Тільки для справжніх пані!

До чого сниться суд, сонник – суд у сні

До чого сниться суд, сонник – суд у сні

Зміст:

У сні ви потрапили на судовий розгляд? Можливо, зробите вчинок, який різко засудять близькі, а навколишні ще довго будуть пліткувати з цього приводу. Однак у сюжеті є зовсім інші значення. Сонники дадуть докладну відповідь і допоможуть зрозуміти, до чого конкретно сниться суд.

Думка сонника закоханих

Якщо дівчині приснилося, що вона постала перед Страшним судом, то це означає, що легковажне і дурне поведінку не доведе її до добра. Сонник радить думати, перш ніж щось зробити чи сказати.

У сні ви виявилися в залі засідань звичайного суду? На жаль, є ймовірність, що станете жертвою нахабною наклепу, втратите повагу оточуючих і навіть коханої людини.

Трактування подружжя Зима

До чого сниться, що ви опинилися відповідачем у суді? Сонник підозрює, що ви зробили низку помилок, і вони значно зіпсували вам життя. Більше того, тепер доведеться відповідати за скоєне, і явно не перед людським судом.

Однак не варто сприймати тлумачення сну буквально. Це лише підказка, яка при грамотному підході допоможе уникнути грубих життєвих промахів.

Приснилося, що на суді вам винесли суворий вирок? Гарненько запам’ятаєте все, про що в ньому йшлося. Це і є події, на які потрібно звернути максимальну увагу. Якщо уві сні ви повністю згодні з вироком, то в реальності легко виправите помилки. Якщо ж ні, то доля піднесе ще чимало суворих випробувань і неприємних сюрпризів.

Інтерпретація за новим сімейним соннику

До чого сниться суд, на якому ви били обвинуваченим? Сонник впевнений, що недруги роблять спроби очорнити вас перед оточенням, будь–то начальство, сім’я або сусіди. Приснилося, що вас заслужено засудили? В реалі дійсно зробите непростимий промах або просто поведете себе нерозумно.

Дівиці уві сні опинитися на суді погано. Це означає, що з–за дурних пліток від неї відвернеться коханий. Бачити уві сні будівлю суду з вулиці – до підвищеної працездатності, активності та енергійності.

Привидівся суд за вбивство

До чого сниться, що ви дивилися суд по телевізору і не відчували особливих емоцій? В реалі відмовитеся від махінацій і афер, що допоможе уникнути неприємностей.

Якщо уві сні ви давали свідчення в суді проти вбивці, то грамотно обрана життєва позиція забезпечить матеріальний добробут і моральне задоволення.

Бачити, що особисто вас судять за вбивство – просто відмінно. Обранець, який колись зрадив вас, повернеться і буде вимолювати прощення буквально на колінах. Пробачити його чи ні – лише ваше рішення.

Приснився суд і суддя

Уві сні суд і сам суддя символізує самокритику, самобичування і самоосуд. Крім того це ознака сумнівів і невпевненості.

Приснилося, що ви суддя на суді? Належить зробити дуже важливий вибір, але ви до цього не готові. Стояти на суді перед суддею буквально означає, що ви станете учасником гучного спору.

До чого сниться, що суддя на суді вас виправдав? В реалі всі справи і плани полетять до біса, а вас накриє хвиля туги. Якщо у мріях вас навпроти засудили, то радійте. Здійсниться найзаповітніша мрія. Іноді цей же образ тлумачиться повністю протилежно і попереджає про вкрай жорсткому життєвому випробуванні.

Суд у сні – конкретні варіації

Повне тлумачення сну залежить від різних деталей.

Приснилося, що в суді ви чекали вироку? Наяву будете жорстко ревнувати. Якщо вас виправдали, то завершиться якесь діло, якщо ж засудили до страти, то готуйтеся до гіршого: бізнес накриється, а сімейне життя стане Пеклом.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться обліпиха, сонник – обліпиха уві сні

Зміст: Сонник від А до Я: основні значення Тлумачення сонника ХХІ століття Думка кулінарного сонника До чого сниться обліпиха ягоди, на дереві в саду, відрі До чого збирати обліпиху уві…

До чого сниться непритомність, сонник – свідомість уві сні

Зміст: Тлумачення сну по Міллеру Думка сонника подружжя Зима Трактування сонника від А до Я Розшифровки інших сонників Сновидний непритомність свій, іншого Що означає уві сні свідомість рідного, мами, дитини…

До чого сниться обіймати, сонник – обіймати уві сні

Зміст: Тлумачення сюжету по Міллеру Думка еротичного сонника Данилової Інтерпретація за східним соннику Трактування сонника Медеї До чого сниться обіймати і цілувати Що значить обіймати ззаду, за ноги Уві сні…