Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сиве волосся? Сонник — приснилися сиве волосся

До чого сниться сиве волосся? Сонник - приснилися сиве волосся

Зміст:

Сиве волосся служать ознакою мудрості не тільки наяву, але й уві сні. У той же час, багато що залежить від того, як саме вони наснилися. Адже іноді сивина уві сні може передвіщати занепокоєння і слабкість.

До чого сниться сиве волосся по соннику Міллера

Дослідивши велику кількість снів своїх сучасників, Міллер прийшов до висновку, що символіка сивого волосся сильно змінилася з тих пір, як вони служили тільки знаком збереження гідності і придбання знань. У сучасному світі все частіше сон про сивому волоссі віщує проблеми зі здоров’ям. Особливо якщо в реальності до сивини далеко, а уві сні срібло повністю покрило волосся.

Рідкі й ламкі сиве волосся сняться перед початком затяжної хвороби. Після такого сну краще задуматися про відпустку, щоб запобігти перевтома.

Виявити сиве волосся у своїй зачісці і спостерігати, як їх стає все більше – до змін, які потребують особливих турбот, щоб не випустити ситуацію з-під контролю. Зміни несе і зустріч у сні з сиві людьми. Закоханим така зустріч пророкує появу суперника.

Але якщо сиве волосся у сні виглядають густими і здоровими, то це говорить про фінансове благополуччя і вчасно використаної мудрості. Цей сон може попереджати про появу у вашому близькому колі людини, чиє доброзичливе ставлення допоможе вам придбати досвід і матеріальні блага. Білосніжна грива волосся у сні – поїздки, зустрічі та втішні вісті для їх власника.

Жінка, яка уві сні намагається зафарбувати сивину або замаскувати її у своїй зачісці, наяву буде приховувати від шанувальників подробиці свого життя.

Сиве волосся – сонник Ванги

Сиве волосся у сні, на думку Ванги, говорять про розумності їх володаря. Навіть якщо сивина з’явилася у молодої людини, це означає, що накопиченого їм досвіду буде достатньо для початку дуже вигідної справи.

Тим не менше, це ні в якому разі не можна трактувати як привід розслабитися і спочивати на лаврах – для успішного завершення задуманого потрібно відповідальність та вміння концентруватися на поставлених цілях. Можливо, після сну про сивому волоссі давно забуті ідеї допоможуть вирішити нову проблему.

До чого приснилися сиве волосся у сні – сонник Фрейда

Якщо сивина відповідає віку уві сні, нехай навіть молода людина бачить себе уві сні старим і сивим, то значить, у сексі ви справляєте враження чудового коханця, але ваші прийоми одноманітні. Такий сон спонукає не боятися експериментів в ліжку, щоб не постаріти насправді.

Якщо довге сиве волосся належать жінці, то підсвідомість сплячого (незалежно від статі) намагається повідомити, що відносини між партнерами набридли обом, і скоро з’явитися суперник.

До чого сниться сиве волосся – сонник Хассе

Фарбувати сиве волосся – помилятися про те, що насправді важливо. Якщо сиве волосся випадає, то старі проблеми дадуть про себе знати. Несподіване багатство чекає на того молодика, хто уві сні побачив себе сивим.

Що значить наснилися сиве волосся – французький сонник

А ось французи вважають, що сивина у сні – ознака непотрібних витрат.

До чого сниться сиве волосся – сонник Лоффа

Лофф вважає сиве волосся досить поширеним архетипом, щоб трактувати його однаково для людей різних культур. Цей образ мудрості, особливо якщо сиве волосся у сні були у літніх людей, вимагає уваги до того, що підсвідомість намагається висловити їх словами або вчинками.

До чого сниться сиве волосся – значення Китайського імператорського соннику (сонник жовтого імператора)

Волосся відображають стан нирок та видільної системи людини. Якщо волосся у сні не відповідають дійсності, то це означає, що в організмі є внутрішні зміни або вони ось-ось з’являться.

Сиве волосся у сні – знак зневоднення організму. Цей сон говорить про змішану проблеми. Нирки ослаблені браком енергії, а в легенях є якісь порушення. Зовні це може проявитися в набряках і задишки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться волосся? Сонник волосся у сні

Зміст: До чого сняться волосся по соннику Міллера Волосся — сонник Ванги Волосся у сні — сонник Фрейда Сняться волосся – інтимний сонник До чого приснилися волосся уві сні по…

До чого сниться лимон? Сонник — лимон уві сні

Зміст: Тлумачення за новітнім соннику До чого сниться лимон по соннику Хассе Лимон приснився — тлумачення по соннику Цвєткова До чого сниться лимон з англійської соннику Що означає, якщо приснилися…

До чого сняться солоні огірки? Сонник — огірки солоні уві сні

Зміст: Трактування сну — до чого сняться солоні огірки по Фрейда З. Сонник Малий Велесов До чого сняться солоні огірки — український сонник Традиційне тлумачення сну Англійський сонник — солоні…