Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сир? Що означає, якщо вам приснився сир?

До чого сниться сир? Що означає, якщо вам приснився сир?

Зміст:

Приснився сир? Будьте готові до того, що доведеться переосмислити все своє життя або лише поточні відносини, події. У будь-якому випадку, переживання вам гарантовані. Сонники пропонують і інші варіанти тлумачення.

До чого сниться сир по соннику Міллера

Якщо вам сниться, що ви їсте сир, то наяву ви будете розчаровані у когось із близьких людей. Найближчими днями не чекайте приємних подій. Сир — сон дуже несприятливий.

Що означає Сир по соннику Фрейда

Сир є символом високого рівня енергії сексуального характеру і харизми, яка б’є через край. Нарізаний сир є символом фізичної близькості з об’єктом жадання. Зіпсований сир попереджає про те, що у вас або у ваших рідних може підвести здоров’я.

Що значить приснився сир сонник Ванги

Бачити сир уві сні по Ванге — до витонченого задоволення, непередбаченої події. Є або ж пригощати сиром— ви будете оточені підвищеною увагою. Ймовірна заслужена перемога у змаганнях або ж у суперечці.

До чого сниться сир по книзі сновидінь Езопа

Сир у ваших снах готує вас до розплати за зроблені вами погані вчинки або до погашення грошового або ж морального боргу.

Вибирати сир з безлічі сортів, надкусивая кожен, — сон попереджає бути обережніше в спілкуванні з оточуючими вас людьми. У той же час уважніше, щоб потім ви з легкістю могли розпізнати добряка, завдяки якому можна отримати вигоду з допомогою розмов і легкого підлабузництва.

Їсти сир в реальному житті — ви повинні закрити всі борги які у вас є. Але пам’ятайте, що потрібно сказати спасибі тим, хто з-за скромності або коректності зроблять вигляд, що забули про те, що ви їм заборгували.

До чого уві сні сниться сир з універсального сімейного соннику О. Смурова

Фінансове процвітання і прекрасне самопочуття принесе вам найсвіжіший сир, який ви бачите уві сні. А ось зіпсований, засохлий або скислий сир загрожує слабким здоров’ям і зайвими витратами. Сир в надлишку — провісник величезного фарту або несподіваних доходів. Проводити уві сні сир — ваша фінансова стабільність нажиті величезними зусиллями.

До чого сниться сир по соннику міс Xacce

Свіжий сир — провісник доброго здоров’я та багатьох років життя. Якщо приснився сир заплесневевшей або з поганим запахом — не уникнути проблем із самопочуттям. Нарізати сир уві сні ножем з заточеним лезом — вас очікує серйозне лікування. Якщо присниться сир козячий — будьте більш економними. Готувати страви з сиром у сні вказує на взаємну симпатію.

Що означають приснився сир за толкователю снів Л. Мороз

Якщо вам сниться свіжий сир — до бадьорого фізичного стану; якщо присниться сир з противним запашком, то вас чекають проблеми зі здоров’ям; нарізати сир у сні — передвіщає втручання лікаря хірурга.

Якщо снився швейцарський сир — з вашим здоров’ям і моральним станом все буде на вищому рівні; їсти сир у сні — ви отримаєте непередбачений прибуток; давати уві сні сирок комусь — успішні справи. Якщо вам снитися запліснявілий сир — скоро чекайте погані вісті від діток.

До чого сниться сир по статистичному соннику

Побачити цілу яскраво жовту головку сиру — ознака заслуженого благополуччя. Приснився порізаний сир уві сні — у вас вдома назрівають конфліктні ситуації, але все закінчиться миром.

Бачити уві сні зниклої сир — говорить про загрозу, яка нависла над вашою благополучній життям. Зазвичай саме такі сни говорять про те, що є ризик несподівано спокуситися наяву, що скоріше за все виявиться обманкою.

До чого сниться сир — сонник Юнони

Робити страву з сиром у сні — можлива сварка. Ласуєте свіжим сиром — симпатії, причому надалі вона переросте в любов. Різати сир сниться до незначної соре з хлопцем або чоловіком. Якщо вам приснився зіпсований сир з пліснявою — незабаром чекайте погані вісті від дітей.

Сучасний сонник — сир уві сні

Їсти уві сні сир — сновидіння готує вас до радісної події. Приснилося, що ви стежили за тим, як хтось їв сир — наяву близька вам людина чекає гарних новин. Приснилося, що вам подарували сир — ваш давній друг вручить вам довгоочікуваний подарунок. Снилося, що ви продавали у сні сир — ви бажаєте піднести несподіваний презент когось з відданих друзів.

До чого сниться сир — кулінарний сонник

Якщо вам снитися сир елітного сорту — до успіху на любовному поприщі. Неприємно пахне зіпсований сир — до обуренню. Робити сир — до успішної операції.

До чого сниться сирДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться чай? Сонник чай у сні

Зміст: До чого сниться чай по соннику Міллера Чай у сні – сонник Фрейда Що значить, приснився чай – сонник Ванги До чого сниться чай в езотеричному соннику До чого…

До чого сниться море? Сонник море уві сні

Зміст: До чого сниться море по соннику Міллера Море у сні — сонник Фрейда Що значить приснилося море — сонник Ванги До чого сниться море по соннику Медеї До чого…

До чого сниться суп? Сонник — суп уві сні

Зміст: Бачити суп уві сні по соннику Міллера До чого сниться суп в Езотеричному соннику До чого сниться приготування супу? Сонник — готувати суп. До чого сниться гороховий суп До…