Тільки для справжніх пані!

До чого сниться солдат? Сонник — солдати уві сні

До чого сниться солдат? Сонник - солдати уві сні

Зміст:

Сни ведуть людина в світ, який не підвладний ні думок, ні бажань. Вночі народжуються образи, часто не зрозумілі і хвилюючі. Можна побувати на чужій планеті, побачити дивовижних тварин і відчути себе тим, ким ніколи не стати в житті.

Але, прокидаючись, багато хто задається питанням: чому у сні було так, а не інакше. Іноді побачене довго не відпускає. Сон згадується тижнями, а іноді роками.

Мудрі стародавні правителі часто брали державні рішення, попередньо завітавши до сонник. Адже в цих книгах була зібрана мудрість і досвід багатьох поколінь.

Варто буквально сприймати картини битв? Який сенс має сон, в якому приснився солдатів? До чого сняться солдати? У цьому нам допоможуть розібратися численні сучасні сонники.

По соннику Міллера

Найбільш популярним є сонник Міллера. Цей вчений вважав, що сни не тільки відображають внутрішній світ людини, але й містять вказівки, настанови. Тобто в снах можна розглянути майбутнє. До чого сниться солдат по соннику Міллера?

Сонник Міллера пояснює, що солдат, побачений жінці, віщує загибель її репутації. Марширують солдати обіцяють неприємності, які занапастять починання. Стати солдатом, навпаки, обіцяє втілити в життя мрії.

З англійської соннику

Автором англійської старовинного сонника є Р. Д. Моррісон. Він стверджував, що події, побачені уві сні, можуть відбутися. Залежить це від того, в який час доби і в який день тижня привидівся сон.

Англійський сонник тлумачить сон про солдатів наступним чином: побачити себе солдатом віщує зміну роботи. Для людини, пов’язаного з торгівлею, це означає зазнати дуже великі збитки. Молода дівчина вийде заміж невдало, за поганої людини. Битва під сні обіцяє серйозну боротьбу в житті.

За сонником Деніз Лінн

Психоаналітик, нащадок племені Черокі, Деніз Лінн ставилася до тлумаченню снів, як до трудомісткої роботи. Вона вважала, що сама людина повинна знайти значення свого сну. Не обов’язково побачене вночі пророкує майбутнє. Може, це образи минулого, те, що хвилює.

Солдат у сні сонник Деніз Лінн трактує як натяк на те, що всередині людини йде невидима битва. Або ж у його житті не вистачає зібраності, організованості, дисципліни.

За сонником подружжя Зима

Психологи Дмитро і Надія Зима радять довіритися інтуїції і вибрати ключові образи снів. Саме їх розшифровка розкриє таємницю сновидіння. У своєму соннику Дмитро і Надія Зима трактують солдатів як обставини, які не можна буде змінити. Вони зіпсують якусь важливу справу. Самому стати солдатом, значить, прийняти такі обов’язки, виконувати які буде складно і обтяжливо.

Тлумачення за різними сонникам

Християнський діяч Зилот, якого називають ще Симон Канонит, взяв за основу своєї праці давньогрецьку «Книгу снів». Сонник Симона Кананіта попереджає: неприємний сон про людей у формі віщує невдале спілкування з можновладцями.

Якщо побачили б’ються солдатів, будуть переживання з приводу військових дій. Навчання на плацу сняться тим, хто боїться соціальних змін, але вони його наздоженуть. Самому надіти форму уві сні – зробити теж саме наяву або проводити в армію близької людини. Побачити пораненого або мертвого солдата, значить, втратити свого родича – військового.

А що значить солдатів уві сні по соннику українському? Український сонник каже, що побачений солдатів попереджає про небезпеку або хвороби. Також такий сон пророкує настання дощової погоди.

Сімейний сонник так тлумачить сон, в якому було багато солдатів: важка, велика робота, за яку винагороди не передбачається. Бути відважним солдатом – отримати хорошу винагороду. Для жінки побачити солдата у сні, означає, що її добре ім’я під загрозою.

Американський сонник тлумачить образ солдата, як символ внутрішньої боротьби.

Цікаво розшифровує сон про солдата психоаналітичний сонник: мова про внутрішнє насильство, одержимості, чимось нав’язаним. Поранений, старий, хворий солдат сниться із-за страху перед придушенням волі, страх імпотенції, позбавлення сексуальної сили, кастрації.

Снотолкователь віщує побачив солдата пізнання таємниці. Для хворого очними захворюваннями — зцілення, для в’язня – швидке звільнення.

До чого сниться солдатів або багато солдатів за китайським соннику? За китайським соннику перебувати голодним і хворим серед солдатів, значить, бути осчастливленним незабаром, зловити удачу за хвіст.

Тлумачення циганського сонника таке: солдата побачити уві сні – до неприємностей. Чим більше солдатів, тим серйозніше неприємності.

У сні, в хвилини розслаблення, підсвідомість скеровує, підказує шляхи і рішення. Дивно не прислухатися до самого себе і сприймати сни, лише як кольорові картинки. Багато вчені, авторитетні дослідники визнавали цінність снів. Так з’являлися сонники, мудрістю яких можна користуватися сьогодні.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться війна? Сонник — війна у сні

Зміст: До чого сниться війна – сонник Міллера Війна – сонник Ванги До чого сниться війна за сонником Хассе Війна – сонник Лонго До чого сниться війна в англійській і…

До чого сниться армія? Сонник — армія уві сні

Зміст: До чого сниться армія по соннику Міллера Армія — сонник Ванги До чого сниться армія по соннику Нострадамуса До чого сниться армія по соннику Смурова До чого сниться про…

До чого сниться шампунь? Сонник — шампунь уві сні

Зміст: До чого сниться шампунь — сонник Міллера Шампунь уві сні — сонник Ванги Що значить приснилася шампунь уві сні — Фрейд До чого сниться шампунь — Східний сонник Сучасний…