Тільки для справжніх пані!

До чого сниться шампунь? Сонник — шампунь уві сні

До чого сниться шампунь? Сонник - шампунь уві сні

Зміст:

Сон є невід’ємною частиною життя кожної людини. Протягом багатьох десятків років дослідники різних областей намагаються розгадати феномен цього чудесного явища. Існують цілі наукові теорії про причини виникнення обіймів Морфея.

З кожним роком людство все серйозніше ставиться до символів, що з’являються у снах. Сьогодні ми розглянемо, що означає, якщо вам вночі приснилася шампунь.

До чого сниться шампунь — сонник Міллера

Міллер вважав, що якщо людина бачить уві сні, як він використовує шампунь для миття голови, то незабаром йому належить взяти участь в непростих і навіть небезпечних любовних справах.

Якщо ж шампунь використовується для миття чиєїсь іншої голови, то людина потай від усіх відправиться в прекрасну поїздку, якщо тільки вдасться приховати від оточуючих її справжні мотиви.

А от ходити з намиленою головою, на думку Міллера, є ознакою того, що незабаром доведеться зіткнутися з недоброзичливцями і отримати сумні звістки.

Шампунь уві сні — сонник Ванги

Баба Ванга вважала, що купівля шампуню у сні є хорошим знаком. Хитрість і спритність допоможуть людині домогтися успіху. Якщо ж, шампунь уві сні є подарунком, то сновідящого очікують принизливі заходи на шляху до мети, а неприємний запах шампуню може свідчити про захворювання волосяного покриву.

Що значить приснилася шампунь уві сні — Фрейд

Батько психоаналізу, звичайно ж, пов’язував шампунь з любовними і сексуальними справами. На його думку, якщо жінці сниться, що вона мою голову іншій людині, то незабаром відбудеться її таємне побачення з коханим.

До чого сниться шампунь — Східний сонник

Якщо людині приснилося, що він миє голову шампунем, то в майбутньому йому доведеться зіткнутися з принизливими справами, якими він буде займатися лише для того, щоб догодити комусь.

Сучасний сонник — шампунь

Новітні сонники трактують події сну пов’язані з шампунем, як духовного і фізичного очищення. Такий сон означає, що людина готова до кардинальних змін. Він здатний залишити все погане позаду і сміливо йти назустріч щасливого життя.

До чого сниться шампунь — сонник іменинників

Якщо тим людям, які народилися у травні, червні, липні і серпні сниться шампунь, то їм належить зануритися в запаморочливе пригода, яке, однак, не буде дуже тривалим.

Вересневих, жовтневих і грудневим людям належить скандал з коханою людиною, а народженим в січні, лютому, березні і квітні подібний сон обіцяє крах надій і планів.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться митися? Сонник — митися у сні

Зміст: До чого сниться митися – значення по соннику Міллера Значення сну митися в сонник Ванги До чого сниться митися – сонник Цвєткова Митися уві сні – тлумачення по соннику…

До чого сниться лев? Сонник — лев уві сні

Зміст: До чого сниться лев по соннику Міллера Лев по соннику Нострадамуса До чого сниться: лев кусає, нападає? До чого сниться багато левів? До чого сниться лев чоловікові, хлопцю, дівчині…

До чого сниться мураха? Сонник мурахи уві сні

Зміст: Мурахи уві сні – сонник Хасе До чого сниться мураха по соннику Міллера? Англійський сонник — мурахи уві сні До чого сниться мураха по Сучасному соннику? До чого сняться…