Тільки для справжніх пані!

До чого сниться тарган? Таргани у сні

До чого сниться тарган? Таргани у сні

Зміст:

Таргани сняться до несподіваного багатства. Практично всі комахи викликають у людей неприязнь і огиду, але сонники твердять про зворотне і натякають лише на позитивний настрій від побаченого уві сні неприємного комахи.

Що обіцяють зі сну Таргани по соннику Міллера

Можна з упевненістю сказати, що таргани просто так ніколи не сняться. Якщо вони сняться, то це означає нагадування про те, що на даний момент, вам абсолютно не про що турбуватися. Проблема, яка протягом довгого часу вас мучила, вирішиться найближчим часом і дуже вдало. Однак слід пам’ятати, що ви господар цієї ситуації і тільки ви, без чиєї-небудь допомоги, зможете вирішити цю проблему.

Тарган у сні по соннику Нострадамуса

В даному соннику таргани трактуються, як несподіваний грошовий виграш в казино, лотереї і т. д. Якщо раптом ці комахи наснилися в тарілці з їжею, то це говорить про те, що є люди, які серйозно вам заздрять, тому не варто ні з ким ділитися своїми таємницями і потаємними мріями, інакше це загрожує поганими наслідками.

Також таргани попереджають про нежданому приїзді гостя, який принесе вам радість і допоможе у вирішенні ваших життєвих проблем.

Тарган — сонник Ванги

Даний сонник говорить про те, що побачений тарган обіцяє тільки неприємності, клопоти і невеликі проблеми, які вам незабаром доведеться подолати.

Якщо противне комаха прагне дістатися по стінці до стелі, це говорить про несподіваний сюрприз у вигляді великої грошової винагороди. Якщо тарган вирішив повзти по похилій, то це також означає грошовий приз, але вже в значно менших розмірах.

Що означає Тарган по соннику Езопа?

Даний сонник каже, що тарган — це символ гарною і радісної новини, приємної несподіванки або прибутку. Якщо уві сні на вас несподівано впало це комаха, то це говорить тільки про виконання заповітних бажань і швидкому успіху.

Білий побачений тарган означає підступ і обман. Якщо ви побачили уві сні таргана, який летить, це обіцяє несподівану зустріч з вашим суперником.

До чого сняться руді таргани?

Руді таргани сняться до дрібних неприємностей, а також до порожніх розмов, пліток і обіцянкам. Якщо уві сні ви побачили величезну кількість рудих тарганів, це говорить про те, що ваша совість нечиста, вас постійно мучать докори совісті, а також ці руді істоти означають нечесно зароблені гроші.

Якщо приснився великий, рудий і вусатий тарган, це означає, несподівані гроші і чим більше буде рудих і вусатих паразитів, тим більше з’явиться грошей.

До чого сниться багато тарганів?

Якщо наснилося велика кількість тарганів, це говорить про майбутні успіхи в справах і великому благополуччя, про приїзд довгоочікуваних гостей, а також про майбутнє багатство, причому, чим більше цих комах, тим багатство буде крупніше, загалом, це досить хороший знак.

Багато приснився тарганів, також може означати незапланований дохід і несподіваний прибуток.

Якщо уві сні вночі, ви включили світло, а таргани всі розбіглися в різні сторони, це говорить про те, що потрібно дуже уважно і дбайливо ставиться до своїх грошей. Необхідно заощаджувати і берегти свої кошти, інакше залишитеся ні з чим.

Якщо безліч тарганів приснилося молодої незаміжньої дівчини, це обіцяє їй несподіваним знайомством з гарним хлопцем. Але, на жаль, це ні до чого доброго не призведе.

Багато тарганів, побачених у сні, також означає, що ви отримаєте вищестоящу посаду або значне просування по кар’єрних сходах.

До чого сняться великі таргани?

Якщо уві сні ви побачили великого таргана, який намагається заподіяти вам біль, то це говорить про те, що ви будете боротися за себе і своїх близьких. Також великий, вусатий тарган, побачений жінці або дівчині, обіцяє багатого і щедрого шанувальника.

Якщо уві сні ви побачили таргани величезних розмірів, це означає, що у вас постійно якісь переживання, від яких ви намагаєтеся позбутися, але, чомусь ніяк не виходить. Сон говорить про те, що дані тривоги зовсім необґрунтовані.

Якщо раптом приснилося, що ви тікаєте від великого таргана, це означає, що обов’язково станеться щось дуже гарне й добре.

До чого сниться вбивати, труїти, ловити, давити тарганів?

Вбити таргана у сні, означає отримання багатого і дорогого подарунка, а також радісні звістки. Вбивати таргана, також означає, що ви хочете скоріше позбутися страху втратити все, що заробили протягом життя. У цьому випадку таргани означають небезпеку.

Труїти тарганів, означає, що розпочату справу, на яке покладені великі надії, за деякими обставинами, буде незаконченно. А, якщо вчасно не зупинитися, то це обіцяє банкрутства і повного краху в усіх справах.

Якщо ви уві сні всіма силами намагаєтеся наздогнати таргана, то це говорить про ваших прагненнях до чого-небудь і в залежності від того, доженете ви докучливого паразита уві сні, безпосередньо, залежить, чи буде досягнута мета.

Якщо ви бачите уві сні мертвого, вбитого таргана, то це обіцяє про несподіваному повороті подій у вашому житті, якими ви не в змозі керувати.

Якщо приснилося, що ви тиснете тарганів, а їх кількість зростає, то це означає, що у вас досить багато обов’язків, з якими вам все важче і важче справлятися.

Якщо ви уві сні намагаєтеся зловити таргана, то це говорить про те, що ви всіма силами намагаєтеся зберегти в родині мир і взаєморозуміння.

Якщо тарган бігає по вашому столу, і ви намагаєтеся зловити або убити, це означає, що ваша працьовитість незабаром буде оцінений по достоїнству, вас чекає велике грошову винагороду незабаром.

Сонник — чорні таргани

Якщо сняться чорні таргани, то це означає попередження про те, що хтось пліткує за вашою спиною.

Побачити уві сні великих чорних тарганів, означає, що проти вас плетуться інтриги, а розпускає їх дуже впливова людина.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться змії? Уві сні змія

Зміст: До чого сняться змії по соннику Міллера? Сонник Ванги – змії Сонник Фрейда — змії уві сні До чого сняться змії — тлумачення з іншим сонникам (жіночий сонник Езопа,…

До чого сниться оса? Оса уві сні

Зміст: До чого сниться оса по соннику Міллера Сонник Фрейда — оса Сонник Езопа — оса уві сні Оса уві сні по іншим сонникам До чого сниться оса кусає? До…

До чого сниться муха? Сонник — муха. Що значить бачити муху уві сні

Зміст: Сонник Міллера – муха До чого сниться муха — сонник Ванги Муха в сонник Фрейда Сонник Езопа — муха уві сні До чого сниться муха — тлумачення в інших…