Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сова, сонник – сова уві сні

До чого сниться сова, сонник – сова уві сні

Зміст:

До чого сниться сова? У сні це досить рідкісний, але дуже значущий символ. Він відображає мудрість і таємні знання, але одночасно попереджає про життєвих труднощах. Приклади тлумачення і популярні сонники допоможуть знайти вірну інтерпретацію.

Думка сонника Міллера

Якщо в мріях довелось чути глухий і похмурий крик сови, то біди й прикрощі вже близько. Сонник радить зібратися з силами і проявити граничну обережність у всьому, адже вам належить пережити один з найбільш важких життєвих етапів.

Приснилася мертва сова? Сонник впевнений, що ви уникнете серйозного захворювання або небезпеки. Жива сова уві сні символізує обмова та наклепи ворогів.

Тлумачення сну по соннику Езопа

До чого сниться сова? Вона є загальновизнаним символом мудрості. Ця птиця відображає якусь таємничу силу, яка впливає на життя сновидця ззовні або дрімає у нього всередині.

Довелося бачити, що сова нападає на іншу птаха або тварину? В реальності станете учасником подій, в ході яких могутній і сильний чоловік підпорядкує собі більш слабкого.

Приснилося, що ви знайшли совеня? Сонник впевнений, що хтось дасть вам мудрий і слушну пораду. До чого сниться сова без пір’я? Якісь обставини буквально виведуть вас із себе і змусять зробити безглуздий вчинок.

Уві сні сова села на голову? Сонник вважає, що вам належить зіткнутися з цим Злом. Крик сови поруч з будинком – знаменує поповнення в сімействі або навпаки трагедію.

Трактування сонник Д. і Н. Зими

До чого сниться звичайна сіра сова? Вона передає похмуре і тужливий ставлення до життя. Можливо, у вас і справді є причини сумувати.

Однак сонник вважає, що негатив не допоможе впоратися з нудьгою і реальними проблемами. Образ сови уві сні пропонує діяти рішуче, але при цьому спиратися не стільки на тверезий розрахунок, скільки на власну інтуїцію.

Пророкування по сонник Д. Лоффа

Сова – у сні символ довголіття і таємного знання, яке безпосередньо стосується передбачення майбутнього. Можливо, ви навіть не підозрюєте, що володієте талантом справжнього провидця.

Крім того образ відображає духовні пошуки і спроби розібратися в чомусь незбагненний. По тому, як саме вела себе уві сні сова, можна зрозуміти, чи знаходитеся ви на вірному шляху і маєте можливість дізнатися щось з точки зору обивателів непізнаване.

Інтерпретація сонника від А до Я

До чого сниться сова, згідно з цим сонником? Він вважає, що ви ризикуєте потрапити в дурне суспільство. Якщо приснилося, що пролетіла сова прямо перед особою, то захворіє близька людина. Якщо уві сні сова літає вдень, то наяву зумієте уникнути смертельної небезпеки.

Погано чути уві сні совиний крик – це передвісник того, що вам належить побувати на чужих похоронах. Приснилося, що сова залетіла в будинок? Трапиться нещастя. Мертва птиця обіцяє романтичні переживання, а опудало сови пророкує: ви визнаєте досконалу раніше помилку.

Розшифрування образу по соннику Білого мага

До чого сниться сова? Будьте обережні, недоброзичливці мріють скористатися вашою слабкістю. Наступний за сновидінням день принесе багато неприємностей.

Довелося бачити, як сова полювала у сні? Ваша душа наповнена безпідставними страхами. Підсвідомо, ви дуже боїтеся опинитися в ролі жертви.

Приснилося, що ви вбили сову? Те, що ви замислили, не несе добра. Вчинок, який ви готові зробити, зробить ситуацію ще гірше. Для вирішення проблеми сонник рекомендує звернутися до компетентним людям.

До чого сниться сова за вікном, в лісі

Приснилася сова у лісі? Ви бажаєте стати мудрою людиною або вирішити якусь складну проблему. Іноді тлумачення сну вказує на певну особу жіночої статі, яка шкодить вам несвідомо з «добрих» мотивів або навмисно.

До чого ще є сова за вікном? Це відображення особистих духовних пошуків. Бачення натякає, що відповіді поруч, потрібно лише зуміти їх розглянути.

Крім того сова за вікном уві сні відображає таємну сторону особистості. Можливо, скоро ви відкриєте в собі щось таке, про що раніше навіть не підозрювали. Озирніться по сторонах, місце, де довелося бачити сову підкаже, який саме сфери життя стосуються прийдешні зміни.

Приснилася сова в будинку, в руках

Якщо уві сні сова опинилася у ваших руках, ви зможете розглянути те, що раніше було приховано. З’явиться повна ясність та абсолютне розуміння ситуації. По суті, вам уготована низка осяянь, які повністю змінять ваші погляди на навколишній світ.

Приснилася сова в будинку, яка кидається на певну людину? Запам’ятайте цього персонажа – саме він представляє для вас загрозу в реальному світі. Бачити, що сова спокійно і добровільно вмощується комусь на плече – краще. Наяву між вами і ним встановиться майже телепатичне взаєморозуміння.

Сова в будинку символ добровільного самотності і навіть відлюдництва. Але ви свідомо сховалися від соціуму, що відкрило можливості для осягнення глибинних таємниць буття й світобудови. Якщо ж птах сів на якусь частину тіла, то саме там ховається дрімаючий поки недуга.

Що означає уві сні біла сова, полярна, звичайна

До чого сниться звичайна сіра сова? Вона попереджає про небезпеку або переляку. Одночасно птах уособлює мудру жінку, отримання ради, власну інтуїцію. Приснилася сіра сова? Отримайте новину чи зіткнетеся з оборотною стороною звичних речей.

Біла сова уві сні знаменує відкриття якоїсь таємниці і натякає на швидке романтичне побачення. Приснилася незвичайна сова з палаючими очима? Це нав’язливі думки сновидіння, які згодом можуть розвинутися у справжню манію.

Наснилося – сова б’ється у вікно, летить, летить

До чого сниться, що сова б’ється у вікно. На жаль, вам уготовано велике нещастя. Цей же образ відображає інтриги, що плетуться навколо вашої персони. Сова, яка стукає у вікно, символізує страх.

Бачити, як летить сова означає, що хтось скористається вашими ідеями та планами. Якщо уві сні сова летить і голосно ляскає крилами, то небезпека загрожує цілій групі людей і вам в тому числі. Якщо відлітає, то відповідно загроза мине.

Сова уві сні – ще більше конкретики

Якщо приснилася сова, то вам доведеться проявити мудрість у якомусь делікатній справі. Ця птиця сниться досить рідко, тому сновидіння можна вважати пророчим у будь-якому випадку. Більш того, слід в точності запам’ятати слова, які може вона скаже уві сні.

До чого сниться сова? Тлумачення сну повністю залежить від особливостей культурних традицій, яких дотримується сновидець. Тому одне і те ж бачення може попереджати про хвороби, невдачі і навіть смерті, або ж про зцілення (фізичному або духовному), абсолютний успіх і мудрості.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться холод, сонник – холод уві сні

Зміст: Інтерпретація по Міллеру Трактування по доктору Фрейду Холод уві сні по соннику Д. і Н. Зими Тлумачення образу за іншим сонникам До чого сниться холод не в сезон, влітку…

До чого сниться холодець, сонник – холодець у сні

Зміст: Думка сучасного суміщеного сонника Інтерпретація образу за іншим сонникам До чого сниться холодець варити, розливати Що значить – є холодець у сні Приснився холодець з м’яса, риби Холодець у…

До чого сниться хом’як, сонник – хом’як уві сні

Зміст: Інтерпретація по соннику Езопа Тлумачення образу по соннику білого мага Приснився хом’як – розшифровка інших сонників До чого сниться хом’як білий, рудий, мертвий Що означає хом’як в клітці, в…