Тільки для справжніх пані!

До чого сниться собака? Сонник — собака уві сні

До чого сниться собака? Сонник - собака уві сні

Зміст:

Ні для кого не секрет, що людська підсвідомість володіє безмежними можливостями. Замість того, щоб безпосередньо зв’язуватися з нашою свідомістю і пропонувати нам свої спостереження, воно часто активно підключається тільки вночі, коли ми спимо. Багато вчених говорять про можливості передбачення майбутнього уві сні, адже від підсвідомості не йде ні одна деталь з нашої життєдіяльності – все аналізується, порівнюється і виводиться загальний результат. Саме тому люди ще з давніх часів ставляться з пошаною до тлумачам сновидінь. Сучасний варіант такого мудреця – це сонник. Існують як відомі авторитетні видання, такі як сонник Міллера, та і менш поширені; і в кожному з них дається своє тлумачення того чи іншого сну.

Давайте розглянемо з вами, спираючись на різні джерела, що означає сон, у якому є собака або декілька собак. До чого сниться собака? Ці кращі друзі людини у багатьох людей можуть викликати абсолютно протилежні почуття: любов, жалість, співчуття, але також і страх, ненависть, тривогу. Отже:

Собака — сонник Міллера

Міллер розрізняє різна поведінка, види і ставлення до собаки уві сні. Як правило, вона символізує якусь конкретну людину чи групу людей:

До чого сниться собака по соннику Ванги

Ванга надає собакам значення одного або якихось вищих сил.

Так, до чого сниться собака по соннику Ванги? Білий пес принесе підтримку друзів, а чорний – зрада і розчарування в них. Хвора або мертва собака прямо вказує на те, що може трапитися з вашим близьким іншому найближчим часом. Те ж саме стосується і бездомних або гнаних собак – фінансові проблеми та боротьбу з суспільством.

А ось ставлення собаки до вас означає вторгнення у ваше життя вищих сил, якщо вона вас захищає, то можна не турбуватися – це ваші ангели-охоронці. Але нападниця собака – втручання злих потойбічних сил. Щоб врятуватися і протистояти їм, Ванга радить звернутися до Бога.

Собака уві сні — сонник Юнони

Бачення уві сні злою чи доброю, лающей і кусючою собаки в соннику Юнони віщує ті ж події, що і в соннику Міллера

Однак, якщо за вами по п’ятах слід пес чи шукач, то це принесе вам неприємності як в особистих справах, так і матеріальних. Добре, якщо ви прогнали уві сні цю собаку, так само ви розправитися і з проблемами.

Сонник Фрейда — собака

Хто як не Зигмунд Фрейд максимально занурювався в глибини людської підсвідомості. У властивій йому манері Фрейд пояснював значення будь-якого сну прагненням задовольнити свої бажання, в тому числі сексуальні, а тому багато тлумачення сновидінь мають еротичний характер.

Собаку німецький психоаналітик вважав символом дитини.

Якщо ви б’єте собаку або знущаєтесь над ним, то у вас явне бажання і схильність до сексуальним відносинам з дітьми. Будьте уважні!

Мисливська ж собака позначає активне статеве життя і відсутність при цьому будь-яких турбот про можливе зачаття дитини. Найчастіше така собака сниться чоловікам.

А от якщо ви батько і вам приснилося, що ви вигуливаете свого пса, то ви зіткнулися з проблемою «батьків і дітей», не розумієте свою дитину і літаєте в своїх думках, не помічаючи його устремлінь. В майбутньому для вас це може призвести до погіршення відносин з вашою дитиною. Якщо ви гладите і пестите собаку, то ви занадто піклуєтеся про своє чаді, можливо, варто дати йому більше свободи.

Тлумачення образу собаки по соннику Нострадамуса

Великий провісник минулого теж мав свою думку з цього приводу. Однак він пішов своїм шляхом і трохи вдарився в політику та науку, описуючи при цьому такі сни, які мало кому можуть прийти за все життя.

Так, якщо пес веде переговори з китом, це символ встановлення світового рівноваги за допомогою якогось нового смертоносної зброї. Собака і кіт тут, мабуть символізують світові держави.

Людина в образі собаки уві сні – снігова людина наяву. Це можуть бути наукові відкриття або які-небудь згадки про нього.

Собака зі змією позначають висновок досить продуктивного союзу між державами.

Якими принципами і спостереженнями керувався Нострадамус поки залишається загадкою. Мабуть це були події, наступні за його снами.

Що означає собака по соннику Езопа

Езоп – легендарний давньогрецький байкар. Ось що він думав з приводу появи собаки уві сні.

Собака символ ваших друзів, а це означає, що її поведінка передбачає і їх відповідні вчинки. Якщо собака добра, лащиться до вас, захищає або проявляє свою відданість, то так само вчинить і один з ваших друзів. Коли пес гавкає, не кусається, нападає на вас – чекайте підступу, зради і заздрості, супутньої будь-якого успіху.

Коли ви бачите уві сні декількох собак, що б’ються з-за шматка м’яса, то скоро є можливість зіткнутися з жадібним і скупим людиною, можливо, вашим знайомим. Самому в цьому випадку краще не скупитися.

Якщо ви бачите собаку, яка помирає від укусу змії, то змія в цьому випадку символізує вас. Ви не цінуєте своїх друзів і ймовірно зможете піти на зраду, про що в майбутньому будете дуже сильно шкодувати.

Собака – сонник Медеи

За сонником Медеї собака – це символ невизначеності. Вона може виявляти суперечливі якості, такі як агресивність і вірність своєму господареві, злість і дружелюбність. Тому якщо пес спить або ніяк себе не проявляє, і ви не можете судити про його характер, то це явна ознака невизначеності та непередбачуваності ситуації. Можливо, вам знадобиться вміння швидко приймати рішення в залежності від її розвитку.

Укусившая вас собака передвіщає неприємності і сварки. Також такий сон може прямо вказувати на якусь хворобу, що стосується місця укусу.

Підтримку й увагу з боку друзів принесе лагідний доброзичливий пес.

Сонник — зла, велика собака уві сні

До чого сниться собака? Що значить велика собака уві сні, добра чи зла? У будь-якому соннику злий собака віщує якусь біду. Вона може позначати зрада з боку друзів, можливі проблеми з незнайомими людьми або з колегами, а також несприятливі обставини, які не залежать від людини (хвороба, смерть, банкрутство).

А ось велика собака може мати різні тлумачення в залежності від її настрою, поведінки і фізичного стану. Але завжди велика собака символізує те, що вище нас, над чим ми не владні. Спокійний і величний великий пес уві сні принесе вам наяву заступництво і підтримку начальства або якоїсь сильної особистості, можливо навіть, вищих надприродних сил. Якщо собака хвора або агресивна, то тим більше хвороб і неприємностей вона предзнаменовивает, чим більше її розміри.

Собака уві сні кусає, нападниця, лающая — тлумачення

Такі дії з боку собак зазвичай є попередниками неприємних ситуацій у різних сферах життєдіяльності.

Кожен укладач сонників надає собакам свою символічність: діти, друзі, політичні події або ви самі. І відповідно агресія з боку собаки може позначати зрада, підступність і заздрість з боку ваших близьких; війну або природні катаклізми. Іноді уві сні ви опираєтесь собаці, можете вбити або прогнати її. В цьому випадку сон є сприятливим, навіть незважаючи на те, що несе в собі погані вісті, адже ви гідно витримайте боротьбу з вашими ворогами.

Чорна, біла, руда собака – сонник

Колір собаки, як її поведінка і настрій, показують спрямованість тих подій, які вона передбачає.

Білий колір є символом позитивного розвитку ситуації. Біла собака принесе вдачу та щастя у ваш дім. Якщо пес білого кольору веде себе агресивно, то це може означати сварки з вашими близькими, але такі сварки, які виникають через непорозуміння і завжди закінчуються примиренням.

Чорна забарвлення віщує негатив. Як правило, чорні собаки сняться до різних бід і неприємностей. Якщо вона веде себе спокійно і дружелюбно, то можливо це всього лише лестощі і прикрита за посмішками ненависть з боку ваших знайомих, яка в подальшому може обернутися катастрофою.

А ось з приводу рудого собаки у багатьох авторів сонників абсолютно різні думки. Вона може передбачати як появу у вашому житті інтимного партнера, так і злого, заздрісного людини.

Сонник — мертва, померла собака уві сні

Вмираюча або хвора собака несе в дім нещастя. Вона може передвіщати смерть або серйозну хворобу, як вашу, так і близької вам людини.

Іноді вона може символізувати велику зраду, яке зіб’є вас з ніг, але також і зрада з вашого боку щодо ваших друзів і близьких.

Однак вбита у сні собака може нести в собі і позитивні зміни. Так, якщо ви расправляетесь з негативним персонажем вашого сну, тобто злий, нападаючої або скаженою собакою, то ви так само легко розправитися з прийшли в ваш дім проблемами, які символізуються негативним поведінкою тварин у сні.

Багато собак у сні, зграя собак

Кількість собак у сні безпосередньо показує вам про розмірі і значущості того, що вам належить. Наприклад, одна лающая собака може принести сварку з якимось одним або колегою, але зграя, що видає оглушливий гавкіт – це ознака того, що на вас виявиться колосальний тиск з боку суспільства.

Однак те ж саме стосується й позитивних моментів. Чим більше хороших і доброзичливих псів супроводжують вас у сні, тим більше буде ваша удача.

І наостанок, пам’ятайте, що жоден сонник не відображає стовідсоткового варіанти розвитку подій. Вони побудовані на асоціаціях і світосприйнятті своїх укладачів, однак, у всіх воно різне. Крім того, той чи інший сон міг бути викликаний різними факторами, що не мають відношення до передрікання майбутнього: відбуваються в реальності події або бачені по телевізору, спогади, стан здоров’я людини і його фізичний тонус, а також багато-багато інших. Тому вірити сонникам чи ні, залишається повністю на ваш розсуд!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться тест на вагітність?

Зміст: До чого сниться тест на вагітність по соннику Міллера Тест на вагітність – сонник Ванги Тест на вагітність – сонник Фрейда Сонник Лоффа — до чого сниться тест на…

Сонник — чорна собака. До чого сниться чорна собака уві сні

Зміст: До чого сниться чорна собака з різних сонникам Особливості тлумачення Собака в сновидіннях майже завжди символізує одного. Тлумачення сновидінь залежить від того, доброзичлива собака була уві сні або агресивна,…

До чого сниться сире м’ясо? Сонник — сире м’ясо уві сні

Зміст: Сире м’ясо — сонник Майя До чого сниться сире м’ясо — сонник Міллера Сонник Езотеричний і Антоніо Мененгетти Сире м’ясо — сонник Хассе До чого сниться сире м’ясо по…