Тільки для справжніх пані!

До чого сниться стрілянина? Сонник — стріляти у сні

До чого сниться стрілянина? Сонник - стріляти у сні

Зміст:

Стрілянина у сні символізує отримання шокуючих новин. Якщо довелося самому стріляти. то потрапите в непросту ситуацію. Що думають з приводу тлумачення такого неоднозначного знака інші сонники?

До чого сниться стрільба по соннику Міллера

У соннику Міллера йдеться про те, що сон, у якому ви бачите стрілянину, є зовсім неприйнятним. Якщо уві сні ви спостерігаєте перестрілку двох і більше осіб, що незабаром вас чекає низка неприємностей, з якими буде нелегко впоратися.

Якщо ж під уві сні ви чуєте лише звуки стрілянини, вам слід підготуватися до подкравшимся до вас невдач. Дуже скоро вони вас наздоженуть, тому ви повинні підготуватися до зустрічі. Вам необхідно бути обачним на кожному кроці, щоб нещастя не застало вас зненацька.

Якщо дівчина бачить стрілянину у сні, наяву у неї можуть виникнути проблеми з хлопцем або чоловіком. Справа може закінчитися розривом або розлученням. Бачити уві сні стрілянину віщує наяву непорозуміння між колегами по роботі в майбутньому.

Бачити у сні, що стріляє людини, означає, що вам пора набратися сил і енергії, щоб домогтися поставленої мети. Ви повинні перестати проявляти егоїзм, інакше вас будуть чекати негаразди в особистому житті.

Стрільба — сонник Ванги

За сонником Ванги побачити уві сні кілька стріляють людей, або одного стріляє людини означає, що скоро людей наздожене суворий голод, а також є ймовірність вимирання великих мас людей.

Також бачити у сні стрілянину по соннику Ванги означає настання важких часів в сімейному житті. Якщо уві сні ви бачите себе учасником військових дій, що стріляє в супротивника, скоро вас і ваших рідних спіткає біда.

Якщо ж у сні ви потрапите під обстріл, вас чекають дуже серйозні неприємності, які будуть супроводжувати вам і вашим близьким людям.

До чого сниться стрільба по соннику Денизза Ліна

Чути стрілянину у сні, означає, що незабаром ви станете ще більш вразливим і вас легко можна буде добити. Вороги чекають від вас втрату залишилася сили, щоб до кінця нашкодити вам.

Що значить стрільба — сонник подружжя Зими

Бачити уві сні безладну стрілянину, означає, що слід чекати різні конфлікти між вами і вашими ворогами.

До чого приснилася стрільба по соннику Фрейда

Якщо уві сні ви стріляєте з лука, або з вогнепальної зброї, найближчим часом чекайте здійснення статевого акту з партнером. Якщо ж у вашому сні стороння людина стріляє в тварин або птахів, цей сон передбачає швидше позбавлятися від комплексів, пов’язаних з неповноцінністю вашої статевої системи.

Сонник — стріляти у сні. До чого сниться я стріляв або стріляла?

Якщо уві сні ви бачите себе, стріляючим у кого-то, означає, що скоро вас хто-то досить сильно образить, або звинуватить у всіх проблемах. Якщо ж ви бачите себе стріляючим у кого-то, але ніяк не потрапляєте в ціль, це означає, що вас чекають серйозні розчарування в справах. Вам краще бути заздалегідь підготовленим до таких життєвих ситуацій.

До чого сниться в мене стріляють?

Якщо ви бачите себе пораненим під час обстрілу, наяву очікуйте образ від самого близької людини, якій ви довіряєте. Якщо ж ви бачите себе убитим, в результаті перестрілки, наяву ви насолодитеся любовними пригодами і закохаєтесь з неймовірною силою і натхненням.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться солдат? Сонник — солдати уві сні

Зміст: По соннику Міллера З англійської соннику За сонником Деніз Лінн За сонником подружжя Зима Тлумачення за різними сонникам Сни ведуть людина в світ, який не підвладний ні думок, ні…

До чого сниться війна? Сонник — війна у сні

Зміст: До чого сниться війна – сонник Міллера Війна – сонник Ванги До чого сниться війна за сонником Хассе Війна – сонник Лонго До чого сниться війна в англійській і…

До чого сниться армія? Сонник — армія уві сні

Зміст: До чого сниться армія по соннику Міллера Армія — сонник Ванги До чого сниться армія по соннику Нострадамуса До чого сниться армія по соннику Смурова До чого сниться про…