Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сніг? Сонник — сніг уві сні

До чого сниться сніг? Сонник - сніг уві сні

Зміст:

Сніг уві сні досить складний для тлумачення символ. Адже він може обіцяти багатство і добробут, а може натякати на обман і неприємні несподіванки. Сонники розкажуть, як правильно інтерпретувати образ.

До чого сниться сніг по соннику Міллера

Дивитися крізь вікно на повільно падаючий сніг – символ сварки з коханим людиною. Якщо жінка побачила уві сні, як вона спускається по снігу на санях – значить, в реальності доведеться відстоювати авторитет своєї другої половинки.

Сніг, який тане на очах – обіцяє радість. Дивитися на красивий засніжений пейзаж – до щасливої долі. В даний час фортуна до вас прихильною. Забруднений сніг – знак м’якості. Ваша гординя усмирится, коли ви почнете спілкуватися з тією людиною, з яким раніше у вас були складні відносини.

Пробувати у своєму сновидінні сніг на смак – символ краху ваших ідеалів. Якщо уві сні ви випадково загубилися у снігових заметах і не знаєте, як вийти від туди – попереду вас чекає довга ланцюжок невдач і поразок.

Сніг у сні по соннику Ванги

Уві сні топтатися по снігу – означає, що у вашому житті настав момент почати жити праведно. Вам потрібно після такого сну сходити в храм і покаятися перед Господом за всі свої нажиті гріхи. Сон, у якому ви переходите з одного замету в іншій – обіцяє вам складні життєві проблеми.

Сновидіння, в якому ви вилепливаете різні фігури зі снігу – свідчить про те, що ви досить часто приукрашаете свої успіхи і досягнення перед самими близькими людьми. Вам потрібно припинити поводитися таким чином, так як правда незабаром буде розкрито, а це не до чого доброго не призведе.

Найчастіше сновидіння про пухкому і забрудненому снігу призводить до складних перевірок долі. Вас зрадить рідна людина, і з-за цього може постраждати ваша репутація. Якщо ви побачили чистий сніг, значить в реалії ви живете правильним життям.

Сон про сильному снігопаді є пророчим. Він несе в собі образ успішною і самодостатньою життя. Перед вами відкриються великі горизонти: вигідні угоди і численні багатства. Тим не менш, не варто витрачати отримані вами матеріальні засоби в корисливих цілях, бо можете втратити все за одну мить.

Сонник Езопа – що значить приснився сніг

Бачити сніг – знак несподіванки або обману. Якщо ви спостерігаєте за погодою через вікно і не можете зрозуміти, йде дощ або снігопад – значить, ви підганяєте своє життя під певні закони і рамки.

Побачити у цукорниці, замість цукру сніг – знак інтриг або злого умислу з боку рідних вам людей. Бачити, що стороння людина замітає свої сліди, що залишилися на снігу – до переляку, неспокою, сумнівам і неготовність бачитися зі своїми колишніми приятелями.

Якщо ви топите сніг у сні – вам знадобиться докласти масу зусиль, щоб добитися позитивного результату. Ліпити зі снігу різні фігурки – означає, що вам зовсім не вистачає повноцінного часу, для занять улюбленим хобі. Ще такий сон може говорити про те, що в реальності, ви займаєтеся не потрібною справою. Ігри зі сніжками – обіцяють вам приємне проведення часу з дітворою або друзями дитинства.

До чого сниться сніг — трактування сну в сімейному соннику

Цей сон завжди сниться до успішного життя, в якій зовсім немає місця для переживань і загроз. Побачений снігопад – означає, що в реальності у вас вийде уникнути будь-яких фінансових труднощів.

Сон, у якому ви насилу прориваєтеся через снігопад, означає успішну розв’язку заплутаної справи. Милуватися уві сні засніженими вершинами гір, символ наполегливості: ваші мрії спонукають діяти рішуче. Підніматися вгору по цим горам – перемога і успіх.

Сонник Хассе — сніг уві сні, тлумачення

Білий сніг сниться до вагомих змін у житті. Топтатися по ньому — потрапити в неприємності. Спостерігати за падаючим снігом – до перепон. Стрибати уві сніг – означає якісь утруднення в справах. Знаходиться у сні серед безлічі кучугур – знак щастя.

Французький сонник до чого сниться сніг

Дивитися на падаючі сніжинки — до смутку. Спостерігати одночасно два зимових явища: сніг і лід – символ щедрого врожаю. Прибирати сніг лопатою – до клопітно справі.

До чого сниться білий сніг

Такий сон в сновидіннях трактується по-різному: він може означати приємні подорожі або багатство і забезпеченість сплячої людини. Спостерігати, як білий сніг повністю покриває землю – знак щасливого життя.

Сніг, який переливається на сонці, сниться до гарних новин. Сон, у якому ви побачили вершини покриті снігом, говорить про те, що успіх і перемогу ви отримаєте за чужі заслуги. Спостерігати уві сні за красивим сніжним пейзажем – знак щастя. Невдовзі ви отримаєте все, про що давно мріяли, тому, що доля до вас прихильною.

До чого сниться сніг навесні, влітку або восени

Сніг навесні – означає, що незабаром у ваших справах виникнуть несподівані перешкоди. Якщо влітку — до приємних несподіванок або втраченими можливостями, в зимову пору року — до веселощів, а восени — до втрати.

До чого сниться кучугуру снігу. Сонник — багато снігу у сні.

Якщо ви побачили уві сні кучугури з снігом, але боїтеся до них наближатися – значить, ви дуже обережна людина і за допомогою цієї якості в реальності ви зможете уникнути марні матеріальні витрати.

Для молодої дівчини цей сон означає, що вона занадто підозріло ставиться до своєї другої половини. Побачити уві сні багато снігу – до стабільного прибутку і процвітання. Сильний снігопад – до великим і яскравим змін.

До чого сниться сніг

Сон, у якому випав сніг – обіцяє вам благополуччя і везіння у всьому. Ходити по свіжого снігу – знак сили. Ви з легкістю зможете подолати будь-які бар’єри.

До чого ще може снитися снігДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться град? Сонник — град у сні

Зміст: До чого сниться град по соннику Міллера Град у сні — сонник Ванги Що значить приснився град Сучасному соннику Сімейний сонник – сон про град До чого сниться град…

До чого сниться кефір? Сонник — кефір уві сні

Зміст: До чого сниться кефір по соннику Міллера Кефір у сні — що значить по Фрейду До чого приснився кефір по соннику Ванги Що значить якщо приснилося кефір — кулінарний…

До чого сниться робота? Сонник — робота у сні

Зміст: До чого сниться робота — сонник Міллера Робота у сні — сонник Фрейда Що значить приснилася робота — сонник Ванги До чого сниться робота — сонник Нострадамуса Сонник Цвєткова…