Тільки для справжніх пані!

До чого сниться слон? Сонник — слон у сні

До чого сниться слон? Сонник - слон у сні

Зміст:

Слон у сні символ стабільності, сили, влади, довголіття. Однак цей же персонаж може натякати на майбутні зміни і події. Сонники проаналізують образ і дадуть повний звіт, базуючись на деталі сюжету.

До чого сниться слон по соннику Міллера

Сон, де ви спостерігали за стадом слонів, обіцяє вам довгоочікуване матеріальне благополуччя. Якщо ви побачили тільки одного слона – виходить, незабаром вам запропонують зайнятися надійним і прибутковою справою.

Якщо в сновидінні слон пасся на зелену галявині – знак того, що ваш соціальний статус збільшиться за рахунок вашої доброти, справедливості й безкорисливості.

Їхати на слоні — знак пошани, професійного зростання та набуття гідного майна. Подібний сон може вказувати на вашу підвищену авторитетність в суспільстві.

Слон у сні — сонник Ванги

Сновидіння про слона – відображає ваш високий інтелект, геніальність, имажетивние здібності та вміння орієнтуватися в різних ситуаціях. Знайти слона в своїй квартирі– символ щастя.

Якщо вам приснилася слониха зі своїм слоненям – вам варто приділяти більше уваги своїм близьким. Сон, де ви катаєтеся на слоні – означає, що в реалії ви володієте досить міцною вільністю придушувати свободу інших людей.

Спостерігати за біжать слонами – передвістя швидкої зустрічі з високопоставленим суб’єктом, який вам зможе надати значну підтримку. Бачити великий табун слонів – вам потрібно бути більш обачним і обережним. Зараз не час ризикувати.

Побачити слонів, купаються в річці – значить, ви будете налякані прийдешніми святами, однак завдяки своєчасній допомозі ваших друзів, проблеми можуть вас не стосуватися.

Білий слон, побачений у сні символізує нову престижну посаду. Чорний – знак того, що ви будете досягати поставлених цілей самими легкими шляхами.

Неживе тіло слона — сниться до прикрого події.

Сонник Лонго — до чого сниться слон

Кататися на тварину — ви вмієте підпорядковувати собі сторонніх людей, пригнічуючи свободу. Полює в сновидінні на слона — означає, що в реальності ви дуже жорстока людина. Ви морально змушуєте страждати близьких людей, проте робите це несвідомо.

Поранений і розлючений слон — відображає небезпеку, породжену з вашого власного поведінки. Якщо уві сні ви вбили слона — виходить, наяву ви зробили необдуманий і непростимий вчинок, з-за якого морально постраждаєте.

Велике стадо слонів говорить про те, що у вашому оточенні є багато вірних і перевірених часом друзів, які зможуть допомогти вам у будь-якій ситуації. Бачити уві сні слона, який перебуває в зоопарку – значить, у реалії ви досить скутий людина з величезною кількістю надуманих комплексів.

Сучасний сонник що значить приснився слон

До чого сниться сон по Сучасному соннику? Сон, у якому слон налаштований доброзичливо по відношенню до вас — віщує зустріч з цікавою людиною, яка в подальшому стане для вас кращим другом.

Якщо ж слон вів себе агресивно – виходить, наяву вам необхідно проявляти певну обережність до свого оточення, так як ворожо налаштований чоловік доставить вам масу проблем і клопоту.

Бачити, що слон купається і бризкає з хобота водою в різні сторони – значить, у реалії вас чекають великі неприємності й переживання. Якщо ви будете вести себе правильно, то проблеми можуть вас не стосуватися.

Трактування сну про слона по соннику Хассе

Вбивати слона або знайти його мертвим — знак краху всіх ваших планів. Сидіти на слоні — переддень благополуччя у всіх сферах.

До чого ще може снитися слонДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться панда? Сонник — панда уві сні

Зміст: Загальне тлумачення До чого сниться панда по соннику Нової Ери Деніза Лінн (індіанський сонник) — сон про панду До чого сниться панда по соннику збірників До чого ще може…

До чого сниться жираф? Сонник — жираф уві сні

Зміст: До чого сниться жираф по соннику Міллера Жираф уві сні — сонник Ванги До чого сниться жираф по Сучасному соннику Сонник Фрейда З. – що значить приснився жираф До…

До чого сниться сонце? Сонник — сонце уві сні

Зміст: До чого сниться сонце по соннику Міллера Сонце уві сні — сонник Ванги Сонник Езопа – до чого сниться сонце уві сні Сонник Хассе — до чого сниться сонце…