Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сире м’ясо? Сонник — сире м’ясо уві сні

До чого сниться сире м'ясо? Сонник - сире м'ясо уві сні

Зміст:

Ставлення до такого поширеного продукту, як м’ясо, в сучасному суспільстві неоднозначно. Незалежно від способу живлення, учаснику кожної з перерахованих вище груп цілком може приснитися саме сире м’ясо. Що ж може означати такий незвичайний сон? До чого сниться сире м’ясо?

Сире м’ясо — сонник Майя

Сонник майя визначає сире м’ясо уві сні як символ гарного стану вашої кісткової системи, а сонник Деніз Лінн тлумачить такий сон як головну мету людини (адже м’ясо – це, по суті, видобуток, досягнення чого-небудь), яка обов’язково буде здійснена.

До чого сниться сире м’ясо — сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, шлях до цієї мети буде довгий і досить непростий, але ж головне – результат. Також сире м’ясо може бути передвісником майбутніх тривог і хвилювань про долю близьких людей.

Сонник Езотеричний і Антоніо Мененгетти

Езотеричний сонник сонник і Антоніо Менегетті трактують сире м’ясо як ймовірність у майбутньому зубного болю і невралгічних захворювань, а якщо від нього відрізати шматок – це обіцяє фінансову успішність, що підтверджує і англійський сонник.

Сире м’ясо — сонник Хассе

В сонник Хассе м’ясо вважається знаком благополуччя в будинку, особливо якщо його купити. Це ознака прийдешнього щастя, досягнення бажаного. Але також може означати і неприємності, проблеми зі здоров’ям. За сонником Ванги, м’ясо темних відтінків означає можливі хвороби, а світло-рожеве – швидке одужання хворих і зміцнення організму для тих, хто здоровий.

До чого сниться сире м’ясо по соннику Нострадамуса?

Сонник Нострадамуса пояснює «м’ясні» сни як посягання на чуже майно, а також обіцяє неприємності. Якщо таке м’ясо приймати в їжу або купувати, можливі проблеми зі здоров’ям. А ось якщо уві сні довелося готувати сире м’ясо – будь-яка біда пройде стороною.

Сонник Лоффа

За сонником Лоффа, побачивши уві сні, як ви поїдаєте сире м’ясо, знайте – ви відчуєте до когось непереборну пристрасть, і, ймовірно, вам відкриються небезпечні секрети, які принесуть великі можливості.

Сире м’ясо уві сні — тлумачення Цвєткова

В сонник Цвєткова сире м’ясо вважається вкрай агресивним символом, так як воно здобуто в результаті загибелі живої істоти. Означає приховане почуття провини, незадоволення собою, можливі спроби інших обдурити вас і проблеми в спілкуванні з людьми.

Сонник Фрейда — сире м’ясо

За сонником Фрейда, а також соннику Медеї, сире м’ясо тварина символізує початок в людині, неприборкані інстинкти, тілесний потяг. А Французький сонник підносить сире м’ясо з кров’ю як гарантію успіху в любовних справах.

Так до чого сниться сире м’ясо? Побачене уві сні сире м’ясо можна трактувати дуже по-різному: воно уособлює майбутні доходи, адже цей продукт не дешевий і не завжди був доступний більшості людей, а також поява у вашому житті об’єкта бурхливої пристрасті (це тлумачення особливо вірно, якщо м’ясо приснилося дамі).

У той же час, такий сон може означати, що вас щось гнітить, не влаштовує такий стан якраз і може стати причиною деяких проблем зі здоров’ям.

Спіть міцно і спокійно, і нехай сире м’ясо сниться вам тільки в позитивних своїх значеннях!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться диван або крісло? Сонник — диван, крісло

Дуже часто уві сні нам бачиться меблі. До чого сниться диван, крісло або дитяче ліжечко, колиска? Сонники впевнені: найчастіше предмети меблів є лише тлом, але іноді навіть такі нюанси мають…

До чого сниться хліб? Сонник — хліб

Зміст: До чого сниться хліб — сонник Міллера Сонник Ванги — до чого сниться хліб Сонник Фрейда — приснився хліб, що це означає? Сонник Юнони — до чого сниться хліб…

До чого сниться м’ясо? Сонник — м’ясо уві сні

Зміст: М’ясо по соннику Міллера М’ясо — сонник Ванги М’ясо уві сні по соннику Юнони До чого сниться м’ясо по соннику Езопа До чого сниться м’ясо по соннику Нострадамуса М’ясо…