Тільки для справжніх пані!

До чого сниться тарілка, сонник тарілка уві сні

До чого сниться тарілка, сонник тарілка уві сні

Зміст:

Звичайна тарілка уві сні дуже цікавий символ. Щоб зрозуміти, до чого він сниться, необхідно детально проаналізувати сновидний сюжет, прийняти до уваги різні нюанси, власні дії та емоції. Сонники пропонують вже готові розшифровки.

Тлумачення образу по Міллеру

Якщо молодій дамі приснилася тарілка, то в майбутньому вона буде економною господинею і вийде заміж за гідного людини. Для заміжньої дами це символ того, що ощадливе ведення домашнього господарства забезпечить родині благополуччя і достаток.

Приснилася чиста тарілка? Сонник пророкує: настає особливо спокійний і щасливий період, нарешті, ви зможете пізнати, наскільки прихильна до вас доля. Якщо довелося бачити брудну тарілку, то тлумачення сну цілком протилежне.

До чого сниться, що ви взяли в руки тарілку? Наяву чекайте великої удачі. Якщо ж виріб випало з рук і розбилося, то везіння виявиться короткочасним явищем.

В ночі довелося бачити багато тарілок, красиво розставлених у шафі? У домі буде достаток і благополуччя. Якщо одинокій жінці приснилося, що вона милується симпатичними тарілками, то сонник обіцяє їй дуже вдале заміжжя. Брудні тарілки, звалені в купу чи погано розставлені обіцяють занепад духу і повну плутанину в будинку або справах.

Що думає збірник сонників

До чого сниться тарілка? Сонник вважає, що вам потрібно зробити близькій людині приємний подарунок. Купувати уві сні тарілку – погано. Цей сюжет означає розлуку. Приснилося, що ви мили тарілку? Настає смуга безгрошів’я. Погано розбити посудину. Це вірна ознака втрати поваги і нерозуміння.

Уві сні дуже красива і незвичайна тарілка гарантує приємна подія і чудовий настрій. Якщо ви примудрилися розбити її, то сонник обіцяє неприємності, конфлікти і стресовий стан. Одночасно випадково розбити тарілку уві сні можна до удачі і щастя.

Якщо здоровому сновидінню приснилася тарілка з їжею, то він може зіткнутися з проблемою переїдання і зайвої ваги. Для сновидця, який страждає на діабет, це ознака погіршення самопочуття внаслідок падіння рівня цукру в крові.

Думка сонника від А до Я

Якщо в ночі довелося їсти із звичайної скляної тарілки, то готуйтеся до нерозуміння і незначним суперечок в будинку. Дерев’яна або паперова тарілка символізує економію і навіть вегетаріанство. Приснилася посуд із срібла? Отримаєте шанс поліпшити матеріальне становище. Але одна єдина тарілка з великого сервізу знаменує обман.

Приснилася порцелянова тарілка? Сонник вважає її ознакою прийдешнього щастя. Емальований ємність обіцяє успіх у справі, на яке ви не покладав особливих надій. До чого сниться металева посудина? Наяву зумієте налагодити стосунки з начальником. Якщо ж сталося розбити дорогу тарілку, то втратите хорошого друга.

До чого сниться порожня тарілка? Вам доведеться в терміновому порядку віддавати грошовий борг. Посуд з їжею, навпаки, символізує отримання грошей. Уві сні брудні тарілки були звалені в мийці? Той, хто завжди розумів вас з одного слова, проявить чудеса непорозуміння. Довелося мити брудний посуд? Сонник підозрює, що хтось свідомо вводить вас в оману.

Приснилася виблискує чистотою тарілка? В будинку і відносинах настане гармонія і порядок. Бачити розбиту тарілку можна до недолговременному щастя. Уві сні довелося готувати їжу і розкладати її в тарілки? Чекайте гостей. Якщо по дивній причині ви прали у великій тарілці, то наяву належить займатися генеральним прибиранням.

До чого уві сні купувати тарілку? Сонник пророкує зміни на краще. Якщо ви дарували від усього серця тарілки, то з’явиться шанс значно поліпшити добробут. Самому отримувати в дар тарілку означає, що необхідно надати допомогу другові.

До чого сниться тарілка порожня, повна, з їжею

Уві сні порожня тарілка попереджає про хворобу або розчарування. Цей же символ натякає на недолік спілкування або матеріальних благ. Більш того, не варто сподіватися, що все піде так, як ви задумали.

До чого сниться повна тарілка? Вона символізує дуже цікаву і захоплюючу бесіду, успіх завдяки старанням, достаток, виконання бажань і інші хороші події. Дуже важливо врахувати, з якою саме їжею явилася уві сні тарілка. Наприклад, суп обіцяє несподівані новини, борщ – непроханих гостей, а консервована риба – неприємності.

Що означає уві сні тарілка розбита, з тріщиною

До чого сниться розбита тарілка? Уві сні вона гарантує сімейні проблеми і короткий період щастя. Приснилася протікання труб скляна тарілка? Наяву ви відмовитеся від якоїсь роботи, що поверне вас в замкнуте коло безгрошів’я.

Трапилося бачити розбиту або тріснуту тарілку? Ви помиляєтеся, а значить, робите помилки і промахи. В ночі з’явилися осколки тарілки? Доля зробить різкий, але дуже сприятливий поворот.

Уві сні тарілки бити, розбити

До чого сниться, якщо ви розбили тарілку? Це дуже незвичайний сновидний знак, який може мати абсолютно протилежні тлумачення. Так розбити тарілку уві сні можна до конфлікту або успіху, до втрати доходу або свята. Все залежить від того, навмисно чи випадково ви гримнули посудину. Якщо приснилося, що ви використовували тріснуту зі сколами тарілку для їжі, то наяву ще довго будете жити в злиднях та проблеми.

До чого сниться літаюча тарілка

В ночі довелося бачити літаючу тарілку? Вам уготовано період великих сумнівів і переживань, який буде наповнений досить незвичайними подіями. Іноді це знак того, що ви піддалися уві сні нападу недобрих сновидних сутностей.

Приснилася тарілка? Чекайте нових знайомств і несподіваних зустрічей. Саме зараз ви можете зустріти свою другу половинку. Якщо ж у мріях при вигляді НЛО ви не зазнали яких–небудь яскравих емоцій, то нова любов буде нерозділене.

Тарілка уві сні – приклади

Уві сні трапилося бачити тарілку, поруч із якої лежить вилка або ніж? Будьте готові: якийсь конфлікт призведе до погіршення матеріального благополуччя, що спричинить за собою сварки і розбіжності в будинку.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться телефон, сонник – телефон у сні

Зміст: Тлумачення по Міллеру Думка сонника Д. Лоффа Трактування за сонник Нової Ери Що думає сонник подружжя Зима Відповідь сонник від А до Я Розшифрування образу по соннику Деніз Лінн…

До чого сняться листя, сонник – листя уві сні

Зміст: Думка Міллера Тлумачення за збірником сонників Інтерпретація по соннику XXI століття Що говорить англійський сонник До чого сняться листя осіннє, жовті, червоні, сухі, різнокольорові, зелені Що означають уві сні…

До чого сниться ведмідь, сонник – ведмідь у сні

Зміст: Тлумачення по Міллеру Що говорить сонник Цвєткова Інтерпретація по соннику закоханих Відповідь сонника Деніз Лінн До чого сниться ведмідь жінці, чоловікові, незаміжньою, заміжньої, вагітної Що значить ведмідь в будинку,…