Тільки для справжніх пані!

До чого сниться шафа, полиця, етажерка, гардероб, комод, скриня?

До чого сниться шафа, полиця, етажерка, гардероб, комод, скриня?

Зміст:

До чого сниться меблі, в якій ми зберігаємо речі, а саме шафа, полиця, шафа, етажерка, гардероб, комод, скриня? Що означає побачити уві сні ці предмети меблів? Давайте розберемося.

До чого сниться шафа

Побачити уві сні шафа – до прибутку і нудьзі, можливого отримання спадщини, особливо шафу з речами, шафа з сукнями – втрати при продажу або торгівлі, порожня шафа – бідність і невдачі. Покупка шафи – до бідності, приховування речей в шафі – до добробуту. Якщо розкривши у сні шафа, ви бачите акуратно укладені на його полицях речі – чекайте великої удачі у всіх сферах життя.

До чого сниться полку

Такий предмет меблів, як полку, у ваших снах сигналізує про несподіваних небезпек, важких хворобах, невдачі в справах на роботі.

До чого сниться шифоньєр

Якщо у всі ви шукайте щось у шафі або розкладаєте свої речі на його полицях – вас долають сумні передчуття, смуток і депресія, хоча і необґрунтовані.

До чого сниться етажерка

Етажерка уві сні – це заслужена нагорода наяву. Антикварні етажерка у сні означає отримання можливості здійснення «блакитний» мрії, можливо дитячої і нездійсненною на ваш погляд. Отримання етажерки у спадок – сигналізує про те, що доведеться допомагати родичам, від яких ви самі очікували підтримки.

До чого сниться гардероб

Гардероб – це втрата або збиток. Бачити уві сні гардероб – опинитися в небезпеці. Мізерність гардеробу – спілкування з незнайомими людьми, таящими загрозу і небезпеку. Гардероб, заповнений одягом – невдачі внаслідок власної балакучості і дурної помилки.

До чого сниться комод

Така меблі, комод, означає вдалий шлюб, як для чоловіків, так і для жінок. Бачити комод подряпаним або зіпсованим – провісник швидкого сімейного розладу з-за матеріальних проблем. Стійкий «пузатий» комод » – ваше сімейне благополуччя може зруйнуватися в результаті зради вашого партнера. Комод біля виходу з квартири або будинку – розрив любовних відносин або велика сварка.

До чого сниться скриня

Майже забутий нині предмет меблів – скриня – деколи є в наших снах. Порожній скриня – злидні, а повний – добробут. Шукати в скрині предмет і не знаходити його – до великого розчарування в житті. Укладати скриня – зміни, яких ви не чекаєте.

Закритий скриня – важлива таємниця у вашому житті. Якщо ви відкриєте цей скриню, завіса таємниці відкриється і вас чекають незвичайні известия.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться малина? Сонник — малина

Зміст: До чого сниться малина по соннику Міллера Малина у сні — сонник від А до Я До чого сниться малина по Езотеричного соннику Сон про малині — по соннику…

До чого сниться падаючий літак? Сонник — літак падає

Зміст: До чого сниться падаючий літак по соннику Міллера Падаючий літак у сні — сонник Ванги До чого сниться падаючий літак — по сонникам Лоффа, Лонго і Деніз Лінн Літак…

До чого сняться яблука? Сонник — яблука великі, стиглі, гнилі, червиві

Зміст: До чого сняться яблука по соннику Міллера Яблуко уві сні — сонник Ванги До чого сняться яблука — сонник Езопа До чого сниться велике яблуко. Сонник — великі яблука…