Тільки для справжніх пані!

До чого сниться шторм, сонник – шторм у сні

До чого сниться шторм, сонник – шторм у сні

Зміст:

До чого сниться, що потрапили в сильний шторм? Це поганий знак, що віщує уві сні багато невдачі і серйозні втрати. Найімовірніше, в цей час ви опинитеся без підтримки близьких.

Тлумачення по сонникам

Сонник Мандрівника вважає шторм передвісником сильних і навіть болісних переживань. Це сигнал про наближення неприємностей і навіть великого нещастя.

До чого сниться шторм за езотеричного соннику? Якщо ви бачили його з боку, то станете свідком суспільних хвилювань.

Під час бурі опинилися на кораблі? Майбутні події торкнуться вас особисто. Якщо у сні потонули, то постраждаєте і в реалі, і все станеться навпаки, якщо зможете врятуватися.

Що означає шторм на морі

Ураган, який розігрався на воді, попереджає про важких випробуваннях. Якщо плавали по морю в погану погоду, то у відносинах необхідно зробити перерву, інакше розлучення не уникнути.

Довелося бачити, як інший персонаж потрапив в бурю на морі? В реалі належить надати йому допомогу, навіть якщо він не просить. Самому побувати в морському штормі означає, що через власну неспроможність вас усунуть від важливої справи.

До чого сниться шторм на кораблі

Приснилося, як вирушили в плавання, і потрапили в шторм? Чекайте великих неприємностей, але постарайтеся взяти під контроль ситуацію, пов’язану з грошима.

Уві сні примудрилися потрапити в ураган на кораблі? Незадоволеність життям, яку ви відчуваєте у останнім часом відбувається із-за надмірних пристрастей і негативу, що накопичився всередині. Поки не позбудетеся від нього, ситуація буде ускладнюватися.

Бачити в бурхливому морі корабель означає, що ви намагаєтеся викликати любов цікавить обличчя, використовуючи не найкращі методи. Незабаром ваші інтриги розкриються, і замість щастя знайдете лише презирство.

Приснився шторм і великі хвилі

До чого сняться величезні штормові хвилі, що накочуються на берег? Піддавшись своїм емоціям, отримаєте цілий букет непотрібних проблем.

Якщо величезні хвилі наздоганяють на теплоході або на човні, то вам загрожує реальна небезпека. Вона не пов’язана з загрозою для життя, але принесе чимало труднощів.

Привиділася величезна хвиля, яка змила в штормове море? В найближчому майбутньому доведеться вступити в боротьбу з важкою недугою. Чим закінчиться це протистояння, поки не відомо.

Шторм у сні – ще трохи значень

Щоб передбачення виявилося як можна точніше, потрібно врахувати різні моменти сновидіння, в тому числі і день тижня, коли воно приснилося.

Але якщо уві сні вдалося побачити берег після шторму, то настав кінець бід і нещасть.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться город, сонник город уві сні

Зміст: Тлумачення по соннику від А до Я До чого сниться город вскопанний, копати До чого сниться город з грядками, садити До чого сниться город поливати, полоти Приснився город заріс…

До чого сниться флірт, сонник – фліртувати уві сні

Зміст: Тлумачення за різними сонникам До чого сниться флірт з чоловіком, жінкою Приснився флірт зі знайомим незнайомцем, колишнім Що означає уві сні флірт на роботі До чого сниться флірт дружини,…

До чого сниться – наздоганяти, сонник – наздоганяти уві сні

Зміст: Наздоганяти: тлумачення за різними сонникам До чого уві сні наздоганяти людини, дитини Що значить – наздоганяти злочинця Довелося в ночі наздоганяти потяг, автобус До чого сниться, що довелося наздоганяти…