Тільки для справжніх пані!

До чого сниться торт? Що значить якщо приснилося торт у сні

До чого сниться торт? Що значить якщо приснилося торт у сні

Зміст:

Приснився величезний торт? Чекайте радості. прибутку. приємних подій. Але якщо виріб було весільним, то забудьте про своїх надіях. Сонники розглянуть різні варіанти сновидінь і встановлять справжню картину.

До чого сниться торт по соннику Міллера

Якщо заміжній жінці приснитися весільний торт, що стоїть на столі молодят — її шлюб раптово зруйнується. Сон, у якому ви розглядаєте свіжий торт — ознака швидкого прибутку; для закоханих пар — це щастя у взаєминах; для самотньої дівчини сон про весільному торті віщує невдачу.

Якщо уві сні ви заходите в найближчу кондитерську і купуєте там торт, значить, в реальності, якщо відчуєте себе беззахисним і незатребуваним людиною, вам не доведеться йти далеко, допомога буде знаходитися дуже близько.

Торт у сні — сонник Ванги

Відкусити уві сні зіпсований торт — знак того, що в реальному житті ви дуже довго роздумуєте над пропозицією, яка вам нещодавно зробили. Вживати торт — до взаємної любові або вигідною угодою. Подібне сновидіння для жінки може передбачити припинення відносин з коханим.

Сон про торті або кондитерських виробах, означає, що Ваш звужений гідний вашої любові. Однак таке сновидіння може означати, що ви будете володіти певним майном. Закоханим парам — пророкує благополуччя в любовних відносинах.

Торт по соннику Фрейда

Згідно з Фрейдом, торт та інші вироби з тіста, показують безпечність людини у любовних взаєминах і бажання досягнення задоволення без наслідків.

Великі втрати в бізнесі принесе сон, у якому ви стоїте за тортом в черзі, але буквально перед вами забирають останній торт. Якщо уві сні вам приснилося, що ви не з’їли шматок відрізаного торта — знак того, що у вашої допомоги потребують близькі люди.

Сонник Хассе — до чого сниться уві сні торт

За сонником екстрасенса Хассе, одержувати уві сні торт в якості подарунка до прибутку або радісних подій, пробувати його — до швидкої зустрічі гостей, випікати — до отримання запрошення на значущий для вас свято, нести і ставити торт на стіл — до марним спробам досягти любові бажаного людини.

Езотеричний сонник що значить якщо приснилося торт

Купувати торт — символ щасливого життя, яку справді можна назвати солодким. Їсти — вас чекають фізіологічні насолоди в сексуальному плані, ваш партнер буде дуже ніжний і ласкавий.

Їсти торт з білим кремом — символ прийдешніх змін в житті, які увінчаються успіхом. Шоколадний крем говорить про нових знайомствах і не виключено, що такий сон обіцяє вам новий роман або поліпшення сімейних взаємин.

Синій колір — до серйозної сварки, жовтий крем — до розлуки, а зелений — до можливої печалі. Але самий негативний відтінок крему — це чорний. Він символізує важкі хвороби.

Торт сниться уві сні — сонник Лонго

Якщо у вас уві сні, виходить, задути свічки з першого разу — знак того, що ви зможете без проблем подолати будь-які перешкоди. Однак якщо при цьому свічки не згаснуть, означає, що ці неприємності будуть досить серйозними. Будьте уважні, це сон попередження.

Уві сні займатися випічкою торта — знак того, що в найближчому майбутньому ви займетеся складною справою, що цілком зможе проявити свої здібності. Від того, як ви впораєтеся з поставленим завданням залежить ваша подальша кар’єра. Якщо вам приснився великий і красиво прикрашений торт, тоді наяву вас чекає радісна зустріч із близькими друзями.

До чого ще може снитися тортДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться цукерки? Сонник — цукерка уві сні

Зміст: До чого сняться цукерки по соннику Міллера Цукерки у сні — сонник Ванги Сни про цукерки — Жіночий сонник Що означає, якщо приснилися цукерки уві сні. Сонник Медеи Сімейний…

До чого сниться морозиво? Сонник — морозиво уві сні

Зміст: До чого сниться морозиво по соннику Міллера Морозиво у сні — сонник Ванги До чого сниться морозиво по соннику Фрейда Жіночий сонник — морозиво Сучасний сонник що значить приснилося…

До чого сниться слон? Сонник — слон у сні

Зміст: До чого сниться слон по соннику Міллера Слон у сні — сонник Ванги Сонник Лонго — до чого сниться слон Сучасний сонник що значить приснився слон Трактування сну про…