Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сік? Сонник — сік уві сні

До чого сниться сік? Сонник - сік уві сні

Зміст:

Сон – одне з найдивовижніших явищ людської свідомості. Досить часто нам сняться віщі сни, розтлумачити які більшості не по силам. До таких знаків належать, наприклад, сік. Що ж означає побачений у сні сік?

До чого сниться сік по соннику Міллера

Якщо вірити соннику Міллера, сік – це символ здоров’я і довголіття, і побачити сік у сні означає, що спящему судилося жити довго і без хвороб. Бачити виробництво соку (фабричне) – до глобальних задумів.

Сік уві сні — тлумачення по Фрейду

Побачити сік по соннику Фрейда означає, що Ви прагнете до сексуальних зв’язків, так як сік по Фрейду – символ сім’явипорскування. Пак соку означає жіночу репродуктивну систему і може бути символом вагітності. До речі, пити сік у сні означає прагнення до статевих зв’язків для чоловіка і схильність до лесбійської любові для жінок.

Що значить, приснився сік — сонник Хассе

Сонник Хассе пропонує дещо інше тлумачення. Солодкий сік сниться до довольству, гіркий – до не дуже приємним зобов’язаннями. Якщо Ви даєте сік хворим – будете мати якусь підтримку, а якщо самі вижимаете сік – намагаєтеся здійснити всі свої починання.

Що значить сон про соці — сонник Деніз Лінн

За сонником Деніз Лінн сік – це квінтесенція всіх життєвих сил. Цілком імовірно, що Вам пора зробити своє життя яскравішим і цікавішим. Також сік може означати і надлишок алкоголю.

До чого сниться сік — сонник Здоров’я

Сонник Здоров’я свідчить, що сік – це символ брак якихось вітамінів і ймовірності швидкого захворювання.

Тлумачення сну сік — Езотеричний сонник

Езотеричний сонник являє наступні тлумачення: пити сік уві сні – це свято, пригощати соком – значить чекати гостей з подарунками. Густий сік позначає насолоди, зокрема любовні.

До чого сниться сік — Сонник Д. і Н. Зима

Згідно Соннику Д. і Н. Зима сік – це символ злиття позитивної і негативної енергії, тобто, якщо Вам приснився сік, це може означати, що Ваше життя потребує позитивної підживленні. Знайшовши привід для гарного настрою, Ви відразу ж помітите, як світ навколо змінює фарби і стає по-справжньому красивим.

До чого приснився сік по Сучасному соннику

Сучасний сонник говорить про соку, як про символ терпіння і зосередженості. При цьому свіжовичавлений сік означає успіх у завершенні розпочатої справи.

Сік — сонник Весняний і Осінній

Весняний сонник пророкує, що сік – це ознака доброго врожаю і стабільного доходу.

По Осінньому сонником, вичавлюючи уві сні сік, людина пророкує собі втрату грошових заощаджень або навіть банкрутство. А по Річному сік означає можливість збагачення за чужий рахунок.

До чого сниться сік

Неабияке значення має й те, який саме сік Ви побачили уві сні.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться річка? Сонник — річка у сні

Зміст: До чого сниться річка по соннику Міллера? Річка уві сні – сонник Фрейда Що значить приснилася річка – сонник Ванги Приснилася уві сні річка — що значить по соннику…

До чого сниться ковбаса? Сонник — ковбаса у сні

Зміст: До чого сниться ковбаса по соннику Міллера Ковбаса уві сні по соннику Фрейда Що означає, якщо приснилася ковбаса по соннику Ванги До чого сниться ковбаса по соннику Цвєткова Бачити…

До чого сниться сир? Що означає, якщо вам приснився сир?

Зміст: До чого сниться сир по соннику Міллера Що означає Сир по соннику Фрейда Що значить приснився сир сонник Ванги До чого сниться сир по книзі сновидінь Езопа До чого…