Тільки для справжніх пані!

До чого сниться срібло? Сонник — срібло. Срібло у сні

До чого сниться срібло? Сонник - срібло. Срібло у сні

Зміст:

Здавна відомо, що срібло є незайманих і чистим металом. Цей дорогоцінний матеріал пов’язаний з Місяцем, що володіє таємними силами і знаннями. Носіння срібних прикрас сприяє розвитку природної інтуїції і паранормальних здібностей.

Срібло зливається з енергетикою людини і очищає її. Також воно сприяє духовному розвитку. Речі і прикраси з даного металу поглинають зовнішній негатив і руйнують його. Саме тому срібні предмети стають природними талісманами багатьох людей.

Деяким нерідко сниться уві сні срібна підвіска або кулон. Так до чого сниться срібло і предмети, виготовлені з дорогоцінного металу, якщо навіть наяву їм приписують надприродні і в якійсь мірі містичні властивості?

Сонник — срібло

Найбільш поширені значення:

Містичний метал передвіщає хвороби і сімейні негаразди. Тому, якщо уві сні ви побачили срібло необхідно зробити все можливе наяву, щоб виключити здійснення ознаки. Дорогоцінний метал – своєрідне попередження.

Столовий набір у сні означає виникнення заворушень, нездійсненних бажань. Якщо сновидець відшукав серебряник уві сні, то його чекають грошові труднощі. Також такий сон може бути своєрідним попередженням для сплячого: не можна в реальному житті робити поспішні висновки або вирішувати справи на швидку руку.

Ланцюжок, так само як і срібні фігурки може приснитися до дружньої розмови наяву. Маряться срібні прикраси – отримаєте шикарний подарунок.

Якщо сновидець уві сні, а не наяву набуває срібло, то його чекає зрада. Розглянутий метал мариться у великих монетах – настануть щасливі часи. Маленькі монетки – нездійсненні надії, розплавлений метал – втрати. Начищати посуд зі срібла, натираючи його про щось — до хвороби.

Самостійно плавити дорогоцінний матеріал в сновидінні – наклеп на вашу адресу. Знайти срібло і золото – знак стрімкого просування по службовій драбині. Хворому людині сниться коштовність до швидкого одужання.

Кільце з розглянутого металу – вкрай сприятливе знамення. Сновидця очікує стабільний життєвий період, а також безліч щасливих моментів. «Біла смуга» не буде затьмарене проблемами та тривогами.

Побачити уві сні кільце на пальці – наяву зміцнення любовних або дружніх стосунків. Обручка з срібла – радісна й благополучне спільне життя, повна квартира слухняних і здорових діток. Побачити браслет – не найсприятливіший передвістя, остерігайтеся каверзи з боку оточуючих.

Несприятливі ознаки срібла у сні: чого варто остерігатися?

Срібло – місячний символ, знак добробуту. Саме тому практично всі сновидіння, в яких зустрічаються предмети зі срібла, часто трактуються в позитивному руслі. Сонники вважають, що даний символ допомагає знайти мудрість і внутрішньо прозріння.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Дарують квіти у сні

Зміст: Як правильно трактувати свої сновидіння Трактування сну виходячи з подій у майбутньому Трактування сну, виходячи з емоційного стану Для кожної людини сновидіння є поглядом у потойбічний світ, який оточує…

До чого сниться підготовка до весілля?

Зміст: Кому наснилося Сервірувати стіл Своя або чуже весілля Весілля — це завжди хвилююча подія в житті, як для жінки, так і чоловіки. Дівчатка з раннього дитинства задивляються на наречених,…

До чого сняться штучні квіти?

Зміст: Сонник — отримання штучних квітів в дар Сон про виготовлення штучних квітів Спалювати штучні квіти уві сні До чого ще можуть снитися штучні квіти До чого сняться штучні квіти?…