Тільки для справжніх пані!

До чого сниться: тікати від змії, сонник – тікати від змії уві сні

До чого сниться: тікати від змії, сонник – тікати від змії уві сні

Зміст:

До чого сниться, якщо трапилося тікати від змії? Наяву вас здолають безпідставні страхи і занепокоєння, до того ж виявиться, що вас оточують не найкращі люди. Більш конкретну розшифровку можна отримати, якщо відновити в пам’яті всі подробиці побаченого уві сні.

Тікати від змії – що значить по різних сонникам

Приснилася, що напала змеюка, і довелося від неї тікати? Чітке передбачення на майбутнє дадуть популярні сонники.

 • Сонник Міллера вважає, що вас замучать уколи совісті або ж доведеться вести серйозну боротьбу з життєвими труднощами.
 • Сонник Езопа стверджує, що належить захищати свою честь від нападок недоброзичливців.
 • Сонник для всієї родини пропонує більш позитивну розшифровку: в майбутньому з’явиться можливість подорожувати і відвідати ряд екзотичних країн.
 • Якщо уві сні швидко бігли від змії, то сонник Нострадамуса обіцяє великі біди і позбавлення.
 • До чого сниться втеча по Соннику від А до Я? Наяву схлестнетесь з ворогами. Але якщо змії раптом скам’яніли або завмерли в безглуздих позах, то не звертайте уваги на неприємності і вони швидко зійдуть нанівець.
 • Чоловікові тікати від змії – що буде після

  Приснилося, як утікали від шиплячого плазуючого? В реальності вас почнуть утискувати, але раптово з’явиться впливовий чоловік, який вам допоможе. Втеча від змії хворим сновидцам обіцяє швидке одужання, для інших це означає, що хтось попросить грошей у борг.

  Напад змеюки також символізує уві сні звинувачення. Не виключено, що благополучні на перший погляд обставини обернуться великими проблемами. Якщо за вами гналася неотруйна змія, то повернеться один після тривалої відсутності.

  До чого тікати від змії жінці, дівчині

  Якщо швидко втекли, рятуючись від змії, то в дійсності доведеться відмовитися від чогось цінного і важливого. Цей же сюжет попереджає про безчесною і підступної суперниці.

  Якщо дівиця рятувалася від плазуна, то у неї з’явиться дуже незвичайний шанувальник. Змія, яка женеться, також обіцяє жінці можливу вагітність. Якщо гадина вкусила, то, швидше за все, ви вже в положенні.

  Що означає уві сні тікати від змії, яка хоче вкусити

  До чого сниться переслідування гадини і спроба вкусити? Наяву здійсніть незвичайний вчинок, можливо, вступите в таємну зв’язок, і будете цього дуже соромитися. Гадина наздогнала і вкусила? Готуйтеся до романтичного побачення.

  Якщо переслідує змеюка вжалила, то буде сварка, шкоду від жінки або інші неприємності. Одночасно цей же сюжет може бути передвісником близького багатства.

  До чого сниться: тікати від змії, якою управляє інший

  Приснилося, що інший персонаж буквально нацькував на вас змію, і довелося рятуватися втечею? Вами зацікавилися якісь могутні люди і незабаром вони вступлять з вами в контакт.

  Уві сні тікали від змійки, яку контролював інша людина? У важку хвилину вам допоможуть серйозні сили, але стережіться: взамін за свою послугу вони зажадають несумірну плату.

  Тікати від змії уві сні – на що звернути увагу

  Якщо за вами побігла змія, то наяву відбудеться дивне пригода. Цей же сюжет гарантує масу обов’язків, виконуючи які ви забудете про все на світі. Хочете знати ще більше про своє майбутнє? Постарайтеся встановити різновид плазуна і врахуйте день, коли воно вам стало.

  Якщо тікати від змії довелося уві сні на понеділок, то чекайте напливу малозначних справ. У недільному сновидінні нападниця змія обіцяє безпідставні переживання, від яких ви швидко відбудетеся.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться: тікати від собаки, сонник – тікати від собаки уві сні

  Зміст: Тікати від собаки – значення за різними сонникам До чого сниться тікати від собаки жінці, дівчині, чоловікові Уві сні тікати від собаки, яка кусає, хоче вкусити Приснилося: тікати від…

  До чого сниться: тікати від чоловіка, сонник – тікати від чоловіка уві сні

  Зміст: Що означає – тікати від чоловіка по різних сонникам Уві сні тікати від чоловіка знайомого, невідомого До чого сниться тікати від чоловіка з ножем, який хоче убити, познайомитися Що…

  До чого сниться переляк, сонник – переляк у сні

  Зміст: Що означає переляк за різними сонникам До чого сниться переляк жінці, чоловікові Що символізує переляк за своє, чуже життя Переляк у сні – конкретні розшифровки До чого сниться переляк?…