Тільки для справжніх пані!

До чого сниться тест на вагітність?

До чого сниться тест на вагітність?

Зміст:

Багато сонники кажуть, що побачений у сні тест на вагітність, має велике значення. Не завжди це означає майбутню вагітність. Для кожного окремого випадку існують різні тлумачення такого сновидіння. До чого сниться тест на вагітність? Розглянемо тлумачення різних сонників.

До чого сниться тест на вагітність по соннику Міллера

Якщо жінка побачила уві сні, як вона робить тест на вагітність, то це віщує нещастя в особистому житті, сварки з чоловіком.

Якщо такий сон побачила незаймана, то це означає, що незабаром вона буде зганьблена або будуть неприємності.

Якщо вагітна дівчина побачила уві сні позитивний тест на вагітність – майбутні пологи будуть легкими, малюк народиться здоровим і міцним, а втрачені сили незабаром повернуться.

Тест на вагітність – сонник Ванги

Якщо сновидица заміжня, то побачений тест на вагітність віщує появу у неї близнят.

Для молодої незаміжньої жінки, побачений тест говорить про зраду її нареченого чи молодої людини, а також про його непристойних спонуканнях.

Тест на вагітність – сонник Фрейда

Якщо жінка чи дівчина побачила уві сні свій позитивний тест на вагітність, то подія в реальному житті не змусить себе довго чекати.

Якщо ж чоловік побачив уві сні тест на вагітність, то це говорить про його моральної готовності до батьківства. Якщо ж сновидець – самотній чоловік, то для нього це обіцяє великі труднощі у відносинах зі своєю коханою або просто невдалий роман.

Сонник Лоффа — до чого сниться тест на вагітність?

Якщо у вашому сні фігурує тест на вагітність, то це означає, що ви подорослішали і духовно зміцніли. Якщо сновидица молода дівчина – тест говорить про те, що настало статеве дозрівання.

Якщо сновидица під час менструального циклу побачила сон з тестом, то це обіцяє їй неприємності і проблеми.

Тест на вагітність у сні – сонник Нострадамуса

Для дівчини або жінки, побачений позитивний тест на вагітність, означає майбутні збитки і втрати.

Якщо ви побачили уві сні, як хтось інший робить тест на вагітність – в реальності чекайте знайомих, які попросять грошей у борг.

Сонник – позитивний тест на вагітність

Якщо у вашому сні тест на вагітність виявився позитивним, то це говорить про вашу готовність до великих змін.

Також позитивний тест означає хороші новини і події в житті. Якщо дівчина планує завагітніти і бачить уві сні тест з двома смужками – скоро буде чекати дитини.

До чого сниться негативний тест на вагітність

Якщо ви побачили уві сні негативний результат тесту на вагітність – готуйтеся до істотних втрат.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Сонник — чорна собака. До чого сниться чорна собака уві сні

Зміст: До чого сниться чорна собака з різних сонникам Особливості тлумачення Собака в сновидіннях майже завжди символізує одного. Тлумачення сновидінь залежить від того, доброзичлива собака була уві сні або агресивна,…

До чого сниться сире м’ясо? Сонник — сире м’ясо уві сні

Зміст: Сире м’ясо — сонник Майя До чого сниться сире м’ясо — сонник Міллера Сонник Езотеричний і Антоніо Мененгетти Сире м’ясо — сонник Хассе До чого сниться сире м’ясо по…

До чого сниться диван або крісло? Сонник — диван, крісло

Дуже часто уві сні нам бачиться меблі. До чого сниться диван, крісло або дитяче ліжечко, колиска? Сонники впевнені: найчастіше предмети меблів є лише тлом, але іноді навіть такі нюанси мають…