Тільки для справжніх пані!

До чого сниться струмок, сонник – струмок у сні

До чого сниться струмок, сонник – струмок у сні

Зміст:

До чого сниться струмок? Уві сні він відображає певний, досить короткий життєвий етап або якась конкретна подія. Однак сонники пропонують масу інших розшифровок, які базуються на деталях і нюансах сновидного сюжету.

Тлумачення по соннику Міллера

До чого сниться струмок? Сонник Міллера впевнений, що вам уготовані особливо сильні враження і може бути навіть подорож.

Приснився глибокий і повноводний струмок? Нетривалий час вас будуть мучити сумніви і тривоги. Бачити пересохлий потічок уві сні дещо гірше. Це ознака розчарувань. Однак сонник не радить засмучуватися, адже доля приготувала вам щедрий подарунок.

Думка дворянського сонника Н. Гришина

До чого сниться струмок? Якщо уві сні в ньому текла чиста вода, то чекайте добрих змін. Приснилося, що водиця була каламутною і брудною? Вас чекає недовгий період нескінченних печалей і турбот. Сталося пити з струмка? В реалі нарешті визначитеся зі своїми прагненнями та ідеалами.

До чого сниться особливо широкий і повноводний струмок? Сонник гарантує період благополуччя і повного задоволення. Якщо в струмку плавала риба, то отримаєте гроші. Пересохлий потічок у сні символізує кінець відносин, досаду і жалю.

Довелося чути дзюрчання води в струмку? Скоро почуєте про себе багато незвичайного. Якщо струмок тече прямо, то ви обрали вірний шлях. Якщо петляє, то вам характерна примхливість, мінливість і легковажність

Якщо уві сні струмок біжить в гору, то ви явно чимось захоплені. Якщо ж витікає в болото, то нескладно зрозуміти, що ваше життя – суцільна трясовина турбот і проблем. Приснилося, що струмок впадає в руку чи море? Незначна подія виявиться доленосним і змінить все існування.

Тлумачення образу за збірником сонників

До чого сниться струмок? Збірник сонників пророкує переїзд на інше місце проживання. Чути дзюрчання – до новин, пліток. Приснився струмок? Незабаром вас відвідає ціла низка геніальних ідей.

Бачити чистий і відносно широкий струмок у сні – до відмінного самопочуття, гарного настрою та бадьорості на цілий день. Взагалі це бачення відрізняється найбільш позитивним значенням, гарантує спокійний і цілком щасливий період.

Якщо уві сні хворому наяву сталося стояти в ньому або, що краще купатися, то він вилікується. Струмок швидкий з каламутною водою попереджає про травми або хвороби, мутний, але спокійний обіцяє загострення хронічної недуги. Іноді каламутна вода струмка знаменує ситуацію, яка позбавить ваших суперників переваг.

До чого сниться струмок? Збірник сонників радить готуватися до пишного застілля. Якщо уві сні довелося переходити її вбрід, то свято обернеться сумом. Приснилося, що ви бродили по невідомій місцевості і набрели на струмок? Давно забуті стосунки повернуться, а ви з ентузіазмом візьметеся за стару справу.

Що означає струмок у лісі, горах

Приснилося, що ви знайшли струмок у лісі? Якась заплутана ситуація вирішиться досить оригінальним способом. Це також ознака прозріння після довгих пошуків. Крім того струмок у лісі попереджає про несподіваний сюрприз.

Бачити струмок в чистому полі добре уві сні хворому сновидінню. Це бачення гарантує швидку поправку. Всім іншим воно обіцяє далеку дорогу або подорож.

До чого сниться гірський струмок? Кришталево чиста вода обіцяє міцне здоров’я, але водночас закликає до тверезості. Ваша неадекватність у поглядах веде до повної поразки. Занадто бурхливий струмок в горах попереджає про злісних наговорах і заздрісних плітках.

Струмок з чистою, брудною водою

Виключно чиста і прозора водиця в струмку відображає мирне протягом певного життєвого етапу. Чиста вода знаменує уві сні позитивні зрушення в справах і щасливі зміни в долі.

Приснився струмок мутний і брудний? Тлумачення сну цілком протилежне. Як мінімум вам уготовано період марних клопотів, неосмислених витрат і дрібних розчарувань.

Пити з струмка, купатися в струмку

У відносинах вас складно назвати вимогливим партнером і навіть у сексі ви дотримуєтеся консерватизму і не прагнете до різноманітності. Однак після видіння, в якому сталося пити з струмка, все зміниться кардинальним чином.

До чого сниться, що довелося пити з струмка? Вже сьогодні вас відвідає маса свіжих і незвичайних ідей. Не втрачайте часу і приступайте до їх втілення негайно.

Купатися в струмку у сні – добре для будь-якого сновидіння, але тільки якщо він був виключно чистеньким і прозорим. Це символ оновлення, одужання або пробудження. Кому що ближче. Приснилося, що ви плавали в струмку? Вихідні або короткий проведете відпустку на природі або в іншому не менш приємному місці.

Струмок уві сні – як тлумачити образ

Для правильної розшифровки необхідно врахувати розміри струмка, його напрям і швидкість. А також якість, стан води та власні дії.

Для розшифровки можна використовувати значення, що характеризують воду взагалі, а також річку. В останньому варіанті трактування буде мати лише менш глобальний характер.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться хмари, сонник – хмари у сні

Зміст: Думка сонника Міллера Трактування сонника Д. і Н. Зими Образ по соннику Деніз Лінн Розшифровка по соннику жовтого імператора Рада новітнього сонника Р. Іванова Що означають уві сні хмари…

До чого сниться образа, сонник – образа уві сні

Зміст: По Міллеру Інтерпретація по соннику Фрейда Сонник подружжя Зими Трактування образу по соннику від А до Я До чого сниться образа і сльози Уві сні образа своя, чужа Що…

До чого сниться обман, сонник – обман у сні

Зміст: Трактування по Міллеру Інтерпретація по соннику закоханих Думка сонника подружжя Зими Тлумачення образу за загальним соннику Інтерпретація за суміщеного соннику До чого сниться обман з грошима, з квартирою Що…