Тільки для справжніх пані!

До чого сниться: тікати від собаки, сонник – тікати від собаки уві сні

До чого сниться: тікати від собаки, сонник – тікати від собаки уві сні

Зміст:

Тікати від собаки у сні означає, що вас оточують дурні бажання або ж ви задумали щось погане. Постарайтеся переосмислити свої наміри і відмовтеся від згубних планів. До чого сниться зазначений сюжет?

Тікати від собаки – значення за різними сонникам

Бажаєте дізнатися, що значить таке переслідування? Перш за все, познайомтесь з розшифровками, які пропонують популярні сонники.

 • Сонник Міллера впевнений, що сюжет застерігає вас від спокуси вчинити невірне дію, яке принесе багато неприємностей.
 • Згідно розшифровці Сонника від А до Я вам загрожує прихована небезпека. Якщо собака наздогнала і покусав, то готуйтеся до збитків із-за власної недалекоглядності.
 • Сонник Ванги говорить наступне: якщо тікали від собаки, то наяву зіткнетеся з неприхованою недоброзичливістю. Крім того, деякі сили зроблять ваше життя по-справжньому нестерпним.
 • Сонник XXI століття впевнений: таке переслідування у сні вказує на вчинення непростимою помилки. Не виключено, що по своїй волі ви відмовитеся від необхідної вам допомоги.
 • Англійський сонник припускає, що після подібного бачення вам гарантовані любовні та ділові невдачі.
 • До чого сниться тікати від собаки жінці, дівчині, чоловікові

  Якщо чоловікові приснилося, як він втік від величезного пса, то йому належить буквально боротися за свої права. Але це ж бачення обіцяє удачу в пошуках роботи, придбання нерухомості, якогось цінного майна.

  Що означає втечу від великої собаки для жінки? В майбутньому у неї буде хороший чоловік. Але якщо за дівчиною ув’язалася маленька собачка, то у неї з’явиться ненадійний, але гарний кавалер.

  Уві сні тікати від собаки, яка кусає, хоче вкусити

  До чого сниться, як тікали від собаки, яка голосно гавкав, гарчала і навіть намагалася вкусити? В реалі відбудеться сварка або дізнаєтеся плітки. Той же сюжет в ніч на п’ятницю обіцяє зіткнення з ворогом.

  Якщо собака примудрилася уві сні вкусити, то ви програєте. Переслідує собака вкусила до крові? Неприємності принесуть родичі. Приснилася собачка, яка ув’язалася за вами заради подачки? Наяву відбудеться щасливий випадок чи отримаєте прибуток.

  Приснилося: тікати від собаки на повідку

  Що означає, якщо за вами погналася собака на повідку? В реальності з’явиться можливість розкрити задуми недругів і перешкодити їх реалізації. Якщо за вами гналася песик разом з господарем, то чекайте успіху.

  Уві сні накинувся пес, що сидить на ланцюгу? У вас буде багато заздрісників і недоброзичливців. Спроба втекти від собаки на повідку також знаменує наплив роботи і, як наслідок, добровільна відмова від розваг.

  Тікати від собаки уві сні – конкретні трактування

  Щоб отримати максимально точну розшифровку, слід по можливості встановити породу пса або хоча б загальні відмінні риси.

  До чого сниться, якщо тікали від собаки, але вона догнала, напала і навіть порвала зубами одяг? Для жінок це ознака поспішного заміжжя, для чоловіків боротьби з конкурентами.

  Якщо примудрилися уві сні відігнати бестію або навіть вбити, то можете особливо не переживати. В реальному світі впораєтеся з будь-якими труднощами або ж вони зовсім пройдуть стороною.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться: тікати від чоловіка, сонник – тікати від чоловіка уві сні

  Зміст: Що означає – тікати від чоловіка по різних сонникам Уві сні тікати від чоловіка знайомого, невідомого До чого сниться тікати від чоловіка з ножем, який хоче убити, познайомитися Що…

  До чого сниться переляк, сонник – переляк у сні

  Зміст: Що означає переляк за різними сонникам До чого сниться переляк жінці, чоловікові Що символізує переляк за своє, чуже життя Переляк у сні – конкретні розшифровки До чого сниться переляк?…

  До чого сниться човен, сонник – човен у сні

  Зміст: Значення в різних сонники До чого сниться човен чоловікові, жінці Приснилася човен порожня, зі мною, з рибою До чого сниться човен на воді, на суші, у болоті Що символізує…