Тільки для справжніх пані!

До чого сниться стригти волосся? Сонник — стригти волосся у сні

До чого сниться стригти волосся? Сонник - стригти волосся у сні

Зміст:

Дуже часто, хоч і не завжди сни несуть в собі передбачення майбутніх подій. Підсвідомість за допомогою асоціацій доносить до вас можливий розвиток ситуації. Саме сонники призначені для того, щоб розкрити зміст того чи іншого сну.

Цікавий той факт, що раніше переглянутий сонник може підказати підсвідомості, що потрібно показувати у сні, щоб дати вам зрозуміти про ті чи інші події. Отже, розглянемо, до чого сниться стригти волосся у сні в контексті різних сонників.

Стригти волосся уві сні по соннику Цвєткова

Стригти волосся у сні означає можливі зраду і зраду. Причому багато чого залежить від того, хто і кому стриже волосся. Як правило, «перукар» і є той самий зрадник і зрадник. Якщо ви стригти волосся самі собі, то чекайте віроломства з боку близьких друзів і навіть рідних.

Малий Велесов сонник – стригти волосся

До чого стригти волосся по Малому Велесовому соннику? Тут цей процес також не віщує нічого доброго. Крім того, ви можете отримати ніж у спину, це може означати хвороба вашу або одного з ваших близьких, а також яку-небудь втрату.

Якщо ви з якої-небудь причини берете участь чи будете брати участь у судових розглядах, то стрижка волосся символізує програна справа.

До чого сниться стригти волосся по соннику Медеї

Волосся символізують мудрість і життєві сили, а тому якщо їх обстригти, то можна зіткнутися з несправедливими звинуваченнями, наклепом і різного роду випробування.

Сонник Хасе

Стрижені уві сні волосся по соннику Хассе можуть призвести до важкої хвороби одного із членів сім’ї або близького родича, і можливо навіть до його смерті.

До чого сниться волосся стригти по соннику Симона Кананіта

Автор цієї праці не відзначився оригінальністю. Стригти волосся по Канониту – застереження смерті в родині.

Стригти волосся по соннику Фрейда

Старий Зигмунд Фрейд не поступається своєю звичкою надавати всьому підряд фаллическую символіку. Волосся за Фрейдом символізують волосся на геніталіях, навіть якщо вони знаходяться на голові.

Чим довше волосся, тим більше ваша невпевненість у собі при статевому контакті, а значить, якщо ви їх подстригаете, то позбавляєтеся від цієї невпевненості. Ось і хороша новина, щоб стати впевненим у собі, досить підстригтися уві сні.

Лисий чоловік – самий впевнений – переконаний Фройд.

Сонник Деніз Лінн – стригти волосся

Тут нас також чекають гарні новини, адже стрижка волосся уві сні по соннику Деніз Лінн – це символ нових починань у вашому житті.

Що означає волосся стригти сонник Гришиній

Якщо стригти волосся самому собі, то приготуйтеся до зради, сварки або до матеріальної втрати, пов’язаної з обманом.

Якщо хтось стриже вам волосся, то це явно погана ознака – в тій чи іншій мірі вас торкнуться негативні події. Якщо відрізати волосся жінці, у якої є діти, то це буде означати їх хвороба.

А от якщо ви стрижете комусь волосся, це хороша прикмета – вас чекають щастя, радість і гарний настрій.

Волосся в сонник Езопа

Вони є символом захисту від злих сил, так як проводжають негативну енергію прямо в землю. До чого сниться стригти волосся згідно соннику Езопа? Обстригати волосся значить втрачати захисту і підставляти себе під удар бід і нещасть.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться чорна ворона? Сонник — ворона чорна уві сні

Зміст: Чорна ворона по соннику Ванги Чорна ворона уві сні — Велес сонник Чорна ворона по соннику для жінок Чорна ворона по соннику чоловіків До чого сниться чорна ворона по…

До чого сниться великий павук? Сонник — павук великий уві сні

Зміст: Великий павук уві сні — тлумачення по соннику Міллера До чого сниться великий павук по Сімейному соннику Великий павук — Езотеричний сонник Української сонник До чого сниться павук великий…

До чого сниться дрібні гроші? Сонник — дрібниця у сні

Зміст: Сонник Міллера — дрібниця у сні Сонник Ванги — до чого сниться дрібні гроші Тлумачення сну дрібниця — сонник Лоффа Сучасний сонник «Вранці гроші, ввечері стільці». Фраза з роману…