Тільки для справжніх пані!

До чого сниться тигр? Сонник — тигр у сні

До чого сниться тигр? Сонник - тигр у сні

Зміст:

Тигр – це символ прагнення до мети, активності, витривалості, сили. Але в той же час це агресія, жорстокість, упертість і небезпека. Подвійність цього знака робить заплутаним тлумачення сну, в якому це тварина присутня. Величезне значення у визначенні сну має колір тигра, і не менш важливим є його поведінку.

До чого сниться тигр по соннику Міллера

Тигр, що знаходиться від Вас в лякаючою близькості, попереджає про те, що в реальному житті Вас будуть переслідувати і мучити вороги. А якщо тигра уві сні вдасться накинутися на Вас, невдачі повністю поглинуть Вас.

Якщо у Вас вийде відігнати переслідує тигра, удача буде супроводжувати всі Ваші задуми. Особливо сприятливо побачити уві сні тікає геть тигра. Це може обіцяти неймовірне везіння в житті: Ви обійдете всіх своїх конкурентів, зробите карколомну кар’єру і отримаєте виконання всіх своїх бажань.

Тигр, що сидить у клітці, показує Ваших ворогів, які потрапили в незручне становище. Гладити у сні тигрову шкуру – означає ступити на шлях задоволень, радощів і безтурботного життя.

Тигр — сонник Ванги

Полює або поглинає здобич тигр сниться – незважаючи на всі труднощі, Ви прийдете до довгоочікуваної перемоги і отримаєте все бажане.

Сон, у якому Ви бачите відпочиваючого тигра, може передвіщати несподіванка, яка сплутає Ваші плани, затьмарить думки і занурить в зневіру.

Дресирований тигр в цирку уві сні як би попереджає, що досягти багато чого можна тільки з допомогою такту і делікатності.

До чого сниться тигр з Дворянського соннику Н. Гришина

Тигр уві сні – це неминуча зустріч з лютим ворогом або прагнення до життєвих задоволень, ліні і хтивості.

До чого сниться тигр по соннику для всієї родини О. Смурова

Побачений тигр як би говорить про те, що в реальності Ви придбали найлютішого ворога і Вам загрожує неабияка небезпека. Здолавши тигра у сні, Ви впораєтеся з усіма труднощами і завоюєте повагу з боку колишніх недоброзичливців.

Якщо уві сні Ви лежите на тигровій шкурі, то в житті станете володарем великого багатства. Продаж тигрової шкури віщує перемогу над ворогами. Але якщо шкіра пошкоджена або поїдена міллю, перемога буде тимчасовою.

До чого приснився тигр по толкователю сновидінь Л. Мороз

Сон з тигром завжди закликає до обережності не тільки у вчинках, але й у випадкових словах.

Якщо Ви потрапили у сні в клітку з тигром, значить, у житті зіткнетеся лоб в лоб з ворогами або проблемами.

Тигр уві сні по соннику ібн Сиріна

За характером гарчання тигра уві сні можна передбачити результат бесіди з людиною, що переслідують корисливі цілі.

До чого сниться тигр по Езотеричного соннику

Перебувати поруч з тигром у сні – спілкуватися з особами вище Вас по положенню. Гладити його – прислужувати або догоджати керівництву. Коли агресивний тигр напав на Вас, Вам загрожує догану від начальства або навіть звільнення.

Що значить приснився тигр по соннику Деніз Лінн

Тигр – це енергія, яка може бути позитивною або руйнує. Побачивши уві сні тигра, скажіть собі, що Ви хочете використовувати дану Вам енергію лише в творчих цілях: розвійте свій талант, зробите добру справу, допоможіть слабким.

До чого сняться тигри по соннику Хассе

Тигр сниться до зустрічі з гідним, але злим ворогом.

До чого сниться тигр кусає, нападає

Коли тигр уві сні нападає на Вас або навіть кусає, це може бути попередженням про підстерігала Вас наяву небезпеки. Можливо, вороги замислили проти Вас недобре.

До чого сняться тигри і леви, багато тигрів

Багато тигрів або львів символізують величезну силу, з якою Вам належить зіткнутися на своєму шляху. Можливо, Вас чекають відносини з дуже впливовою людиною або Ви самі будете користуватися великим авторитетом.

До чого сниться добрий тигр

Добрий тигр у сні – символ владного, впливової людини, який буде відчувати до Вас симпатію. Ймовірно, Вас може чекати підвищення в посаді. Також побачити уві сні доброго тигра означає перемогу над овладевающей Вами агресією.

До чого сниться білий, рудий, великий тигр

Якщо Вам приснився білий тигр, можете чекати удачі і везіння абсолютно у всіх своїх справах. За традицією, тварина білого кольору – це дуже сприятливий знак. Ви можете зустріти могутнього покровителя або розібратися нарешті з усіма терзають Вас сумнівами. Також тигр-альбінос уві сні – провісник сильного здивування.

Рудий тигр, навпаки, негативний символ. Він завжди віщує якусь загрозу. Щоб зрозуміти, що це за загроза, потрібно проаналізувати поведінку тигра.

Великий тигр – велика сила. Причому характер цієї сили залежить від кольору тварини.

До чого сниться годувати, гладити, вбити тигра

Гладити тигра у сні – означає вгамовувати свої тваринні інстинкти, справлятися з негативними емоціями. Також це може передвіщати завоювання розташування впливового людини.

Годувати тигра з руки, приручити його – впоратися з труднощами, отримати підтримку з боку гідного людини.

Сон, у якому Ви вбиваєте тигра, може символізувати перемогу у якійсь важливій справі. Це може бути кар’єра, досягнення особистої мети або боротьба з шкідливими звичками.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться пантера? Сонник пантера уві сні

Зміст: До чого сниться пантера по соннику Міллера До чого сниться пантера по соннику міс Хассе Пантера у сні — Езотеричний сонник До чого сниться пантера по Сучасному соннику Що…

До чого сняться руки? Сонник — рука уві сні

Зміст: До чого сняться руки уві сні – Сонник Міллера Приснилися Руки – до чого? — сонник Ванги До чого можуть наснитися руки – Сонник Майя До чого сниться рука…

До чого сняться ноги? Сонник — нога чи ноги уві сні

Зміст: До чого сняться ноги в соннику Міллера? Ноги у сні – сонник Ванги Бачити ноги уві сні по соннику Хассэ Що значить бачити ноги уві сні по Індійському соннику?…