Тільки для справжніх пані!

До чого сниться, що кришаться зуби? Кришаться зуби уві сні

До чого сниться, що кришаться зуби? Кришаться зуби уві сні

Зміст:

Сни споконвіку мали величезне значення для людини, адже вважалося, що саме за допомогою сновидінь можна передбачати майбутнє. Тому прозорливі мудрі старці тодішніх часів записували свої нічні видіння, пов’язуючи з з відбуваються наяву подіями.

Сни про зуби зустрічаються в таких зборах дуже часто. Давайте подивимося, до чого сниться кришаться зуби.

Сон, у якому кришаться зуби — справжні проблеми зі здоров’ям у реальному житті

Багато сонники пов’язують сновидіння, в яких головним чином фігурують зуби, з проблемами із здоров’ям. Кришаться зуби уві сні можуть провіщати те, що незабаром ваше здоров’я подкосится, причому досить значно, адже свого часу ви упустили шанс підправити його стан.

Деякі сонники трактують такі сни буквально: на їхню думку організм сам рукою провидіння вказує людині на його хвороби ротової порожнини, тому зовсім не зайвим буде перевіритися у стоматолога. Втім, як і в інших лікарів поліклініки.

Кришаться зуби у сні? Чекайте неприємностей на роботі або будинку

На щастя, розколотий уві сні зуб ні в одному із значного числа сонників не трактується як подія, що веде до смерті. Але такий сон може означати неприємні події в недалекому майбутньому. Це може стосуватися як сім’ї, так і справ на роботі.

Таке сновидіння тлумачать як невідворотний і остаточний розкол ваших планів, намірів, проектів. Якщо вам приснився розколотий зуб, чекайте, що скоро все піде шкереберть, тому будьте дуже пильні.

Труднощі у друзів або родичів

Розколотий зуб, побачений вами уві сні, може бути розтлумачений як своєрідний розкол благополуччя вашого близької людини. Цією людиною може стати хороший друг або родич, у якого в недалекому майбутньому з’являться неприємності на роботі, особистому житті або навіть може значно погіршиться стан здоров’я. Тобто, з ним станеться щось таке, що в несприятливому значенні переверне все його життя.

Важливе значення має і розташування зуба, який був розколотий у вашому сні, у роті. Так, верхні зуби означають чоловічу частину вашого оточення, нижні – жіночу, передні – означають самих близьких родичів, всі інші – друзів, знайомих, і чим глибше у роті знаходиться цей зуб, тим далі вам доводиться людина.

Однак якщо уві сні зуб випав, а потім відразу розкришився, таке сновидіння несе в собі куди більш похмурий сенс, пророкуючи важку хворобу, але настільки швидкий, що зробити нічого лікарі просто не встигнуть.

Сновидіння, в якому кришаться зуби до фінансових втрат

Сновидіння, в якому ви розглядаєте свій зуб, який розкришився, символізує матеріальні труднощі, які вам судилося зазнати в найближчому часі. І чим більше шматочків від нього відкололися, тим важче буде ваше матеріальне становище. Якщо ж вам приснилося, що від зуба відпав один шматочок, то, ймовірно, ваше грошове благополуччя похитнеться, але значних втрат ви не понесете.

Погіршення емоційного стану

Згідно з деякими сонникам, бачити уві сні, як кришаться зуби, означає випробувати сильний емоційно травмує фактор, після якого ви впадете в глибоку депресію.

Якщо уві сні ви побачили як зуби повільно вкрилися тріщинами і потім раскрошились, то чекайте, що незабаром відбудеться необоротне подія, настільки неприємне, що не просто принесе вам душевний біль, але й залишить великий слід у вашому житті.

Уві сні кришаться зуби? На вас намовляють і обмовляють

Сновидіння, в якому у вас кришаться зуби, може бути розтлумачено як плітки і пересуди, що йдуть проти вас. До того ж, якщо уві сні розкришився здоровий білий зуб, то чутки про вас розпускає людина з вашого близького оточення, хороший знайомий, з яким ви можете бути навіть дружні.

Якщо зуб уві сні був старим, почорнілим і хворим, то це стороння людина, злословящий і обумовлює вас, він робить це вже давно, ніж встиг підірвати ваш авторитет в очах знайомих. Сон, у якому ви бачите множинні відколоті від зуба частини, можна розтлумачити як те, що ваше добре ім’я вже значно погіршилося, адже чутки про вас ходять вже давно, встигнувши зганьбити вас.

Якщо ж вам приснилося, що від зуба відпав один шматок, то деякі з сонників говорять про порівняно невеликому відрізку часу, протягом якого на вас не заслужено наговорюють.

Розколотий зуб у сні – до неприємної ситуації

Деякі сонники товчуть сни, в яких у вас кришаться зуби, як знак того, що незабаром ви потрапите в ситуацію, результатом якої стане ваша втрата авторитету і поваги в очах колег, знайомих друзів.

Якщо уві сні ви розглядаєте свій зуб – такий сон обіцяє швидке відновлення вашого доброго імені, що в більшій мірі зробить вас мудрішими і спритнішим, ніж принесе відчутної шкоди для вас. Якщо ви уві сні виплюнули розколотий зуб – це означає, що ті неприємностей, що очікуються на вашому шляху, уникнути не вдасться, але при холоднокровному підході до ситуації, у вас вийде скоро вирішити вашу проблему.

Кришаться зуби уві сні до сварки з близькою людиною

Зуб уві сні в одних з сонників символізує одне ціле, нероздільне, як наприклад сім’ю або пару двох люблячих один одного людей. Відкололася частина цього цілого означає розрив з коханим, його відхід, фактичний, зримий, проте можливо і порушення з ним емоційної, духовної зв’язку, що передує остаточного розриву відносин.

Більшість сонників говорять про те, що – це символ життєвої енергії людини в будь-яких інтерпретаціях сну, корінь життя, тому розколотий зуб у сні говорить про витік вашої життєвої сили наяву.

Такі сни, у яких ми бачимо розколоті, кришаться зуби не тільки застерігають нас про проблеми з їх здоров’ям, але і говорять про те, що в нашому житті скоро настане важкий час. Це і проблеми в сім’ї, на роботі, у відносинах з близькими людьми.

Але, на щастя, про чиюсь смерть сон, у якому ви бачите кришаться зуби, не говорить, а значить, у вас є шанс щось виправити і змінити на краще у вашому житті.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться хитаючийся зуб? Уві сні хитається зуб — до чого це?

Зміст: Хитається зуб уві сні — хвороба і погіршення стану здоров’я Сон про хитким зубі до хвороби зубів Перехід на новий етап у житті Хитаються зуби уві сні — зміни…

До чого сниться ловити рибу? Що значить ловити рибу у сні

Зміст: Ловити рибу у сні до щасливого кохання Сон, у якому ловиш рибу — великий успіх, виграш, успіх починаннях Добровільно пропустіть щасливий шанс, який обіцяє вам багато блага Ловити рибу…

До чого сниться жива риба. Що значить бачити живу рибу уві сні?

Зміст: Жива риба у сні — привабливу пропозицію, хороша перспектива Успіх наміченого підприємства, виграш, прибуток і слава Сниться жива риба — щастя в любові, мирне сімейне життя Обман, неправдиві обіцянки,…