Тільки для справжніх пані!

До чого сниться свиня, сонник – свиня уві сні

До чого сниться свиня, сонник – свиня уві сні

Зміст:

Свиня уві сні відображає фізичні потреби, багатство або ж неакуратність, тупість. Іноді може символізувати людини, якого сновидець недолюблює. Популярні сонники допоможуть з’ясувати, до чого сниться хрюкають персонаж.

За великим соннику

Приснилася свиня? Вам дуже пощастить, можливо, отримаєте гідну прибуток. Причому чим крупніше й важче тварина, тим більше буде грошей. Навіть худу свиню бачити уві сні добре. Прибуток неодмінно буде, щоправда, відносно скромна.

До чого сниться, якщо довелося їсти свинину? Сонник пророкує неприємності, особливо, у справах. Дуже добре, якщо у сні ви відмовилися від наполегливої пропозиції. Але якщо примудрилися спробувати хоча б шматочок, то сонник настійно рекомендує запам’ятати персонажа, який пропонував їжу. Можливо, саме ця людина насправді принесе проблеми.

Приснилося, як купили свиню? Також чекайте швидкого збагачення. Краще всього якщо уві сні не стали торгуватися і взяли те, що вам запропонували. Сонник настійно радить запам’ятати особу продавця. Якщо цей тип зустрінеться вам в реалі, то можете сміливо вести з ним справи.

До чого сниться, якщо довелося продавати свиню? Це поганий знак, який означає, що вам загрожує ціла низка неприємностей, а удача залишить на довгий час. При цьому, чим більше виручили уві сні від продажу, тим триваліша виявиться наяву період невезіння.

За сонником Езопа

До чого сниться свиня взагалі? Це двоякий спосіб, з одного боку вказує на порочність, неакуратність, хамство і недалекоглядність, з іншого – на успішний перебіг справ і достаток. Приснилася свиня з поросятком? Наяву доведеться мати справу з дуже нахабним, безсовісним і безпринципним людиною. Крім того, є ймовірність, що вас обійде більш хитрий, спритний конкурент.

У сні з’явилася вимазана брудом свиня? Готуйтеся до пліток, порожнім чутками, безпечним ворожим нападам. Трапилося бачити поросячий п’ятачок, що стирчить з купи гною? Перед вами стане вибір: взяти участь у підприємстві, яке суперечить принципам або ж відмовитися, втративши прибуток.

Приснилася свиня, яка з азартом риє землю біля дерева? Зустрінетеся з дурним і некомпетентною людиною, який доставить масу клопоту своїми діями. До чого сниться, якщо в ночі запропонували купити свинячі вуха? В реальності вас ошукають, тому деякий час уникайте сумнівних заходах.

Уві сні сталося годувати свиню з дорогою і навіть золотий посуду? Сонник вважає, що ви марно витрачаєте час і сили, крім того, вас чекає велике розчарування. Бачити брудну свиню, розвалену в улюбленому кріслі, можна до зради друзів, сварці, якихось великих втрат. Приснилася свиня в розкішній короні? Сонник впевнений: поругаетесь з начальством, аж до зміни місця роботи. Це ж ознака, що доведеться буквально бігти зі звичного оточення.

По сучасному суміщеного соннику

До чого сниться дебела і холеная свиня? У справах намітилися позитивні зміни, всі угоди пройдуть вдало. Бачити худу й облізлу свинку гірше. Сонник пророкує неприємності і прикрі непорозуміння, пов’язані з підлеглими, дітьми.

Приснилася свиня з поросятами? Фермерам сюжет обіцяє відмінний урожай, іншим – благополуччя. А от чути поросячий вереск означає, що дізнаєтеся погані новини. Цей же сюжет знаменує засмучення з-за трагічної події або невдач в комерції.

Годувати уві сні свиней добре. Очікуйте зростання достатку і добробуту. Приснилося, що продавали свиню? Потрібно довго і наполегливо працювати, але в підсумку станете власником значної власності.

До чого сниться свиня велика, відгодована, худа, мертва, різати свиню

Якщо приснилася і велика вгодована свиня, то працьовитість і терпіння стануть запорукою гідного прибутку. Бачити худу свиню можна до занепаду, причиною якого стане власна лінь.

Мертва свиня є уві сні перед нещастям. До чого сниться, якщо довелося самостійно різати свиню? Здійсніть необдуманий вчинок, звільнитеся з роботи або вас понижено в посаді. Цей же сюжет має абсолютно протилежне тлумачення. Так забивати свиню можна на щастя, стабільності та достатку.

Що означає уві сні свиня чистий, брудний

Приснилася брудна і обдерта свиня? Готуйтесь до великого конфлікту. Якщо уві сні з’явилася брудна свинка, то відносини підуть зовсім не так, як ви планували. Перемазанная брудом свиня натякає на плітки, скандали, сварки. До чого сниться чиста, рожева свинка? Вона символізує успіх і добробут.

До чого сниться свиня з поросятами

Якщо уві сні з’явилася свиня з поросятами, то готуйтеся до особливо клопітно і суетливому періоду. Іноді сюжет натякає: спілкування з неприємною людиною буде гідно винагороджено через час. Можливо, ви отримаєте спадщину від шкідливого дядечка.

Якщо фермеру приснилася свиня з поросятами, то буде особливо плідний, врожайний рік. Всім іншим образ обіцяє удачу, достаток, стабільність. Іноді порося уві сні натякає, що вас підставлять, обдурять чи обійдуть в конкурентній боротьбі.

До чого уві сні свиня бігає за тобою, кусає, вкусила

Довелося бачити, що агресивно налаштована свиня буквально ганяється за вами в ночі? Наближається конфлікт, який негативно позначитися на вашому стабільному положенні. Приснилося, як свиня вкусила? Чекайте підлості і нахабства. Якщо ж у сні свинка бігає по двору просто так, то не варто розповідати про свої таємниці навіть самим близьким.

Приснилася свиня в загоні, вдома, на вулиці

До чого сниться свиня у власному домі? Здоровим сновидцам персонаж гарантує міцне здоров’я, а хворим – швидке одужання. Бачити свиню в будинку або загоні можна до позитивних емоцій і щастя. Але якщо уві сні вона валялася в багнюці, то відносини в родині зіпсуються.

Приснилося, що свиня виходить з дому? Ви занадто багато балакаєте, можливо, розпускаєте плітки. Бачити, що свиня, навпаки, заходить з вулиці в будинок, означає, що про вас ходить погана чутка. Привиділася свиня на вулиці? В реальності прив’яжеться неприємна людина. Якщо ж ночі з’явилася дика свиня, то вам загрожує пристріт і навіть псування від знайомих людей.

Свиня у сні – інші приклади

Тлумачення сну залежить від безлічі деталей. Насамперед, варто врахувати, кому саме приснився цей неоднозначний персонаж. Так для жінки свинка є символом швидкого заміжжя, для чоловіка – ділових успіхів. Крім того:

І не забувайте: свиня символізує власну лінь, обжерливість, безтурботне життя. Якщо цей персонаж з’явився уві сні, то прийшов час задуматися про власну поведінку і змінитися в кращу сторону.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться двері, сонник – двері уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником подружжя Зима По сучасному суміщеного соннику За дворянського соннику Н. Гришина До чого сняться двері, входити в неї Приснилася закрита двері Що значить: у…

До чого сниться бик, сонник – бик уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником подружжя Зими За сонником від А до Я За сонником Деніз Лінн До чого сниться, якщо бик забодал, буцає Що означає, якщо бик нападає,…

До чого сниться – одягати, сонник – одягати уві сні

Зміст: За сонником для стерви За сонником від А до Я До чого сниться одягати взуття свою, чужу, брудний, чистий, нову-стару Уві сні одягати одяг свою, чужу, брудний, чистий, нову-стару…