Тільки для справжніх пані!

До чого сниться снігопад, сонник – снігопад у сні

До чого сниться снігопад, сонник – снігопад у сні

Зміст:

До чого сниться снігопад? Уві сні він попереджає про те, що станеться якась подія, яка змусить вас абсолютно інакше поглянути на звичні речі. Популярні сонники розтлумачать образ на конкретних прикладах.

Тлумачення сну по соннику Данилової

Приснився снігопад? Найближчим часом обставини в особистому житті складеться якнайкраще. Якщо у мріях снігопад застав у дорозі, то якесь одкровення приведе вас в крайнє здивування.

Бачити чистий сніг – добре. Він обіцяє уві сні радість та процвітання. Що значить снігопад, лягає на землю брудним шаром? Ви смиренно приймаєте невдачі і сюрпризи долі, навіть не намагаючись боротися.

Привиділося, що сніг тане? Дуже скоро всі ваші сумніви розвіються. Уві сні спостерігати за снігопадом через вікно означає, що незабаром ви посварилися з коханим.

Думка сонника подружжя Зима

До чого сниться легкий снігопад? Він обіцяє умиротворений і спокійне існування. Найкраще бачити подібний снігопад сонячного зимового дня.

Приснилося, що ви відчували, як сніжинки колють і щипають особа? На жаль, сонник гарантує розчарування і сварки з близькими. Дуже сильний снігопад натякає: ви допустили помилку і її наслідки виявляться вкрай непередбачуваними.

Трактування образу по соннику для всієї родини

До чого сниться снігопад, особливо якщо уві сні ви йшли проти вітру? Наяву доведеться брати участь у судовому розгляді, а його результат буде сприятливий для вас. Приснилося, що сніжок іскриться на сонці? Готуйтеся до свята або радісного свята.

Бачити, як падають великі сніжинки, означає, що ви неодмінно помиріться з ким–то після довгої сварки. Цей же сюжет обіцяє самотнім романтичне побачення, а сімейним – благополуччя в домі. Снігопад, що йде щільною стіною уві сні, символізує поліпшення фінансового становища.

Інтерпретація за загальним соннику

До чого сниться рясний снігопад? Сонник підозрює, що у вас занадто багато невирішених проблем. Довелося пробиратися крізь стіну снігу? Недоброзичливці роблять все, щоб перешкодити вашим планам.

В нічну пригоду вітер ніби підганяє вас в спину? Скоро ваші заслуги будуть визнані громадськістю. Якщо снігопад настільки сильний, що нічого навколо не видно, то сонник гарантує зустріч з давніми товаришами.

Відчувати уві сні дотик сніжинок до обличчя, на думку сонника, означає, що заповітне бажання ось–ось здійсниться. Якщо приснилося, що ви заблукали уві снігопаді, то гряде романтичну пригоду, яка доставить масу приємних вражень.

До чого сниться снігопад за вікном

У сні ви сиділи вдома і спостерігали за снігопадом? Надмірна нерішучість стане причиною занепаду всіх справ. Якщо снігопад за вікном приснився жінці, то її обдурить хороша подруга.

До чого сниться, що снігопад застав у дорозі? Готуйтеся до нерозуміння оточуючих і проблем з грошима. Людям, зайнятим бізнесом, подібний сюжет обіцяє втрату великої грошової суми і навіть повне банкрутство.

Що означає дуже сильний снігопад

Добре, якщо у сні під сильним снігопадом, ви йшли разом зі своїм життєвим супутником. Це означає, що вас чекає довге спільне життя, щоправда, не позбавлена безлічі проблем. Якщо ви потрапили в бепросветний снігопад, то доля приготувала досить серйозне випробування. Рясний снігопад в сонячний день гарантує радість і щастя.

Приснився снігопад взимку, влітку, навесні, восени

Снігопад, який приснився в зимову пору, найчастіше не означає нічого. Восени і навесні цей сюжет обіцяє достаток і процвітання. До чого сниться снігопад посередині літа? Трапиться щось настільки незвичайне, що серйозно вас шокує. Крім того року, коли довелося бачити снігопад, вказує на момент виконання сновидного передбачення.

Снігопад у сні – приклади сновидінь

Пам’ятайте: кожна сніжинка в самому рясному снігопаді відрізняється власною індивідуальністю і несхожістю. Тому цей образ натякає: необхідно зробити щось, що допоможе вирватися з буденності.

Якщо привидівся невеличкий снігопад, який ледь покрив землю, то настають важкі часи, але вони дуже швидко закінчаться. Якщо ж снігопад так і не припинявся всю ніч, то труднощі триватимуть тривалий період.



Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться суперниця, сонник – суперниця уві сні

Зміст: Думка сонника подружжя Зима Тлумачення по соннику для стерви Інтерпретація образу по сімейному соннику Що означає суперниця по жіночому соннику Розшифровка сонника Нової ери Сучасний суміщений сонник – приснилася…

До чого сниться суха трава, сонник – суха трава

Зміст: Думка сонника Жовтого імператора Що кажуть інші сонники До чого сниться суха трава в полі, на городі, на луках, у будинку Уві сні привиділася суха трава, сіно Що означає,…

До чого сниться висип, сонник – висип у сні

Зміст: Трактування Міллера Розшифрування образу сучасного суміщеного соннику Думка жіночого сонника Тлумачення по соннику від А до Я Що означає висип на тілі, обличчі, шкірі Висипала червона висипка Висип у…