Тільки для справжніх пані!

До чого сниться смородина? Сонник — смородина уві сні

До чого сниться смородина? Сонник - смородина уві сні

Зміст:

Про користь смородини написано безліч наукових праць, а легенд і повір’їв про цю ягоду існує стільки, що й згадати їх всі просто неможливо. Але що значить, якщо смородина привидівся уві сні? Тлумачення сновидінь з «ягідної царицею» в головній ролі можуть бути різними, і не завжди позитивними.

До чого сниться смородина по соннику Міллера

Якщо приснилися ягоди смородини, то варто незабаром очікувати якогось вигідного пропозиції. Стиглі, дуже великі ягоди обіцяють отримання прибутку, а якщо ягід дуже багато, то сновидінню належить опинитися в центрі уваги. Зі сну кущі смородини віщують досягнення мети, правда, для цього доведеться докласти неймовірних зусиль. А от садити смородину – погано. Це означає, що сплячого чекають неприємності і зустріч з поганим людиною.

Смородина уві сні. Сонник Ванги

Вживати у сні в їжу ягоди смородини – це знак того, що скоро доведеться пізнати всі принади життя. Квітучі кущі смородини сняться до веселого проведення часу в компанії дорогих людей. Їсти уві сні смородинове варення або джем – до отримання допомоги від впливової людини. А людина, що збирає в нічних мареннях багатий урожай цієї ягоди, отримає довгоочікуваний душевний спокій.

Що значить приснилася смородина? Трактування по Фрейду

Смородина, як і будь-яка інша ягода, символізує жіночі опуклості – сідниці і груди. Якщо уві сні довелося збирати і є смородину, значить, скоро доведеться зайнятися чимось приємним. Стиглі ягоди, які їсть уві сні чоловік, віщують йому численні статеві зв’язки. Жінка, вкушающая велику, спілу смородину, не проти вступити в контакт з дамою. Коли людина старанно шукає ягоди, але не знаходить їх, то це означає одне: партнер до неї охолонув.

До чого сниться смородина по соннику Лонго

Посадити у сні кущ смородини – стати наяву об’єктом насмішок. Збирати ягоди – до гучній вечірці. Є уві сні чорну смородину – до удачі, а червону – до зародження нових відносин. Недозрілі, кисла ягода може приснитися того, кого чекають труднощі і всілякі негаразди. Величезних розмірів ягоди смородини обіцяють моментальне збагачення. Якщо в процесі їх поїдання на одяг бризнув сік, то є шанс прокрутити свій стан також легко, як воно було отримано.

До чого сниться смородина по Сімейному соннику

Якщо людина бачить себе уві сні на власному дачному ділянці поїдають смородину, то йому варто готуватися до прийому гостей. Біла смородина є символом смерті, тому горе тому, кому вона пригрезится. Кривитися від кислого смаку червоної смородини – це до майбутньої пристрасті, яка спалахне між закоханими.

До чого сниться смородина по соннику циганки Серафими

Приснився смородина символізує обов’язки, які доведеться звалити на себе сновидінню. Якщо довелося спробувати ягоду, смак якої припав до душі, то це означає, що найближчим часом в сім’ї пануватимуть мир і спокій. Гнилі ягоди віщують швидку хвороба когось з рідних, а смородинові кущі, вкриті зеленими ягодами, сняться до швидкої далекій дорозі.

До чого сниться червона смородина

Їсти червону смородину у сні – до радості; рвати – до несподіванок; перебирати – до побачення; кущ – до подорожі.

До чого сниться чорна смородина

Взагалі, чорна смородина є символом смутку, образи і туги. Поїдання ягід трактується позитивно, але їх збір і споглядання віщують швидкі сльози або розчарування.

До чого сниться смородина — варіанти сновидіньДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться полуниця? Сонник — полуниця уві сні

Зміст: До чого сниться полуниця по соннику Міллера Полуниця уві сні. Сонник Ванги Що значить: приснилася полуниця. Трактування по Фрейду До чого сниться полуниця по соннику Лоффа До чого сниться…

До чого сняться труси? Сонник — труси уві сні

Зміст: До чого сняться труси по соннику Міллера Приснилися труси уві сні — тлумачення за Вангу Труси уві сні по Фрейду До чого сняться труси по соннику Цвєткова Що значить…

До чого сниться жук? Сонник — жуки уві сні

Зміст: До чого сняться жуки по соннику Міллера Жуки уві сні по соннику Ванги Що значить наснилися жуки по Фрейду До чого сняться жуки — трактування по Сімейному соннику До…