Тільки для справжніх пані!

До чого сниться телефон, сонник – телефон у сні

До чого сниться телефон, сонник – телефон у сні

Зміст:

Телефон у сні завжди символізує спробу підсвідомості зв’язатися зі сновидцем або ж телепатичний зв’язок з оточуючими людьми. Сонники детально проаналізують образ і дадуть вичерпну відповідь, до чого сниться.

Тлумачення по Міллеру

Приснився телефон? Наяву зустрінетеся з людиною, який буквально зіб’є з пантелику. Особливо, якщо уві сні телефонну розмову був невдалим і постійно переривався.

До чого сниться жінці розмова по телефону? Це вказівка на велику кількість заздрісників, але сонник впевнений: ви впораєтеся з цією проблемкою. Якщо ви насилу чули, що говорять по телефону, то ризикуєте втратити коханої людини або стати об’єктом для пліток.

Взагалі, якщо приснився телефон, то у вас є тісний ментальна зв’язок з людиною, який знаходиться на іншому кінці дроту. Незалежно від того, в яких стосунках ви з ним знаходитесь у поточний період. Більше того, ця особистість чинить серйозний вплив на вашу долю, навіть якщо це практично не проявляється в реальності.

Думка сонника Д. Лоффа

Цей сонник авторитетно заявляє, що уві сні телефон виступає сполучною ланкою між сновидцем і людьми, з якими з різних причин немає тісного контакту наяву. Більш того, особливої уваги заслуговує розмова в небіжчиком. Постарайтеся з точністю запам’ятати, що вам скажуть і обов’язково використовуйте цю підказку. Будь-які перешкоди при розмові або зламаний апарат вказують на неможливість зв’язатися з власною підсвідомістю.

Трактування за сонник Нової Ери

До чого сниться телефон? Уві сні він символізує потребу в інформації та обмін нею. Це бажання або, навпаки, страх сновидця, дізнатися щось заборонене. Приснився телефон? В реалі вам явно не вистачає спілкування. Більш того, ви щиро бажаєте привернути чиюсь увагу до певної проблеми або ж власної персони.

Що думає сонник подружжя Зима

На думку цього сонника, уві сні телефон символізує віддаленість якогось події або людини, а також необхідність очікування. До чого сниться розмова з родичем чи другом? У відносинах з ним з’явиться деяка холодність або напруженість.

Приснилося, що ви намагалися додзвонитися близькій людині, але не змогли цього зробити? Вам терміново слід налагодити контакт з якимось реальним обличчям, інакше будуть великі неприємності. Сновидний телефон також означає, що заплановані справи можуть втрутитися непередбачені події або ж сторонні люди.

Відповідь сонник від А до Я

Жінці приснилося, що навіть уві сні вона довго розмовляла по телефону з подружкою? Сонник вважає, що наяву коханий або чоловік випробує недолік вашої уваги і дуже засмутиться.

До чого сниться, що ви хотіли подзвонити з вуличного телефону–автомата, але він виявився зламаним? Постарайтеся перевіряти всю інформацію, яка надійде найближчим часом, і не піддавайтеся першому судження.

Трапилося бачити, що хтось або ви самі в серцях жбурнули телефон у сні? Готуйтеся до домашніх сварок і загальним неприємностей.

Розшифрування образу по соннику Деніз Лінн

Приснився телефон? Сонник впевнений: хто–то в реальному світі відчайдушно бажає привернути вашу увагу. Цей же сюжет вказує на те, що у підсвідомості є для вас дуже важлива інформація. Постарайтеся уважніше запам’ятовувати власні нічні бачення і грамотно їх інтерпретувати. В них обов’язково знайдеться щось корисне.

До чого сниться, як дзвонить телефон, а ви не бажаєте відповідати? В глибині душі зберігається деяка інформація, яку ви не бажаєте або боїтеся дізнатися. Більш приземлене тлумачення сну означає, що ви боїтеся якоїсь людини чи ситуації.

Сонник радить не втекти від власних страхів, а навпаки, вступити з ними в боротьбу. Адже панічний настрій непомітно з’їдає вашу життєву силу, що явно веде до невдач і труднощів в реальності.

До чого сниться телефон новий, розбитий, мобільний

Приснився абсолютно новий телефон? В реалі познайомитеся з людиною, що внесе в життя повну плутанину і навіть відчай.

Стаціонарний телефон попереджає: слухайте оточуючих і свою інтуїцію, звертайте увагу на сновидние і реальні знаки – з вами хочуть зв’язатися Вищі сили і дають підказки.

До чого сниться мобільний телефон? Уві сні він символізує незалежність, свободу або влада. А також бажання повністю контролювати ситуацію або окремої людини. Якщо мобільник з’явився уві сні, то ви бажаєте покращити своє матеріальне становище і підвищити статус.

Розбитий, зламаний і непрацюючий телефон вказує на неможливість всього вищепереліченого. Більш того, це яскравий заклик до того, що прийшов час гарненько розібратися в собі і обрати інші життєві орієнтири.

До чого уві сні телефон вкрали, втратити, впав і розбився, впав у воду

Уві сні телефон символізує духовний зв’язок з іншими людьми. Будь-які несправності виробу або складності в роботі вказують на те, що ця зв’язок з різних причин порушена. Більш того, ваша підсвідомість буквально не здатне докричатися до вас.

Приснилося, що ви примудрилися втратити або упустити телефон? Всі прийдешні проблеми виникають виключно з вашої вини або необережність. Якщо телефон впав і розбився, то ви зумієте протистояти пліток і пересудів за спиною. Приблизно таке ж тлумачення сну доречно і при падінні телефону у воду.

До чого сниться телефон раптово заробив або ж уві сні пощастило знайти робочу модель? У вас є відмінні шанси на те, щоб налагодити контакт з якоюсь людиною чи подією. Крім того, ви скоро зможете зрозуміти щось украй важливе.

Приснився розмова по телефону

До чого сниться телефонна розмова жінці? Це символ заздрості та злості оточуючих через її успішності. Для чоловіка це означає, що він готовий зробити якийсь вчинок, який дасть поштовх непередбачуваних подій.

Якщо під час розмови по телефону ви погано або зовсім не чули співрозмовника, то наяву можете втратити кохану людину через непорозуміння або безглуздих підозр. Якщо вам регулярно телефонують уві сні, то ви явно дуже замкнута людина. Можливо, настав момент, коли слід відкритися світу?

Що означає номер телефону

Уві сні довелося чути або бачити якийсь номер телефону? Наяву отримаєте важлива звістка. Приснилося, що ви змінили свій номер? Насправді втратите одного.

До чого сниться, що вам довелося записувати незнайомий номер? Готуйтеся до понаднормової роботи або новому невідомому раніше справі. Якщо уві сні ви ніяк не можете запам’ятати телефонний номер, постійно закреслюєте цифри на папері, то вас здолають серйозні сумніви у правильності суджень або рішень.

Взагалі, якщо довелося бачити якийсь номер, то постарайтеся його запам’ятати гранично точно. Ці цифри неодмінно принесуть щастя і удачу, або допоможуть з’ясувати, коли саме відбудеться задумане подія або сновидное пророцтво.

Телефон у сні – приклади

Приснилося, що ви додзвонилися до абонента? Наяву гряде зустріч другом, якого давно не бачили. Якщо уві сні додзвонитися не вдалося, то не варто перебільшувати значущість своїх поразок. Все ще може кардинально змінитися.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться листя, сонник – листя уві сні

Зміст: Думка Міллера Тлумачення за збірником сонників Інтерпретація по соннику XXI століття Що говорить англійський сонник До чого сняться листя осіннє, жовті, червоні, сухі, різнокольорові, зелені Що означають уві сні…

До чого сниться ведмідь, сонник – ведмідь у сні

Зміст: Тлумачення по Міллеру Що говорить сонник Цвєткова Інтерпретація по соннику закоханих Відповідь сонника Деніз Лінн До чого сниться ведмідь жінці, чоловікові, незаміжньою, заміжньої, вагітної Що значить ведмідь в будинку,…

До чого сниться їхати, сонник – їхати уві сні

Зміст: Думка сонника Медеї Що думає східний жіночий сонник Відповідає сонник від А до Я Тлумачення по соннику Мандрівника До чого сниться їхати поїздом, електричкою Їхати уві сні на метро,…