період. Зараз ви зможете зробити те, про що раніше лише мріяли.

  Трава уві сні – інші значення

  Дуже добре, якщо у сні ви змогли встановити різновид трави. Однак деякі розшифровки можуть бути досить суперечливими, тому остаточне тлумачення залежить від поточних обставин.

  Якщо уві сні довелося збирати лікарські рослини й заготовляти їх про запас, то незабаром відчуєте дуже незвичайні, але строго позитивні відчуття. Заварювати і пити чай з ними означає, що переживете бурхливий любовний роман зі щасливим кінцем.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сняться гриби жінці, сонник – гриби жінці уві сні

  Зміст: Гриби уві сні жінки: тлумачення з популярним сонникам До чого сняться гриби жінці в лісі, на дереві, багато Жінці наснився гриби отруйні, неїстівні, різні Що означають для жінки гриби…

  До чого сниться вчитель, сонник – вчитель уві сні

  Зміст: До чого сниться образ за різними сонникам Приснився колишній вчитель, якого давно не бачили Уві сні вчитель з’явився вдома, в школі Що значить — самому бути вчителем До чого…

  До чого сниться тікати від ведмедя, сонник – тікати від ведмедя у сні

  Зміст: Що означає сюжет за різними сонникам До чого тікати від ведмедя дівчині, жінці, вагітній Що означає для чоловіка тікати від ведмедя у сні До чого сниться тікати від злого…