Тільки для справжніх пані!

До чого сниться телевізор? Сонник — телевізор уві сні

До чого сниться телевізор? Сонник - телевізор уві сні

Зміст:

Приснився телевізор? У сні це означає, що ви даремно растрачиваете безцінний час, вдаючись нічого не значущим задоволень. Сонники допоможуть точно з’ясувати. до чого сниться сучасна техніка.

До чого сниться телевізор по соннику Міллера

Якщо у людини після перегляду передачі або кінофільму по телевізору залишилося неприємне враження, то це означає, що думка оточуючих для нього надто важливо.

Себе побачити на екрані телевізора – ознака нарцисизму або дріб’язковості. Перегляд уві сні по телевізору захоплюючого фільму або передачі сигналізує про те, що власна необачність може стати причиною нездійсненності планів.

Сниться телевізор. Тлумачення за Фрейдом

Вся побутова техніка, на думку Фрейда, символізує чоловічу гідність. Телевізор не виняток. Всякий володар справно працює «зомбоящика» може похвалитися відмінним здоров’ям і повним порядком в сексуальних відносинах.

А якщо ще це власник телевізора останньої моделі відомої марки, то його сміливо можна назвати статевим гігантом. Він і сам це відчуває, і пишається своїми сексуальними можливостями і невгасаючим любовним запалом.

Якщо у сновидця в квартирі кілька телевізорів, це означає, що у нього було кілька гомосексуальних зв’язків. Зламана техніка завжди є ознакою проблем в сфері інтимного життя. Жінці, що побачила уві сні телевізор, подібне бачення віщує легкий любовний флірт. І чим більше буде апарат, тим довше будуть відносини, але серйозними їх назвати не можна. Таким чином, будувати далекосяжні плани – безглуздо.

Приснився телевізор. Сонник Ванги

Якщо чоловік і дружина сидять вдома і мирно дивляться телевізор, то це говорить про те, що їх сімейний човен впевнено борознить простори океану життя і навряд чи дасть текти або розіб’ється об каміння. Тобто, подібне сновидіння віщує сімейне щастя, повне взаєморозуміння і спокій. А от коли сниться екран телевізора, без корпусу, то це поганий знак. Сновидця чекають великі сварки, сцени ревнощів і інші «принади» сімейних розборок.

Взагалі, працюючий телевізор уособлює собою канал інформації, і для більш точного тлумачення сновидіння необхідно запам’ятати, яка передача транслювалася в цей момент. Якщо зображення було з перешкодами, то це означає, що хтось намагається порушити сімейну ідилію або перешкодити здійсненню планів сплячого.

До чого сниться телевізор з Езотеричного соннику

Бачити уві сні на екрані чітке зображення, значить, хтось намагається нав’язати свою думку. Нечітке зображення – всі зусилля недоброзичливця будуть марними.

Дивитися телевізор, але нічого не бачити, крім порожнього екрана – не бачити своїх проблем. Розбирати і збирати таку складну техніку уві сні, та ще й зі знанням справи – це ознака того, що при розробці планів доведеться реально оцінювати свої сили.

Покупка нового телевізора завжди віщує виникнення нових ідей, які цілком можуть бути геніальними. Бути уві сні господарем дорогого телевізора престижної марки означає появу перспектив, якими гріх не скористатися.

До чого сниться телевізор з Сімейного соннику

Побачити уві сні популярне ток-шоу з участю себе коханого – отримати в реальності ті задоволення, про яких раніше доводилося лише мріяти. Коли сниться, що сновидець поспішає додому, щоб швидше включити телевізор – вірна ознака того, що доведеться зайнятися роботою, яка сильно не до вподоби спящему.

Бути уві сні володарем дорогий плазмової панелі, значить, доведеться витратити велику суму грошей на розваги, які не принесуть радості і морального задоволення.

До чого сниться телевізор по Сучасному соннику

Телевізор сниться лише тому, хто звик жити сьогоденням, і кому немає справи до власного майбутнього. Слід взяти до уваги, що завтрашній день – це не щось далеке і ефемерне, а те, що буде завтра.

Дорогий телевізор сниться до швидкої зустрічі з кращими друзями, а бачення старого і зламаного апарату віщує знайомство з людиною, здатним стати близьким другом. Надто гучні звуки, що лунають з апарату, пророкують появу пліток і невірної інформації про сплячому, але всі зусилля пліткарів і заздрісників підуть прахом – репутація сновидця не постраждає.

До чого сниться телевізор — варіанти сновидіньДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться акула уві сні

Зміст: До чого сниться акула по соннику Міллера? Акула уві сні — сонник Ванги Що значить: приснилася акула — трактування по Фрейду До чого сниться акула по Сучасному соннику До…

До чого сниться співати? Сонник — співати у сні

Зміст: До чого сниться співати по соннику Міллера Співати уві сні. Сонник Ванги Спів у сні: трактування по Фрейду До чого сниться співати по соннику Цвєткова До чого сниться співати…

До чого сниться рояль? Сонник — рояль у сні

Зміст: До чого сниться рояль по соннику Міллера Рояль – тлумачення по соннику Ванги Рояль по соннику Фрейда До чого сниться рояль – сучасний сонник Рояль у сні – Французький…