Тільки для справжніх пані!

До чого сниться щур жінці, сонник – щур для жінки уві сні

До чого сниться щур жінці, сонник – щур для жінки уві сні

Зміст:

До чого сниться щур жінці? У сні це символ недоброзичливців, хвороби, насильницького підпорядкування, зовнішнього тиску, а також провини, сорому, власної озлобленості. Сонники на прикладах підкажуть, як отримати грамотне тлумачення сну.

За сонником від А до Я

Бачити жінці щурика у сні означає, що у неї з’явиться таємний недоброзичливець і позбутися від нього буде дуже непросто. Приснилося, що великі нахабні щури бігаю по хаті? Готуйтеся до сімейним чварам, нещирість друзів, збитків і складнощів на роботі.

До чого сниться молодий дівиці, якщо вона ставить пастку для пацюка? Сонник гарантує: насправді зможете дізнатися про плани ворогів і уникнете великих неприємностей. Якщо жінці приснилося, що щур потрапила в крисоловку, то буде грандіозний скандал з сусідами або ж пограбування.

Привиділося, що змогли вбити щурика? В реалі позбудетеся від заздрісників, відстоїте свою невинність. Бачити мертву щура жінці можна перед заразною хворобою. До чого сниться, якщо довелося виганяти щурів з дому? Сонник рекомендується приготуватися до важкій боротьбі, яка ознаменується поперемінними поразками і перемогами.

Уві сні сталося жінці схопити мерзенне істота голими руками? Сонник впевнений: вляпаетесь в неприємну історію і постраждаєте. Бачити, як власний або чужий кіт ловить щурів, означає, що підтримка прийде в потрібний момент. Приснилося, як кіт зжер щура? Потрапивши в гості до знайомих, станете учасницею сімейного скандалу.

По новітньому соннику Іванова

До чого сниться щур жінці найчастіше? Бережіться: можете сильно занедужати. Приснилося, що прогнали або навіть вбили щура? Хвороба закінчиться благополучно.

Крім того щур може з’явитися жінці перед спілкуванням з розумним, але злим і підступним людиною, обманом, підлістю. Якщо уві сні з’явилася особина чорного кольору, то всі запропоновані тлумачення посилюються. Біле тварина натякає на зраду жінки.

З англійської соннику

До чого сниться дуже багато щурів? Жінці сонник гарантує масу заздрісників, недоброзичливців і наклепників. Бачити щура так само означає, що хтось зі сторони усіма силами намагається позбавити вас душевної рівноваги, щастя і благополуччя.

Якщо щур явилася уві сні закоханої жінки, то у неї з’явиться суперниця, яка буде мати величезний вплив на обранця і з легкістю може забрати його у вас.

З сучасного універсального соннику

Якщо дамочке привиділася щур, то сонник підозрює, що поруч крутитися брехливий і непорядний на руку осіб. Обов’язково придивіться до оточення, щоб звести до мінімуму можливу небезпеку.

До чого сниться щур ще? Іноді доречно використовувати більш позитивне тлумачення. У сні це істота виступає символом пристосуванства, життєстійкості, витримки. Можливо, саме ці якості допоможуть вам вистояти в непростих умовах.

Якщо щур уві сні мала деяку схожість з певною особою, то сонник наполягає: вам слід придбати або, навпаки, позбутися якостей, властивих цій людині. Пацюк може приснитися в знак пліток, наклепів, звинувачень. Приснилася піддослідна щур? Ймовірно, ви потрапили під чиєсь тиск, змушені діяти під чиїмось керівництвом, впливом.

За сонником Деніз Лінн

До чого сниться звичайна щур жінці? Уві сні істота може уособлювати негідника, зрадника, корисливого або брехливого людини. Сонник рекомендує поспостерігати за оточуючими. Є ймовірність, що вас нахабно використовують, обманюють, підставляють.

Бачити багато щурів означає, що вас змучили нагальні проблеми, невирішені справи, клопоти, які навалилися поруч. Постарайтеся не розпорошуватися на дрібниці і менше реагувати на незначні побутові ситуації.

Приснилася щур? Уві сні вона може асоціюватися з певними особистими якостями, які сильно дратують вас. Сонник радить, нарешті, взяти себе, повірити у свій потенціал, стати цілісною особистістю.

До чого сниться щур жінці велика, багато щурів

Приснився дуже велика щур? Вона натякає на приховану небезпеку, серйозну загрозу. Це символ передчуття біди, можливо, вам готують хитру пастку або збираються залишити напризволяще в самий несподіваний момент. Якщо уві сні з’явилося дуже багато великих щурів, то наяву відчуєте справжній жах.

Однак жінці бачити пробегающую повз велику щура добре. Наближається грандіозне і строго радісна подія. До чого сниться, якщо величезна щур попалася в мишоловку? Зумієте запобігти негативні наслідки, бо заздалегідь розгадаєте плани недругів.

Жінці приснилося: щур нападе, кусає

Що значить, якщо у сні щур нападе і кусає жінку? Готуйтеся до особливо несприятливого періоду, наповненого невдачами, втратами, хворобами. Але якщо щур уві сні вкусила лише за одяг, то наяву досягнете того, до чого так вперто прагнули.

Приснилася нападниця щур? Поруч з вами знаходиться доброзичливий чоловік, який на ділі є найлютішим ворогом. Цей же сюжет натякає: власна мати або інша жінка в роках має на вас дуже великий вплив, вона позбавляє свободи і намагається підпорядкувати собі.

Що символізує мертва щур, жінці вбити щура

Приснилося, що примудрився вбити щура або ж довелося бачити вже дохлу? Насправді звільнитеся від чужого втручання, подолаєте виниклі труднощі. Цей же сюжет вказує на повну перемогу над ворогами в поточний момент і попереджає про зустріч з людиною, який перед вами винен.

Вбивати щура уві сні завжди добре. Це означає, що привалить величезна удача. Причому чим більше особина, тим грандіозніше виявиться везіння. До чого сниться мертва щур, що потрапила в крисоловку? Здолаєте недругів їх же методами. Але якщо приснилася порожня крисоловка, то лише даремно витратите час. Привиділася мертва щур, яка розкладається і моторошно смердить? Готуйтеся до розлуки, болючих втрат.

До чого є щур жінці в ліжку

Приснилося, що щур забралася в ліжко? Наяву вас нахабно обдурить шанувальник або навіть коханий, хоча до цього моменту ви не сумнівалися в його відданості. Уві сні щур забралася в ліжко і, побачивши її, здригнулися від огиди або жаху? Стережіться переслідування вкрай неприємного людини.

Щур в ліжку попереджає про тяжку або заразній хворобі. Але якщо нахабна особина прогулюється по дому, то отримаєте гроші. До чого сниться щурячий писк жінці? Він натякає уві сні на збитки за крадіжки, шахрайства.

Щур для жінки уві сні – інші розшифровки

Щур уві сні виступає символом зла, розкладу, смерті, а також уособлює ницість, підлість, власну боязкість. До чого сниться сіра щур жінці? В реалі поругаетесь з сусідами, почуєте на свою адресу масу образ. Цей же сюжет вказує на розбіжності з близькими, діловими партнерами.

Якщо щур з’явилася в суботу, то в реальності здійсніть операцію, яка стане джерелом серйозного доходу. Якщо ж щур з’явилася в недільному бачення, то готуйтеся до радості і приємних турбот, пов’язаних із сім’єю.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться подорож? Тлумачення сну про подорожі

Зміст: По соннику Міллера По сучасному суміщеного соннику До чого сниться подорож в іншу країну, за кордон, круїз Приснилося подорож на транспорті, машини, кораблі, літаку Подорож уві сні – інші…

До чого сниться – ходити голою, сонник – ходити голою уві сні

Зміст: За сонник Зими По соннику Міллера До чого сниться – ходити голою по вулиці, в людному місці Уві сні ходити голою і соромитися, не соромитися Ходити голою у сні…

До чого сниться – прибирати, сонник – прибирати у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Білого мага Що означає прибирати у своїй, чужій хаті, квартирі До чого уві сні прибирати на роботі, документи До чого сниться – прибирати сміття,…