Тільки для справжніх пані!

До чого сниться собака кусає? Що значить собака уві сні

До чого сниться собака кусає? Що значить собака уві сні

Зміст:

Сни про собак символізують дружню атмосферу і самовіддачу. Але, якщо собака кусає уві сні, це попередження про насування біди, наприклад, зраду довіреної одного. Такий сон може пророкувати неприємності на роботі чи розтрати. Або ж близька людина справедливо дорікає (або закине вас в чомусь негідну. Можуть матися на увазі в такому сні і сімейні сварки.

До чого сниться собака кусає — сонник Міллера

Саме так розцінює сни про кусючою собаці Сонник Міллера: розлад з кращим другом або коханою людиною, неприємності на роботі. Лающая додатково до укусу собака передвіщає погані звістки, ричить – попереджає про плітки і закулісні інтриги. Будьте уважні!

Езотеричний сонник — собака кусає уві сні

Езотеричний сонник пропонує розцінювати укус собаки уві сні, як передвістя затяжного конфлікту.

До чого сниться, що кусає собака?

Коли собака уві сні кусає до крові, чекайте сварки з родичами.

Місце, вкушене уві сні собакою, визначає характер майбутніх неприємностей: за особа – ви чогось дуже сильно соромтесь, за руку – буде великий скандал, за ногу – фінансові втрати, за сідниці – безглуздість, з-за якої ви можете втратити друга.

Велика кусюча собака – підступ з боку одного, важливого людини; маленька – неприємні клопоти і турботи. Домашня, знайома собака, укусившая в сновидінні, до неприємностей з друзями, а бродячий означає, що у вас є вороги, про яких ви поки не знаєте.

Коли собаці не вдалося вкусити за тіло, вона тільки порвала одяг, сон можна трактувати як попередження або як те, що вам доведеться ховатися і обманювати, щоб уникнути проблем. Якщо ж вдалося уникнути укусу явно агресивного пса, то радійте: біди теж вдасться уникнути.

Нерідко бувають сни, коли собака кусає когось, хто намагався так чи інакше зашкодити спящему. Сон, де ви не даєте собаці вкусити дитину, інтерпретується як надання допомоги родичам наяву.

Собаки кусають одне одного? Доведеться бути присутнім при чиємусь конфлікті. Якщо собака кусає кота, будуть неприємності в особистому житті. Собака, яка гризе іграшку чи інший предмет, попереджає, що ігри, які ви затіяли, можуть погано закінчитися. А собака, викусивающая своїх бліх, у сні передвіщає позбавлення від дрібних, але прикрих неприємностей.

Коли несподівано кусається власна собака – це до нещасть і втрат, пов’язаних із сім’єю. Укус завідомо скаженої собаки означає, що ніяк не вдасться уникнути проблем і неприємностей.

Собака кусає гостей уві сні – ви ризикуєте посваритися з друзями в реальності. Дуже поганий знак, якщо уві сні ви бачите, як собака на смерть загриз людину, готуйтеся до біди.

Отже, сни про укуси собаки, безсумнівно, мають негативне забарвлення, але не варто забувати, що вони лише попереджають про реальних неприємностях і конфліктах, тому що дають можливість зібратися з думками і підготуватися.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться динозавр? Сонник — динозавр уві сні

Зміст: Динозавр — зоряний сонник Українанин сонник Сонник Катерини Великої — динозавр уві сні До чого сниться динозавр по соннику Міллера Англійський сонник Сонник Ванги — динозавр Давньоруський сонник Динозавр…

До чого сниться брат? Сонник — брат

Зміст: Тлумачення згідно соннику Міллера Брат — сонник Ванги Сонник Фрейда до чого сниться брат? Тлумачення згідно соннику Хассе Сон брат по соннику Лоффа Тлумачення сновидіння згідно сонника О. Смурова…

До чого сниться дідусь? Сонник — дідусь у сні

Зміст: Сонник Ванги — дідусь у сні До чого сниться дідусь — сонник Фрейда Дідусь — сонник Міллера Сучасний сонник Дідусь по соннику Симона Кананіта Родичі уві сні — явище…