Тільки для справжніх пані!

До чого сниться стригти волосся? Сонник — підстригати волосся, стригтися

До чого сниться стригти волосся? Сонник - підстригати волосся, стригтися

Зміст:

Волосся здавна вважаються джерелом сили і здоров’я, а для жінок є символом краси. Волосся допомагають отримати енергію і життєву силу, тому сни, пов’язані з підстригання і стрижкою волосся часто викликають страх і неприязнь. Варто чи насправді так боятися чи ні, спробуємо зараз дізнатися.

До чого стригти волосся по соннику Міллера

По соннику Міллера не зовсім втішні тлумачення. Стригти волосся у сні – до неуспіху, суперництва, появи ворогів, до втрати сили. Якщо ж чужа людина стриже волосся, слід бути особливо обережним. Бачити уві сні випадання волосся — несприятливий знак, чекайте біди.

Підстригати волосся — сонник Фрейда

Тлумачення сну по соннику Фрейда більш втішне. Стригти волосся у сні — скоро відбудеться важлива подія у вашому житті. Бачити уві сні перукаря – грядуть зміни. Стрижка довгою шевелюрою — до великих змін.

До чого сниться обрізати волосся по соннику Ванги?

Знаменитий сонник Ванги говорить: відрізати довгу косу – до великої втрати, коротко пострижені волосся – попередження. Будь-яка стрижка віщує великі зміни, слід бути готовим до всього, і хорошого і поганого.

Стрижка волосся — сонник Нострадамуса

За сонником Нострадамуса стригти волосся — до приємних поворотів долі, за умови, якщо ваші волосся стриже близька людина. При втраті довгого волосся слід очікувати ускладнення фінансового положення. Втрата довгої коси – до довгого подорожі.

Сонник Лоффа — до чого стригти волосся у сні

Сонник відомого психолога Лоффа говорить: стригти волосся до втрати майна або трата великої суми грошей, стригти довге волосся – до легковажності власниці, значить, незабаром її чекають божевільні вчинки. Головне не покається потім.

Ідіоматичний сонник

Ідіоматичний сонник передвіщає успіх, якщо уві сні ви втратили свої волосся. А якщо вас перукар стриг, то до несподіваного сюрпризу.

Стригтися уві сні по жіночому соннику

По жіночому соннику стригти волосся у чужої людини – це до нещастя. Стригти чужі волосся – до поганим вістям. Якщо під час стрижки побачите поряд близьких людей, то з легкістю впораєтеся з усіма труднощами.

До чого сниться стригти волосся — російський народний сонник

Російський народний сонник зовсім втішає. Стригти волосся у сні – це підвищення самооцінки і впевненості. Всі біди і негаразди обійдуть вас стороною.

Тлумачення снів

Сонник «Тлумачення снів» віщує горе і втрати, якщо волосся стригти самому собі. Стригти волосся іншій людині – звістка про те, що скоро ви отримаєте великий прибуток або стан. Бачити уві сні себе хворим і стригти волосся – до загострення хвороби.

Підстригати волосся — тлумачення по італійському соннику

Італійський сонник констатує про те, що стригти волосся — до втрати життєвої сили і енергії. Стригти довге волосся дуже коротко – бідність.

Трактування стрижки волосся з еротичного соннику

За еротичного соннику стригти волосся – до втрати шанувальників і жіночої краси. Стригти волосся заміжній жінці – можлива зрада.

Сонник Цвєткова

Стригти волосся – втрата близького друга. Стригти довге волосся – до можливої розлуці.

Сонник 21 століття

У сучасному соннику 21 століття стригти волосся — до великих збитків. Чим більше стрижешь, тим більше збитків. Отстриженние наголо волосся віщують нове життя з чистого аркуша.

Сон стригти волосся по соннику Страника

Сонник мандрівника. Стригти волосся у сні – це до великої втрати. Тлумачення в кращу або хорошу сторону неможливо, так як людина сама творить свою долю.

Французький сонник

З французької соннику побачити уві сні довге волосся до гарних новин. Побачити короткі волосся – до багатства. Побачити себе лисим — до нового життя або великих змін. Стригти волосся або волосся рідних — до невдачі, хвороби, до зради з боку рідних.

Бабусин сонник

Стригти білі волосся у сні – до радості, чорні – до позбавлення від всіх проблем. Стригти волосся – рішення всіх проблем.

До чого стригти волосся — сонник Тафлиси

Сонник Тафлиси тлумачить сни так: стригти уві сні свої волосся – це позбавлення від великої ноші і печалі. Стригти волосся рідних людей — незабаром їм знадобиться ваша допомога.

Тлумачення снів різне, але не треба свято вірити в це. Пам’ятаєте! Ваше життя буде таким, яким ви захочете її побачити і нічого вам не завадить.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться немовля? Немовля уві сні

Зміст: Немовля по соннику Езопа Сонник Міллера — немовля Сон про грудному дитині по Відичному соннику Жіночий сонник До чого сниться немовля за Місячним соннику Грудничок символізує щастя і благополуччя….

До чого сниться колишній чоловік? Колишній чоловік уві сні

Зміст: Колишній чоловік по соннику Міллера Сонник Ванги — колишній чоловік Сонник Фрейда Сон про колишнього — по соннику Нострадамуса Сонник Цвєткова — колишній чоловік До чого сниться колишній чоловік…

До чого сняться кошенята? Сонник — кошенята

Зміст: До чого сняться кошенята по соннику Міллера? До чого приснилися кошенята по соннику Езопа? Бачити кошенят у сні – трактування по соннику Лоффа До чого сняться кошенята по соннику…