Тільки для справжніх пані!

До чого сниться танк? Сонник танки уві сні

До чого сниться танк? Сонник танки уві сні

Зміст:

На думку психологів, важка військова бронетехніка асоціюється у людини з міццю і величчю, а паралельно з цим несе в собі потенційну небезпеку. Побачений танк символізує або внутрішню потребу людини в захисті, або подавлену агресивність.

До чого сниться танк по соннику Міллера

Якщо уві сні ви спостерігаєте рух танків з мирного місту, вас можуть чекати не дуже приємні події, пов’язані з глобальними змінами в країні або в світі.

Застрягти в танку, означає вступити в якесь сумнівне підприємство або аферу, якої дуже важко виплутатися. Бачити свого хлопця в образі танкіста — попередження про можливі зради партнера.

Танки уві сні по соннику Ванги

Якщо вам приснився танк, а навколишня обстановка нагадує війну, вас можуть чекати великі труднощі і життєві випробування.

До чого приснився танк в соннику Федорівської

Бачити уві сні танкову колону або один танк, означає неприязні стосунки або серйозну ворожнечу з друзями або колегами. Якщо уві сні ви відчуваєте себе танкістом і берете участь в бою — вас хтось буде використовувати в своїх цілях.

Приснилося, що з танка лунають постріли — спостерігати з боку виникнення конфлікту, учасниками якого будуть ваші друзі

Танк. Сонник Лонго

Бачити танк у сні — відчувати своє буття нестерпним. Ви погано розумієте, як справлятися з суворою дійсністю. Проблема виникає із-за вашої помисливості. Вам слід більше займатися собою і своїм життям, не забувати про своїх інтересах.

Сон, у якому ви намагаєтеся сховатися від переслідує вас танка, дає зрозуміти, що і в звичайному житті ви тікаєте від чогось невідомого. Ви не розумієте, що саме є причиною небезпеки, лякаєтеся невизначеності, в якій перебуваєте.

Ви відчуваєте, що життя — гра, в якій все не по-справжньому. Ви немов готуєтеся жити, але не зараз, а пізніше. У підсумку життя так і пройде — в чернетках. Якщо ситуація не зміниться, в кінці шляху ви можете з запізненням виявити, що толком так і не жили.

Керувати уві сні танком, значить діяти з позиції сили, не слухаючи нічиїх аргументів. Вас влаштовує така манера поведінки, а все що відбувається не за вашими правилами, здатне вибити вас з колії. Причини, що пояснюють чужі вчинки, вас не цікавлять. Ви безжально виносьте вердикт будь-якому, хто «завинив» перед вами.

До чого сняться танки — сонник Мандрівника

Приснився танк — чий то тріумф. Якісь незрозумілі обставини або події порушать спокійний плин життя.

Якщо ви бачили танк уві сні і їхали в ньому, значить вольові якості, якими ви володієте, допоможуть вам подолати будь-які перешкоди, що виникають на шляху.

До чого сниться танк у Сучасному соннику

Побачений вами танк віщує непросту дальню поїздку. Якщо ви налякані уві сні тим, що танк переслідує вас — це не дуже хороший знак. Вас можуть чекати несподівані труднощі або проблеми.

Юнакам подібний сон пророкує швидкий призов на військову службу. Якщо уві сні ви бачите себе в образі танкіста, значить вам потрібно проявити особливу пильність. Ви можете випадково здійснити помилка, наслідки якої буде неможливо виправити.

Танк уві сні з Еротичного соннику

Рух танка в вашу сторону передвіщає важку недугу. Якщо вам приснився танк, який вас переслідує, значить в особистому житті виникнуть якісь проблеми. Скоріше за все вас засмутить холодне ставлення близької людини.

Керувати уві сні танком — хороший знак. Ви легко досягнете будь-яких своїх цілей. Хтось буде підкорений вашими якостями.

До чого сниться танк Сонник XXI століття

Якщо вам приснилося, що ви перебуваєте в танку, значить швидкі конфлікти в сім’ї неминучі. Танк, який рухається в вашу сторону передбачає поступки з вашого боку. Вони допоможуть вам уникнути серйозної сварки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться вуха? Сонник — вухо або вуха у сні

Зміст: До чого сняться вуха — сонник Міллера До чого сниться вухо – сонник Денис Пінн Значення сну вухо – французький сонник Вуха у сні – сонник 1918 року До…

До чого сниться ніс? Сонник — ніс у сні

Зміст: До чого сниться ніс — сонники і тлумачення До чого сниться ніс? Уві сні може приснитися що завгодно. Запам’ятовуємо ми тільки останні 10 хвилин сну. І те окремими епізодами….

До чого сниться тигр? Сонник — тигр у сні

Зміст: До чого сниться тигр по соннику Міллера Тигр — сонник Ванги До чого сниться тигр з Дворянського соннику Н. Гришина До чого сниться тигр по соннику для всієї родини…