Тільки для справжніх пані!

До чого сниться солона риба? Що значить солона риба у сні

До чого сниться солона риба? Що значить солона риба у сні

Зміст:

Незалежно від статі, віку та інших існуючих відмінностей між людьми, практично всі ми намагаємося хоч краєчком ока зазирнути за завісу, що приховує майбутнє.

Тому люди вірять прикметами і снам, адже знаючи, що вони означають, можна передбачити майбутні, які нас очікують події. Сни з солоною рибою також можуть допомогти досвідченим тлумачам розібратися в таємничому значенні нічних видінь. Отже, до чого сниться солона риба?

Солона риба у сні — таємниці і секрети

Часто образ солоної риби з’являється в нашому сні, коли ми підсвідомо розуміємо, що наші близькі про щось нам не кажуть, тримають в таємниці від нас якась подія, подія. Якщо це досить велика риба, то й секрет, що приховали від вас, має велике значення і може відчутно вплинути на вашу долю і долю навколишніх вас людей, вспливи він назовні.

Якщо солона риба з ікрою, то наслідки від прихованого можуть бути дуже непередбачувані і відгукнутися навіть у ваших наступних поколіннях. Дрібна ж солона рибка, побачена уві сні, означає, що інформація або подія, яка тримається у таємниці, не має великого значення і ніяк не відіб’ється на вашому майбутньому.

Якщо уві сні ви побачили солону рибку, яку продають на ринку, то чекайте, що в найближчому часі вам відкриється якийсь хвилюючий секрет, інформація, яка може сильно вам стане в нагоді.

Солона риба сниться до веселого й гучного свята

Іноді такі сни, у яких ви бачите багато солоної риби, можуть бути витлумачені як провісники веселих і радісних подій, зустрічей з друзями, людних свят, під час яких ви будете проводити час у компанії своїх друзів і рідних.

Прибуток, дивіденди від початої справи

У деяких сонники бачити солону рибу уві сні може означати, що справа, колись розпочату вами, принесе несподіваний прибуток і хороші бариші. Якщо солоної риби багато, то чекайте великого успіху у ваших справах. Однак якщо солона риба всередині виявилася гнилою, то швидше за все, такий сон говорить про зруйновані плани на сприятливий результат яких ви сподівалися.

Сон про солоної риби — застій у справах

Іноді ж сон, в якому ви тримаєте, берете або чіпаєте солону рибу, може означати провал розпочатого заходи, застою у ваших планах, відсутність прибутку і дивідендів від вкладень. Однак якщо в цьому ж сні риба раптом оживає в ваших руках і кидається у воду, каже, що удача несподівано повернеться до вас, причому у величезних розмірах. Але вам слід бути насторожі, адже так як прийшла, вона може вислизнути з ваших рук, тому вам слід якомога швидше скористатися переменившимся в вашу користь положенням справ.

До чого сниться солона риба? До далекої поїздки

Іноді сни з солоною рибою віщують далеку дорогу. Так, деякі зібрання тлумачень говорять про те, що солона риба сниться до швидкої поїздки в іншу країну, на навчання чи по службових справах. Можливо, вам вдасться згадати, який сорт риби ви бачили уві сні: якщо це місцеві річкові сорти риби, то поїздка буде нетривало і порівняно не далекою.

Якщо ж ви побачили солону морську рибу, то чекайте дуже далеку дорогу в недалекому майбутньому, яка надовго висмикне вас з сім’ї. Багато солоної риби в такому сні – до подорожі, яке очікує на вас у компанії багатьох людей. Можливо, це буде круїз на великому кораблі, або подорож на поїзді.

Сумна подія

Сон з солоною рибою, який побачив літня людина, може означати сумна подія, що скоро відбудеться. Також такий сон може передвіщати сумні вісті, очікують сплячого, які можуть роз’ятрити душевні рани.

Як бачите, значень такого сну досить багато і іноді вони бувають суперечливі. Тому досвідчені люди радять не приймати кожен свій сон за чисту монету, а розглядати їх значення в комплексі і тоді вам напевно відкриється ваше майбутнє.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться риба чоловікові?

Зміст: Добробут, дохід, якщо чоловікові наснилася риба Чоловікові сниться риба до грошових втрат, невиправданих надій Незалежність, спроможність у професійному і соціальному плані Риба уві сні для чоловіка — любовні відносини,…

До чого сниться мило? Що означає мило бачити уві сні

Зміст: Розшифровка з дня народження До чого сниться мило по соннику ХХІ століття Приснилося мило — по Міллеру Тлумачення з різних сонникам Мило у сні — ще кілька відповідей Сьогодні…

До чого сниться весілля? Сонник — весілля

Зміст: До чого сниться весілля? Загальна розшифровка Весілля у сні — Любовний сонник До чого сниться весілля — езотеричний сонник Український сонник — приснилася весілля До чого сниться весілля —…