Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сом, сонник – сом у сні

До чого сниться сом, сонник – сом у сні

Зміст:

Сом уві сні символ початку якогось великого справи або важливого підприємства. Однак цей же образ може мати і негативну трактування. Сонники та конкретні прикмети допоможуть зрозуміти, до чого сниться найчастіше.

Тлумачення по соннику містера Фрейда

До чого сниться, що вам сталося ловити сома? Це означає, що ви не можете нормально розслабитися, постійно повертаючись подумки до невирішених проблем.

Чоловікові є уві сні блюдо з сома – буквально означає, що він думає тільки про себе, забуваючи про інтереси і потреби оточуючих. Якщо ви ловили сома, але так і не спіймали його, то в реалі боїтеся виявити неспроможність в самий невідповідний момент.

Живий сом – символ мужності і сили, мертвий відображає некомпетентність, безсилля, духовну або буквальну імпотенцію. Витягувати рибу з води – до народження дітей, онуків.

Думка сонника Міллера

До чого сниться величезний сом в чистій воді? Це вірна ознака того, що доля вас щедро нагородить. Мертвий сом гарантує втрати і печаль. Приснилося, що сом буквально задихається на повітрі? Сонник думає, що наяву ви потрапите в ситуацію, яка позбавить останніх сил і життєвої енергії.

Живий сом жінці сниться до вагітності або щасливого кохання. Довелося ловити сома? Будьте готові до важких життєвих випробувань. Спіймали? Ви стійко пережити найскладніший етап.

Бачити, як інший герой ловить сома – означає, що ви зумієте грамотно використовувати вдалий збіг обставин. Це ознака піднесення творчої енергії і душевних сил. Якщо ж у сні ви так і не спіймали бажаного сома, то ваші бажання не мають сенсу.

Інтерпретація образу по соннику Езопа

До чого сниться сом? Уві сні він може попереджати про необхідність мовчати. Одночасно образ символізує безплідність спроб щось виправити або кудись пробитися.

Приснилося, що величезний сом плескався у воді? В реальності ви станете свідком заходи, в якому буде задіяна велика кількість людей.

Бачити, що величезний сом проковтнув дрібну рибку – означає, що на роботі гряде конфліктна ситуація із–за того, що ви приховали (або забули) важливу інформацію.

Ловити уві сні сома – добре. Справи складуться досить вдало, але тільки якщо ви не будете базікати зайвого. Якщо зловити сома не вийшло, то хтось завадить втілити в життя задуманий проект.

До чого сниться, що довелось є сома або страви, приготовані? Після низки неприємностей і перешкод ви все таки доведете до кінця важлива справа. Якщо ж у сні ви випустили сомика по доброті душевній, то в реалі відмовитеся від довгострокових планів і бажань безглуздих.

Приснився сом по соннику Д. і Н. Зими

Сом у сні символізує небувалу удачу. Якщо ж приснилася мертва або вмирає риба, то не варто розраховувати на виконання мрії, крім того удача залишить вас. Цей спосіб попереджає про початок захворювання або цілої низки проблем.

Приснився сом, мирно плавав у воді? Сонник думає, що ви отримаєте вельми привабливу пропозицію і радить без вагань прийняти його. Однак якщо рибина спливає про вас, то це рішення не принесе щастя.

Трактування за іншим сонникам

Новітній сонник Р. Іванова впевнений, що сом попереджає про приниження чи образу. Якщо ж у сні ви зловили сома, то отримаєте значиму прибуток. Сонник іменинників у свою чергу наполягає: сом – знак нахабною невдячності. До того ж він вважає, що ви отримаєте звістку про те, що хтось потонув.

Сонник Мандрівника характеризує сновидного сома як знак хворобливих відчуттів і неблагополуччя. А кулінарний сонник переконаний: якщо уві сні ви зловили рибу, то майбутній період життя буде дуже вдалим і щасливим.

До чого сниться сом жінці, чоловікові

Сом уві сні жінці обіцяє швидку вагітність, як втім, і майже вся інша велика риба. Це також провісник важливої зустрічі, від якої буквально залежить життя.

Якщо чоловікові приснилося, що він годинами сидить на риболовлі, намагаючись зловити сома, то йому пора закинути справи і відпочити. Крім того, це знак великого боргу, який швидше всього не повернуть. Також є ймовірність, що вас спокусить і безсовісно кине хитра жіночка.

Приснився сом в воді, ріці, акваріумі

До чого сняться сомики в акваріумі? Бачити їх буквально означає, що потрібно зайняти тимчасову позицію невтручання і поспостерігати за тим, як розгортаються події.

Якщо уві сні ви виявили сома в колодязі, то скоро підете у відрядження. Сом у річковій соді знаменує серйозну прибуток і навіть багатство. Якщо при цьому рибина стрибає і хлюпається в річці, то в майбутньому на вас чекає земна слава і велика популярність. Бачити сома у власній ванні – добре. В реальності ви розкриєте хитру інтригу.

Уві сні ловити, зловити, упустити сома

До чого сниться, що сталося ловити сома на тонку вудку? Наяву приготуйтеся до досить складного життєвого етапу. Алегоричне тлумачення сну говорить: ловити сома на вудку – буквально означає намагатися когось упіймати на гачок. Якщо ж у сні сом вислизає від вас або зривається з гачка, то втратите щось дуже важливе і цінне: положення, коханого, гроші і т. д.

Сом у сні – конкретні приклади

Щоб з’ясувати, до чого сниться настільки незвичайний образ, слід відновити всі подробиці сновидіння. Де і як ви бачили сома спіймали чи ні.

Якщо уві сні трапилося бачити великого сома здалеку, то незабаром вирушите у далеку подорож. Приснилося, що вас проковтнув величезний сом? Будете присвячені в таїнство незвичайне і знайдете неймовірну успішність.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сова, сонник – сова уві сні

Зміст: Думка сонника Міллера Тлумачення сну по соннику Езопа Трактування сонник Д. і Н. Зими Пророкування по сонник Д. Лоффа Інтерпретація сонника від А до Я Розшифрування образу по соннику…

До чого сниться холод, сонник – холод уві сні

Зміст: Інтерпретація по Міллеру Трактування по доктору Фрейду Холод уві сні по соннику Д. і Н. Зими Тлумачення образу за іншим сонникам До чого сниться холод не в сезон, влітку…

До чого сниться холодець, сонник – холодець у сні

Зміст: Думка сучасного суміщеного сонника Інтерпретація образу за іншим сонникам До чого сниться холодець варити, розливати Що значить – є холодець у сні Приснився холодець з м’яса, риби Холодець у…