Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сон з п’ятниці на суботу

До чого сниться сон з п'ятниці на суботу

Зміст:

У суботу зазвичай поспішати нікуди, можна гарненько виспатися і додивитися сон до самого кінця. Більш того, саме в ніч з п’ятниці на суботу сняться бачення, які мають воістину доленосне значення.

Загальний опис снів з п’ятниці на суботу

Субота перебуває під впливом одного з самих суворих Богів. Вважається, що Сатурн не тільки покровителькою землеробства, але і посилає людині випробування, перевіряє його на міцність. Суботні бачення закликають жити по законам не людським, але космічним, тобто тим, згідно з яким існує і весь всесвіт. Ці сни показують нам нашу майбутню долю, вказують на можливі перешкоди або ж на їх відсутність.

Для тлумачення деколи достатньо лише загальної картинки. Якщо уві сні довелося бігти, перелазити через перешкоди, важко підніматися або стрімко падати, то в найближчому майбутньому доля піднесе чимало труднощів. Якщо ж довелося проявляти настільки активних дій, а сама атмосфера була спокійною і світлою, то на деякий час ви станете улюбленцем Фортуни.

Іноді суботні сни складаються з калейдоскопу сюжетів, але при найближчому розгляді можна вловити деяку зв’язок між ними. Це явне вказівку на ланцюг певних подій. Даючи розшифровку подібним баченням дуже важливо правильно оцінити власний емоційний стан в нічну пригоду.

Якщо після пробудження ви відчуєте приплив сил, бадьорість і радість, те майбутнє, яким би складним воно не було, в підсумку приведе до успіху. Якщо ж ви відчули почуття страху, печалі або гіркоти, то сподіватися на успішне перебіг справ не доводиться. Більш того, попереду період розчарувань і поразок.

На жаль, це той випадок, коли людина практично не може вплинути на своє життя. Пам’ятайте, ці сни посилає Бог, який має намір провести сувору перевірку. Тому просто збирати сили і стійко несіть всі послані випробування. Зумієте витримати настільки жорсткий іспит? Отримаєте щедру нагороду.

Особливості сновидіння на суботу

Незважаючи на те, що в ніч з п’ятниці на суботу сняться сни доленосного значення, це зовсім не означає, що всі вони здійснюються з граничною точністю. Проте в сюжеті можна відшукати кілька символічних знаків, які підкажуть, як краще поводитися наяву.

Суботні мрії дуже часто дають огляд можливих перспектив на майбутнє. Але вони ж закликають діяти обережно і продумано. Будь-який необачний вчинок може завести вас в безвихідний тупик.

Якщо ви хочете дізнатися майбутнє своїх близьких, то в точності запам’ятовуйте все, що наснитися в суботу. Будь-які негативні емоції навіть у яскравому і світлому бачення дають вказівку на те, що з ними будуть неприємності.

До чого ще сняться суботні сновидіння? Вони сповнені інформації, знаків і символів. Сатурн не тільки пророкує майбутнє, але і дає можливість вибрати найкращу тактику, яка допоможе звести до мінімуму можливі невдачі і наслідки від негативних подій. Всупереч тому, що субота вважається вихідним днем, саме вона задає тон всій наступній тижня.

Коли збудеться бачення з п’ятниці на суботу

Сатурн рідко показує порожні, нічого не значущі сни. Однак людині властиво просто забувати або навіть не звертати уваги на нічні підказки. Пам’ятайте, те, до чого сниться сон, може статися вже найближчим часом. Більш того, у суботніх сновидінь є особливі нюанси, про які буде сказано трохи нижче.

Суботній сон, безумовно, буде віщим для тих, хто святкує в цей день свого народження. Крім того великим змістом наділені бачення, зі сну з п’ятниці 13–го числа і на великодньому тижні. Причому в обох випадках частіше збуваються негативні сюжети, що попереджають про трагічні випадковості, хворобах і інших бідах. Є велика ймовірність і того, що кошмар, побачений у ніч з Різдвяною п’ятниці на суботу, збудеться в повній відповідності.

А ось у грудні можна особливо не переживати з приводу самих кошмарних видінь суботи. З усіх збуваються тільки ті, які пророкують про сімейних радощах, дружніх зустрічах і романтичних побаченнях.

З суботніми сновидіннями пов’язаний ще один нюанс. Вони збуваються протягом дуже короткого періоду – в основному це тиждень, максимум дві. По закінченні цього часу можна забути про самому жахливому сні. Ймовірно, ви змогли правильно розшифрувати сноведийний знак і зробити щось, що відвернуло від вас можливу біду.

Як тлумачити сон із ніч на суботу

Сни з п’ятниці на суботу можуть бути і негативними і позитивними. Підказку дає сама атмосфера бачення. Удача, радісна подія і інший позитив вказує на період спокою і успіху.

Якщо сон ряснів райдужними, по–справжньому чарівними образами, то це явне вказівку на швидке виконання заповітної мрії. Потрібно лише слідувати обраним шляхом і ні в якому разі не допускай прикрих промахів.

Якщо ж картинка була пофарбована темними і похмурими фарбами, то доведеться проявити терпіння, завзятість і підвищену працездатність. Чорно–білі бачення і похмурі сюжети попереджають про майбутні труднощі і передрікають внутрішню боротьбу. Можливо, вам доведеться позбутися поганих схильностей або гнітючих стосунків.

Сатурн наділяє людину такими якостями як мудрість і вміння застосовувати життєвий досвід. Причому він може дати підказку, яка не буде стосуватися вас особисто, зате стане в нагоді знайомому людині.

Якщо наснилося щось, пов’язане з родичами або друзями, обов’язково розкажіть їм своє суботнє бачення, навіть якщо вам особисто воно здається порожнім і марним. Є ймовірність, що вони по–своєму інтерпретують його і дізнаються щось важливе.

На що звернути увагу

Яскравий, емоційно позитивний суботній сон незалежно від сюжету вважається сприятливим знаком. Він означає, що весь наступний місяць вам буде супроводжувати удача, можливо, сповнитися незначна мрія і відбудуться позитивні зміни.

Поганим знаменням виступає бачення, наповнене неприємними відчуттями і темними фарбами. Належить зіткнутися з труднощами і проблемами. Але пам’ятайте, що небо ніколи не вимагають більше, ніж людина здатна винести. Якщо ви гідно перенесете всі неприємності, то станете мудрішими і сильніше.

Дуже важливо точно встановити часовий відрізок, коли приснився суботній сон. Від цього залежить час його виконання та інші життєво важливі нюанси.

 • Якщо бачення, що запам’яталося в подробицях, привиділося рано вранці (до 7–ми годин), то воно відображає перспективи і можливості сновидця.
 • Постарайтеся дати найбільш точну трактовку суботнього баченню, якщо в ньому присутній персонаж чоловічої статі (хлопчик, хлопець, чоловік, начальник, незнайомець, улюблений і т. д.).
 • Уважно придивіться до знаків, якщо сон з’явився в суботу до 10–ти годин ранку. Він вказує на помилки і промахи, а також те, від чого ви намагаєтеся втекти. Паралельно з тлумаченням варто покопатися в собі.
 • Сон в суботу, побачений ближче до обіду і в середині дня, має зовсім інше значення. Тут важлива саме його атмосфера та особисті відчуття. Вони задають настрій усього наступного тижня.
 • Кошмар, побачений вранці в суботу, скоріше є перевертнем і вказує на щось добре і гарне. Це промовистий знак того, що початок якогось події здасться вам неприємним, проте в підсумку він виявиться сприятливим.

  До чого сняться сни на суботу

  Як і більшість сновидінь суботні не містять прямих вказівок. В основному це завуальовані в образах і персонажів знаки і символи. Однак не забувайте, що сни з п’ятниці на суботу збуваються дуже швидко, тому й розшифровку потрібно робити в короткі терміни.

  Емоції

  Емоції – один з найбільш значущих факторів в суботньому баченні. Досить точно відновити власні відчуття і можна отримати вірну, нехай і непрозору трактування.

  Емоційний стан уві сні демонструє ті риси, які ви ретельно приховуєте в реальності як від інших, так і від самого себе. За особистим настроєм можна характеризувати відносини з близькими, майбутні невдачі або досягнення.

  Сатурн закликає проявити мудрість і застосувати життєвий досвід, обмежити свої бажання і проявити терпіння.

  Любов

  Сни про кохання з п’ятниці на суботу можна назвати віщими, бо вони, як уже говорилося неодноразово, мають доленосне значення.

  Якщо в мріях довелось бачити кохану людину (навіть якщо насправді у вас немає відносин), то будьте впевнені, йому доведеться в тій чи іншій мірі розділити вашу долю.

  Однак це зовсім не означає, що ви станете парою до кінця життя. Можливо, ви будете разом лише певний термін, зате отримаєте один від одного щось дуже важливе.

  Якщо приснилося, що коханий зробив поганий вчинок чи змінив, то для вас же буде краще, якщо ви припините стосунки негайно. Він не тільки не зробить вас щасливою, але і неабияк подратує нерви.

  Бачити уві сні колишнього хлопця або чоловіка зовсім не означає, що він думає про вас або сподівається на відновлення відносин. Швидше за все, з якоїсь причини ви досі пов’язані. Швидше за все, у вас є спільні діти, інтереси, друзі і т. д. Так само можлива наявність більш високої зв’язку, кармічної.

  Якщо в ніч з п’ятниці на суботу з’явилася реальна або уявна суперниця, то це натяк на те, що вам потрібно берегти свої почуття і відносини. Однак небезпека може з’явитися зовсім з іншого боку. Постарайтеся знайти вказівку на це все в тих же мріях.

  Робота

  Всі позитивні сновидіння, пов’язані з роботою, несуть позитив. Вони запевняють, що найближчим часом все буде добре і спокійно.

  Якщо ж у ніч на суботу приснився тривожний, а більше того наповнений неприємностями і конфліктами сон, то це вірна ознака того, що приблизно теж саме чекає насправді. Подумайте, може, ви зневажаєте своїми обов’язками або недостатньо добре виконуєте роботу? Найчастіше причини кар’єрних невдач криються саме в особистому зневагу.

  Якщо у суботню ніч вам знову довелося стати студентом або учнем, то це красномовний ознака того, що пора задуматися про зміну сфери діяльності, місця роботи або взагалі професії. Саме час підвищити або отримати нову кваліфікацію. Присвятіть час читання книг, самоосвіти і отримання знань з будь-яких доступних джерел.

  Відпочинок

  Якщо з п’ятниці на суботу ви провели час в дозвільному байдикуванні, розважалися і відпочивали, то в реальності ви занадто безтурботні і несерйозні. Сатурн натякає, що потрібно більше думати про справи та роботу, проявити тверезість і розсудливість.

  Приблизно таку ж інтерпретацію має і сон, у якому ви розважалися, забувши про все на світі. Годі марнувати життя, зупиніться, подумайте над своєю поведінкою, знайдіть більш серйозне заняття.

  Це ж сновидіння вказує на те, що ви збилися з істинного шляху або попали під поганий вплив. Після нього варто відкласти на час запланований відпочинок, він не принесе належного задоволення і розслаблення.

  Померлі люди

  В день, підлеглий Сатурну, поява померлих не випадково. Якщо небіжчик кликав з собою або в баченні були присутні інші «смертельні» знаки, то постарайтеся максимально себе убезпечити. Є ймовірність потрапляння в екстремальні ситуації та нещасні випадки.

  Про це ж говорять сновидіння про власну смерть або похоронах. Хоча б на тиждень відмовтеся від ризиків будь-якого плану, відкладіть поїздку, уважніше переходите дорогу і т. д. Якщо ж небіжчик був веселий і щасливий, то переживати не з–за чого.

  Приснилося, що помер ще жива людина чи ви дізналися про чиюсь смерть? Приділіть увагу дорогим для вас людям, подбайте про них, а краще влаштуйте маленьке свято.

  Якщо уві сні вам довелося оживляти мерця, то з близькою людиною може трапитися біда, але ви зумієте його врятувати. Звичайно, дане значення більшою мірою символічно. Хтось просто потребує вашої допомоги, тому постарайтеся не відмовляти.

  Інші образи

  Якщо з п’ятницю на суботу приснилося, що ви захворіли певним недугою, то в реальності можете підчепити саме цю болячку.

  Загальне погіршення самопочуття говорить про те, що ви спокійно ставитеся до здоров’я і свого тіла. Саме час змінити спосіб життя або хоча б розпорядок дня.

  І пам’ятайте, при тлумаченні суботніх снів можна і навіть потрібно кілька перебільшувати їх значення, особливо, якщо трактування має негативний характер. Цей той випадок, коли краще перестрахуватися, ніж загрузнути в біди і неприємності!  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться сон з суботи на неділю

  Зміст: Загальний опис снів з суботи на неділю Особливості сновидіння на неділю Коли збудеться бачення з суботи на неділю Як тлумачити сон із ніч на неділю На що звернути увагу…

  До чого сниться сон з неділі на понеділок

  Зміст: Загальний опис снів з неділі на понеділок Особливості сновидіння на понеділок Коли збудеться бачення з неділі на понеділок Як тлумачити сон із ніч на понеділок На що звернути увагу…

  До чого сняться поминки, сонник — поминки уві сні

  Зміст: Поминки уві сні по снотолкователю Міллера Приснилися поминки – тлумачення по соннику від А до Я Що означають поминки по соннику Морозової Сонник 21 століття – поминки До чого…