Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сметана, сонник – сметана уві сні

До чого сниться сметана, сонник – сметана уві сні

Зміст:

Якщо вам приснилася сметана, то готуйтеся до смузі чудесного везіння. Це також уві сні символ поліпшення матеріального добробуту і всього доброго. До чого сниться настільки смачний спосіб? Підказку дадуть конкретні приклади і популярні сонники.

Тлумачення сну по соннику Езопа

Сметана, на думку цього сонника, уві сні не такий уже вдалий символ. Вона натякає, що ви будете шкодувати про якийсь проступок. Якщо приснилося, що ви їли сметанку, то зумієте відновити довіру оточуючих або виправити ситуацію на свою користь.

Сталося розлити сметанний продукт? Готуйтеся до малоприємним клопотам і турботам. Є ймовірність, що ви втратите того, чого давно і наполегливо домагалися.

Інтерпретація по соннику подружжя Зима

До чого сниться сметана? У сні це ознака відмінного здоров’я та стабільного достатку. Після такого сновидіння задумане піде вдало, а неприємності обійдуть стороною.

Приснилося, що ви купували сметану? На жаль, справи сімейні змусять серйозно витратитися. Якщо ж продукт був смачним і апетитним хоча б на вигляд, то витрати навпаки принесуть задоволення.

Пролити сметану уві сні гірше. Благополуччя може постраждати із–за дурної необережності. Прокисшая сметана попереджає про домашню сварку. Щоб не зіпсувати стосунки з близькими, сонник рекомендує проявити терпіння і співчутливість.

Думка сонника Білого мага

Уві сні довелося їсти сметану? Сонник вважає, що в реалі ви часто забуваєте про справи і обов’язки, вдаючись пустим задоволень. По суті, ви витрачаєте час даремно, залишаючи все важливе і значуще на майбутнє. Одного разу ви зрозумієте, що все це час надходили нерозумно, але момент буде упущений.

До чого сниться уві сні купувати сметану? Ймовірно, ви вважаєте, що за отримане задоволення неодмінно слід платити. І такий погляд на життя заважає вам розслабитися. Роботу і обов’язки ви ставите вище всього, залишаючись обов’язковою людиною навіть на відпочинку.

Цим безсоромно користуються оточуючі, часто звалюючи на вас частину власних турбот. В принципі, таке ставлення до життя похвально, але і про себе забувати не варто. Трохи розваг та дозвільного неробства вам не зашкодить.

Приснилося, що ви пролили уві сні сметанку? Будьте готові до того, що весь наступний день буде заповнений проблемами і труднощами різного роду. А те, що ви давно запланували, не здійсниться, навіть якщо ви вб’єте на це всі свої сили.

До чого сниться сметана густа, рідка, кисла

Дуже густа домашня сметана уві сні може приснитися до приємного спілкування з близькими або святковим вечірці. Неприродно рідкий продукт уві сні обіцяє наяву конфлікти і непорозуміння.

Бачити густу і жирну сметану – означає, що з’явиться відмінний шанс трохи підзаробити. Кисла і моторошно несмачна сметанка символізує непорозуміння, яка затьмарить радість.

Що значить – купувати, продавати, робити сметану

До чого сниться, якщо вам довелося купувати сметану? Можливо, в підмісячному світі у вас з’явиться кохана людина. Продавати сметану погано. Романтичне побачення не відбудеться або пройде гірше, ніж ви сподівалися.

Приснилося багато сметани, наприклад, на ринку або в магазині? Попереду вас чекає багатство і міцне здоров’я. Самому робити уві сні сметану буквально означає, що щастя виключно у ваших руках. Якщо ж з якоїсь причини ви не змогли купити сметану, то розчаруєтеся в любові і на довгий час залишитеся самотні.

Є сметану уві сні

До чого сниться, якщо довелося їсти сметану? Ви надмірно впевнені в собі і мало звертаєте уваги на потреби інших. Якщо ви негайно не змінитеся, то втратите всіх друзів. Одночасно бачити і є уві сні сметану – до отримання великих грошей та удачі. Для закоханих це ознака скорого шлюбу.

Якщо ж ви їли сметанку з жадібністю, прямо з банки ложкою, то саме час звернути увагу на власне травлення. Якщо занадто часто сниться, що ви їсте сметану, то стрілка ваг в реальному світі скоро досягне своєї межі.

Сметана уві сні – ще більше варіантів

До чого сниться сметана? Частіше всього є два тлумачення сну: або ви чогось пристрасно бажаєте, але не можете отримати, або навпаки, щось роздобули явно забороненим шляхом.

Приснилося, що кішка лиже сметану? В реальності готуйтеся приймати гостей або ж самі підете відвідати приятелів чи знайомих на честь великого свята.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сміх, сонник – сміх у сні

Зміст: Думка сонника Міллера Трактування по соннику подружжя Зима Інтерпретація англійської сонника Тлумачення сонника жовтого імператора До чого сниться сміх свій, чужий Що значить сміх наді мною Приснився сміх і…

До чого сняться сусіди, сонник – сусіди у сні

Зміст: Думка Міллера Тлумачення сну по соннику Медеї Інтерпретація по соннику подружжя Зима Сусіди по жіночому соннику До чого сняться сусіди по будинку, під’їзду, вулиці, дачі Приснилися колишні сусіди, покійні…

До чого сниться сосна, сонник – сосна уві сні

Зміст: Тлумачення сну по Міллеру Думка збірки сонників Трактування за загальним соннику Розшифровка сонник подружжя Зима До чого сниться сосна зелена, висока, з шишками Що означає сосна в будинку, новорічна…