Тільки для справжніх пані!

До чого сниться спрага, сонник – жага уві сні

До чого сниться спрага, сонник – жага уві сні

Зміст:

Якщо ви напередодні приємно провели час і випили пару зайвих келихів алкоголю, то тлумачити сон, в якому страшенно хочеться пити безглуздо. Це лише сигнал про зневодненні організму. Інша справа, якщо спрага приснилася без реальних на те причин. В цьому випадку сновидіння має серйозне значення.

Спрага по соннику Міллера

Якщо уві сні сталося відчувати спрагу, то насправді ви прагнете до того, чого не можете отримати саме зараз. Але якщо приснилося, що ви вгамували свою потребу чистою водою або приємним на смак напоєм, то бажане здійсниться, причому в самий найближчий час. Бачити інших персонажів спраглими означає, що у вас з’явиться впливовий і щедрий покровитель.

Інтерпретація доктора Фрейда

Жага уві сні символізує незадоволеність в сексуальному плані, яка виникла із–за тривалого утримання. Можливо також, що наявний партнер просто не здатний доставити потрібний задоволення. Якщо ж жага залишилася і після пробудження, то це сигнал організму, що він просто хоче пити.

Якщо чоловікові приснилося, що він напився, то скоро зможе задовольнити всі свої інтимні потреби. Можливо, станеться бурхливий роман. Якщо напитися не вдалося, то варто звернути увагу на стан здоров’я і зокрема статевої сфери.

Для жінки бачення жаги є знаком, що вона мріє стати матір’ю і цілком готова до цього. Якщо ж вона не може знайти воду і втамувати спрагу, то є ймовірність, що дама безплідна або стане такою в майбутньому.

Приснилася жага – по соннику Ванги

Уві сні довелося блукати по безлюдній місцевості і шукати воду? Всі ваші думки і бажання зосереджені виключно на матеріальних благах. Якщо ви напилися чистої джерельної води, то в реалі зможете очистити від негативу і отримати прощення.

Приснилося, що ви намагалися вгамувати спрагу мутної, брудної і несмачною рідиною? В реалі ви прагнете отримати задоволення будь-яким шляхом, незважаючи на мораль і думка оточуючих. Крім того брудна вода виступає як символ якоїсь залежності, наприклад, наркоманії або алкоголізму. Навіть якщо ви не захоплюєтеся спиртним і наркотиками, то маєте приховану схильність до хибним звичкам.

Бачити страшну посуху, внаслідок якої пересохли річки і водойми, а люди буквально помирають від спраги – погано. Це ознака реальної екологічної катастрофи, прийдешнього природного катаклізму та іншої вселенської біди.

Тлумачення сонника подружжя Зими

Якщо нічна спрага не пов’язана з природними причинами, то вона відображає потаємні, але дуже гарячі бажання. Не вдалося напитися уві сні? Пристрасть може буквально висушити вас зсередини і відняти всі сили.

Таке ж значення має і сновидіння, в якому сталося бачити інших людей, що мучаться від спраги. Постарайтеся стримати свої потреби і розміряти бажане з дійсним. Приснилося, що ви напилися від душі чистої води? Заповітна мрія скоро здійсниться.

Повний сонник Нової Ери – жага уві сні

Спрага – буквально символізує думки про недоступному. Вгамувати її повністю – до виконання мрії, очищення, прощення. Пошук води або іншого напою у сні – символічно відображають спрямованість матеріальних бажань і думок, а також потреба духовного спілкування. Приснилося, що від спраги страждають інші люди? Є ймовірність, що трапиться природна катастрофа.

Що означає спрага по соннику від А до Я

Уві сні довелось відчути спрагу? В реалі можете захворіти від перевтоми. Напитися криничної або джерельною водою – до успіху і слави. Пити болотну водицю – до тотального невдачі і погіршення здоров’я.

Вдалося повністю втамувати спрагу? Досягнете наміченого, хоч і доведеться важко. Якщо ж так і не вдасться знайти воду, то всі докладені зусилля підуть в порожню. Бачити людей, які жадібно п’ють – до набуття впливового спонсора.

Трактування сонника Жовтого Імператора

Цей сонник пов’язує сноведийную спрагу зі здоров’ям. Якщо уві сні сильно сушить в роті і хочеться пити, то в організмі недостатньо води, що може призвести до порушення стабільної роботи різних органів. Зокрема жага вказує на проблеми з травною системою та дихальними шляхами.

Пити уві сні воду або напої означає, що в організмі є сили для самовідновлення. Але щоб не допустити погіршення, необхідно зайнятися власним здоров’ям вже зараз.

Якщо ви не змогли знайти питво уві сні або ж не втамували спрагу в повній мірі, то готуйтеся до довгої боротьби з недугою, пов’язаних з травної, видільної та дихальною системами.

До чого сниться відчувати спрагу

Сталося у мріях випробувати спрагу? Наяву ви зайняті пошуками нових знань чи намагаєтеся знайти рішення старої проблеми. Якщо ви дуже хотіли пити, то в реалі прагніть до того, що поки не доступно.

По своїй суті, сноведийная жага символізує особисті амбіції, незадоволеність, потреба у чомусь. Це також ознака простуди, що починається або іншого захворювання.

Іноді жага вказує на те, що належить спілкуватися з лицемірним лукавим людиною. Ви будете вважати його своїм надійним другом, але в підсумку одержите лише масу проблем.

Що означає – інші відчувають спрагу

Довелося бачити страждають від спраги людей? Якщо їх було багато, то це знак масштабної природної катастрофи. Приснилося, що люди буквально помирають без пиття? Постарайтеся впоратися зі своїми бурхливими емоціями та бажаннями, інакше вони позбавлять вас сил.

Якщо охочі змогли напитися, то отримаєте доброго і впливового покровителя. Напоїти спраглих уві сні теж добре. Це ознака того, що пройшовши через перешкоди і випробування, ви досягнете багато. Незаміжній дамі бачити, як інші персонажі жадібно п’ють воду – до знайомства і можливо шлюбу з гідним багатим чоловіком.

До чого сниться шукати воду

Якщо всю ніч ви марно шукали воду, блукаючи по власній квартирі, то ваше таємне бажання здійсниться, але ще не скоро. Це ж сновидіння вказує на ситуацію, вирішення якої відкладається на невизначений період.

Взагалі пошук пиття символізує спрямованість думок і дій на одержання матеріальних благ, а також відображає духовні шукання і необхідність в отриманні моральної підтримки. Результат реальних подій повністю залежить від того, чи зуміли ви досягти поставленої мети уві сні.

Так знайти воду і нарешті, напитися означає, що підсумок буде благополучним. Якщо ж пошуки не увінчалися успіхом, то справа або зупиниться на місці, або закінчиться дуже погано.

До чого сниться спрага і її втамування

Приснилося, що ви зуміли втамувати спрагу чистою водою або смачним напоєм? З часом здійсняться всі мрії. Угамування спраги – символ задоволення поточних потреб. Це ж бачення передрікає великий успіх в майбутньому, символізує добре виконану роботу і отримання прибутку.

Дуже важливо згадати, чи змогли ви втамувати спрагу повністю або лише частково? При цьому бачення можна тлумачити буквально. Якщо ви напилися від душі, то доведете якесь звершення до логічного кінця. Якщо ще хочете пити, то доведеться ще поборотися. Має значення і тривалість пиття. Тобто чим довше пили, тим пізніше прийде успіх.

До чого сниться пити воду і не напиватися

Гірше всього, якщо сниться, що ви п’єте і не можете напитися вдосталь. Це знак великої залежності, причому не обов’язково фізичної (наркотичної або алкогольної). Це цілком може бути залежність духовна. Можливо, наяву ви відчуваєте несвободу від відносин, чужої влади, власних емоцій.

Крім того сильна спрага і неможливість її втамування натякає на якийсь болісний процес, який розвивається в організмі. Після такого сновидіння всі сонники радять негайно звернутися за допомогою в лікувальний заклад, відпочити, пройти курс загальнозміцнюючих процедур і т. д.

Приснилася жага крові

Мабуть, самою незвичайною ситуацією у сні вважається жага крові. Якщо у мріях сталося стати вампіром, то ви ризикуєте накликати неприємності із–за надмірної самовпевненості або необережності.

Якщо ви відчули спрагу крові, то для вирішення якоїсь проблеми доведеться свідомо заподіяти біль іншій людині. Це ж бачення натякає про занепад сил і життєвої енергії, незадоволеність амбіцій та інших негативних почуттів.

Довелося пити людську кров? Постарайтеся не спокуситися легким романом, він може принести неприємну хворобу.

Жага уві сні — конкретні розшифровки

Для тлумачення образу потрібно пригадати якомога більше деталей. Зокрема, чим вам вдалося вгамувати свою спрагу, як довго шукали пиття і т. д.

Насправді тлумачити сновидіння жаги не так вже й складно. Головне врахувати якість напою, використовуваного для пиття, власні відчуття і кінцевий результат. Більш повне трактування дасть сноведийний сюжет і події, які відбуваються в реалі на даний момент.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться йти, сонник – іти уві сні

Зміст: Що значить іти по соннику Медеї Іти уві сні – трактування сучасного суміщеного сонника Інтерпретація нового сімейного сонника Іти уві сні – трактування по Фрейду Думка сонника від А…

До чого сниться аварія на машині? Сонник — автомобільна аварія

Зміст: До чого сниться аварія на машині по соннику Міллера Авто аварія уві сні по Вангу Що значить аварія на машині – тлумачення по Жіночому соннику До чого сниться аварія…

До чого сняться смажені яйця, сонник – смажені яйця у сні

Зміст: Трактування різними сонникам До чого сняться смажені яйця курячі Смажені яйця на сковороді Що означає – смажити яйця Є смажені яйця у сні Конкретні розшифрування образу Якщо у сні…