Тільки для справжніх пані!

До чого сниться син, сонник – син уві сні

До чого сниться син, сонник – син уві сні

Зміст:

Хочете знати про те, що станеться з вашою дитиною вже завтра або через багато років? Для цього достатньо уважно дивитися сни і грамотно їх тлумачити. А популярні сонники допоможуть знайти правильні підказки уві сні і зрозуміти, до чого вони сняться.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера впевнений, якщо власний син привидівся красивим і задоволеним, то в майбутньому ви неодмінно зможете пишатися. Крім того, у вас з’явиться шанс заслужити високі почесті.

До чого сниться хворий або поранений син? В реальності йому або вам загрожує серйозна біда. Якщо приснилося, що синку потрапив у глибоку яму, то його наяву спіткає лихо, що принесе вам чимало страждань.

Якщо ж у сні вам вдасться врятувати власного сина від неминучої загибелі, то вважайте, що безпосередньо уві сні ви зуміли запобігти загрозу, а тому наяву йому нічого не загрожує. Тим не менш, сонник не радить втрачати пильності.

Думка сонника для всієї родини

До чого сниться син, якого у вас поки немає? Якщо він симпатичний і вихований, то це означає, що ваша кар’єра піде стрімко в гору, і це стане предметом для гордості. Уві сні з’явився ще не народжений син? Є ймовірність, що ви отримаєте велику посаду.

Приснилося, що син негарний собою, виглядає хворим або недорозвиненим? Сонник вважає, що вас підстерігає лихо. Бачити власну дитину кричущим і сумували ще гірше. Це бачення пророкує великі переживання і невдача в справах.

Трактування сонника від А до Я

До чого сниться, що ви народжуєте сина небудь у сні ви дізнаєтеся, що у вас народився хлопчик? Сонник вважає, що зможете протистояти чужому не зовсім доброму наміру, якщо проявіть рішучість і сильну волю. Більш того саме ці риси характеру допоможуть якось запобігти справжню трагедію.

Приснилося, що народився потворний і хворий малюк? Вам уготовано повне розчарування в житті і тяжкі переживання. Якщо ж народився міцний і здоровенький малюк, то скоро влаштуєте особисте життя, і, може, вийдете заміж (одружуєтеся).

Якщо уві сні довелося випробувати серйозні побоювання з приводу долі власного синочка, то наяву дізнаєтеся те, про що гірко пошкодуєте.

Розшифровка по сучасному суміщеного соннику

Приснився власний син? Готуйтеся до нежданному звістці або приємного сюрпризу. Вагітній жінці бачити подібний сюжет – до стрімким і безболісних пологів.

До чого сниться, якщо довелося грати з сином? Сонник пророкує настання вдалого і світлого періоду. У духовних пошуках вас чекає прорив, а в матеріальному плані – стабільність і достаток. Людей, пов’язаних з різними сферами творчості, відвідають дивовижні ідеї і натхнення.

Приснилося, що синку плаче? Сонник думає, що ви зовсім закинули свою сім’ю і домочадців. Негайно виправте положення і влаштуйте невелике свято.

Бачити уві сні своїм сином зовсім незнайомого хлопчика, означає, що вам уготовано розчарування на любовному фронті і недовіра в стосунках з коханою людиною.

До чого сниться син маленьким

Приснилося, що дорослий син знову став дитиною? Станеться якась ситуація, в якій він поведе себе як недолугий дитя. Постарайтеся не упустити цей момент і допомогти йому. Можливо, мудру пораду або навіть просто участь дозволить уникнути серйозної помилки. Крім того можна бачити свого дорослого сина маленьким – до численних турбот і праці.

Приснився син матері

До чого взагалі сниться матері її син? Найчастіше це красномовне нагадування про те, що вам необхідно розібратися в стосунках зі своєю дитиною поки ще не стало надто пізно. Іноді для жінки сновидний син є уособленням чоловіка або батька.

У мріях привидівся синочок? Вам доведеться зайнятися серйозною і відповідальною роботою, яка потребує терпіння і багатьох зусиль. Якщо ж у сні ви з якоїсь причини незадоволені сином, то чекайте неприємностей різного роду. Якщо матері доводиться уві сні спасти сина з біди, то в реальності йому слід уникати ризику і незнайомих людей.

Що означає уві сні син, якого немає в реальності

Насправді у вас поки немає сина, але уві сні ви точно усвідомлювали, що якийсь дитина ваш син? Це нагадування про те, що вам ще тільки належить виконати свою життєву задачу. Причому це не обов’язково відноситься до народження дітей.

Бачити сина, якого немає – означає, що вам уготовано щасливе подружжя. Крім того ваші успіхи викликають в оточуючих захоплення. А бути може і заздрість.

До чого сниться майбутній син ще? Скоро у вас з’явиться щось, чим ви зможете пишається, будь–то реальний дитина, якесь діло або відносини. Іноді подібний образ натякає на печаль, яка прийде на зміну радості.

Уві сні син у труні, померлий

До чого сниться, що син помер? Насправді цей спосіб практично ніколи не є відображенням реальних подій. Найчастіше смерть сина і його похорон у сні попереджають про зміни в особистому житті. Простіше кажучи, він знайде собі улюблену і найімовірніше одружується.

Приснився реально померлий син? Подумайте, чи все ви робите правильно? Є ймовірність, що ви ризикуєте допустити серйозну помилку, а це призведе до проблем.

Що означає якщо сниться п’яний син

Приснилося, що син напився до неподобства, хоча в реальності він практично не п’є? Готуйтеся вирішити в один час купу різнокаліберних проблем. До чого сниться п’яний син? У сні це стан відображає неадекватність, невпевненість і сумніви. Можливо, він не знає, як слід вчинити в тій чи іншій ситуації.

Якщо син наяву страждає алкогольною або іншою залежністю, то подібні видіння лише передають звичні події і побоювання. Приснилося, що ви спробували вилікувати його від пияцтва? Настають життєві зміни невідомого характеру. Іноді поява п’яного синка натякає на труднощі на роботі і навіть її втрату.

Син у сні – конкретні сюжети і образи

Пам’ятайте, матері в образі сина може з’явитися ангел–хранитель. Для бездітної жінки син – її коханий чоловік і відображення поточної ситуації у відносинах. Якщо ж приснився син батькові, то тлумачення сну може бути зовсім іншим. Залежно від особливостей поведінки це або сам батько, або його можливості, прагнення або надії.

Уві сні карати і бити сина – погано. На деякий час вам слід відмовитися від рішучих дій і стримувати свої емоції. Настав період очікування і терпіння.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться сухі квіти, сонник – сухі квіти у сні

Зміст: Розгадка образу з різних тлумачам До чого сняться сухі квіти у вазі Що означають сухі квіти в горщиках, кімнатні Сухі квіти з’явилися дівчині, жінці Сухі квіти уві сні –…

До чого сниться суд, сонник – суд у сні

Зміст: Думка сонника закоханих Трактування подружжя Зима Інтерпретація за новим сімейним соннику Привидівся суд за вбивство Приснився суд і суддя Суд у сні – конкретні варіації У сні ви потрапили…

До чого сниться обліпиха, сонник – обліпиха уві сні

Зміст: Сонник від А до Я: основні значення Тлумачення сонника ХХІ століття Думка кулінарного сонника До чого сниться обліпиха ягоди, на дереві в саду, відрі До чого збирати обліпиху уві…