Тільки для справжніх пані!

До чого сниться светр? Що означає светр уві сні

До чого сниться светр? Що означає светр уві сні

Зміст:

Ви прокинулися з відчуттям тепла і затишку і добре пам’ятаєте, що воно пов’язане з самим светром? Давайте на конкретних прикладах сновидних сюжетів розберемося, що до чого сниться светр?

Загальна розшифровка

Побачений у сні светр символізує теплоту людського спілкування, ласку і турботу в реальному житті. Іноді цей сон може бути витлумачений і наступним чином: людина, якій приснився светр, самотній і гостро потребує чиєїсь підтримки, йому не вистачає довірчих відносин та дружнього тепла.

Сон, у якому светр мав ознаки зношеності або був порваний, може попереджати про сварку з одним із дорогих вам людей, тому постарайтеся стримувати емоції в спілкуванні з близькими.

Наснилося — приміряти светр

Якщо уві сні ви приміряли новий светр, то дуже скоро втіляться в життя плани, які виношуються протягом досить довгого часу. Більше того, для їх реалізації знайдуться хороші помічники, які не залишать вас на самоті.

Сімейний сонник стверджує, що для чоловіків примірка у сні нового светри може означати встановлення теплих відносин з жінкою. Для милої дами такий сон пророкує появу в життя нового чоловіка і, можливо, пора почитати про те,.

Уві сні в’язати светр

Займатися в’язанням светри у сні означає, що ви занадто багато часу і сил присвячуєте домашнім справам, від яких стало складно відсторонитися. Безумовно, немає абсолютно нічого поганого в тому, що інтереси господині обмежені сім’єю і веденням господарства.

Але адже в житті є стільки різних приводів для радості, крім, смачно приготованого вечері і напрасованому сорочок чоловіка! Може бути, цей сон – привід звернути на них увагу?

До чого купувати светр

Сон, у якому ви купували светр, може пророкувати деякі фінансові труднощі, які чекають вас на майбутньому тижні. Можливо, напередодні ви зробили серйозну покупку і тепер тривожитеся про те, як дотягнути до зарплати.

Є й інше тлумачення цього сновидіння. Можливо, незабаром у вашому житті з’явиться нова людина, довгоочікувана підтримка або просто встановляться нові довірчі відносини.

Якщо ж у сні ви підносили светр в якості презенту або самі отримували його в подарунок, це свідчить про високий ступінь душевності у відносинах між вами і самим людиною.

Ви добре запам’ятали, що светр уві сні мав дуже яскраве забарвлення? Це сон свідчить про ваших очікування та надії на успіх. Приємних сновидінь!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться футболка? Що означає футболка уві сні

Зміст: До чого уві сні купувати футболку Приснилася брудна футболка Уві сні носити футболку Побачили уві сні футболку? Задумайтеся: чи не надто ви запрацювалися останнім часом? Дійсно, такий сон може…

До чого сниться купувати одяг? Що означає сон купувати одяг?

Зміст: Купувати одяг за психоаналитическому соннику Що значить по сучасному соннику Розшифровка від італійського сонника Тлумачення з різних сонникам Інші розшифровки Наші сни мають значення і прямий вплив на наше…

До чого сняться гроші? Що значать гроші у сні

Зміст: Приснилися гроші — варіанти тлумачень До чого сняться паперові гроші Великі гроші у сні До чого сниться багато грошей До чого сниться дрібниця і монети До чого сниться давати…