Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сестра? Уві сні сестра — сонник, найбільш повне тлумачення

До чого сниться сестра? Уві сні сестра - сонник, найбільш повне тлумачення

Зміст:

Сон про сестру – явище досить звичайне, особливо, якщо сестра є в наявності наяву. Але буває і так, що приснилася сестра, якої насправді немає. Існує маса сонників і тлумачень, які розповідають про те, до чого сниться сестра, що очікувати, якщо було сновидіння з участю сестри.

До чого сниться сестра по соннику Міллера

Прийшла у ваш сон рідна сестра по соннику Міллера розглядається як провісник якихось новин, пов’язаних саме з цією сестрою.

Якщо ж сестра не рідна, а зведена, то вас скоро хтось почне надмірно настирливо опікати, і така опіка стане тягарем. Сон застерігає вас, даючи можливість вчасно припинити подібні дії.

Сестра уві сні – сонник Ванги

Сонник Ванги тлумачить появу сестри уві сні як упорядковане ознака лише в тому випадку, якщо в реальності у вас з сестрою хороші відносини. Значить, найближчим часом вам знадобиться підтримка, і підтримка прийде саме з боку сестри.

Якщо у вас з сестрою відносини складні, то сон може бути ознакою сварок і неприємностей. Сварка уві сні передвіщає серйозні проблеми у відносинах з сестрою та іншими родичами. Незнайомка, яка назвала себе уві сні вашою рідною сестрою, провісник роману.

Сестра – тлумачення по соннику Фрейда

Якщо ви жінка і вам приснилася ваша сестра, знайте – в реальності у вас з’явилася чи скоро з’явиться сексуальна конкурентка.

Якщо ж ви – чоловік, то сон про сестру означає ваше бажання змінити свою сексуальну партнерку або знайти її, якщо такий в даний момент не є. Як правило, такий сон у тлумаченнях Фрейда не може бути не пов’язаний з міжособистісними відносинами, що зачіпають інтимні стосунки.

До чого бачити уві сні сестру — сонник Лоффа

Тлумачення снів, в яких присутня сестра, сонник Лоффа дуже оригінальне. Сестра уві сні

Якщо вам приснилося відсутність сестри, яка в реальному світі у вас є, то це говорить про усвідомлення вами вашої індивідуальності.

Що розповідає про приснився сестрі Нострадамус

А до чого сниться сестра по соннику Нострадамуса? Сонник Нострадамуса тлумачить появу сестри уві сні наступним чином. Можливо, ви отримаєте новини, пов’язані з вашою сестрою. Або ж хтось почне нав’язливо втручатися у ваші справи.

Приснився рідна сестра може передвіщати нехороші думки і розчарування у своїх вчинках. Смерть або від’їзд сестри у сні означає щасливі зміни у вашому житті.

Побачити, як сестра уві сні просто сидить, може передвіщати її весілля. Крім цього, сон про сестру може означати нестачу уваги до вас і образи, з цим пов’язані.

Якщо приснилася сестра – сонник Юнга

Побачити уві сні рідну сестру означає, що в родині гарні, рівні стосунки. Розмовляти з сестрою – конфлікт скоро вирішиться.

Красиво одягнена сестра уві сні може означати тільки добробут та мир в родині. Сонник Юнга може і інакше трактувати сон про сестру. Наприклад, сестра уві сні – це брак елементарної підтримки і теплоти на яву, клопоти і проблеми.

Якщо сестру побачила уві сні молода жінка, то це може передвіщати швидку появу суперниці. Бачити уві сні свою покійну сестру, отже, перебувати в тривожному стані.

До чого сниться сестра чоловіка або сестра хлопця

Побачити уві сні сестру чоловіка означає швидке знайомство з цікавою людиною, яка переросте в щось більше. Можливо, вам скоро почнуть надавати знаки уваги, і тут головне не пропустити це увагу.

Якщо уві сні крім сестри чоловіка були інші люди, то це до застілля, пов’язаного з відзначенням іменин. Зовиця, що відвідала ваш сон з собакою чи кішкою, обіцяє швидку зустріч зі старою подругою.

До чого сниться рідна сестра або двоюрідна

Практично всі сонники сходяться в тлумаченнях снів, в яких присутня двоюрідна сестра. Образи, невдачі, сварки – ось що віщує такий сон. Можливо, вас чекає розлад між вашою родиною і родиною кузини.

Рівні, дружні стосунки з двоюрідною сестрою наяву, не можуть вберегти від конфлікту, про що і попереджає сон. В основі сварки будуть плітки і інтриги, а при необхідності підтримки з боку сестри, ви отримаєте байдужість.

Вагітна сестра — сонник

Якщо вам приснилася ваша сестра вагітною, то це може означати тільки одне – її чекає швидке заміжжя. Якщо уві сні ви радієте її вагітності, це можна розцінювати як дуже хороший знак, шлюб буде довгим і щасливим.

Якщо ж ви побачили вагітної свою заміжню сестру, то її та її чоловіка чекають серйозні зміни в житті. А ось хороші це зміни або сумні – залежить від ваших вражень після пробудження. Пригнічений стан означає, що сон поганий, а радісна віщує добрі зміни в житті сестри.

До чого сниться весілля сестри

Практично всі тлумачі снів не можуть дати однозначної розшифровці приснився весіллі. Зазвичай, весілля у сні знаменує прийдешні зміни в житті. А весілля сестри може означати зміни або в її житті, або в вашому.

Приснився весілля незаміжньої сестри може означати ймовірність швидкої хвороби, сон як би закликає звернути увагу на здоров’я. Якщо ж сестра заміжня, то вас очікує здійснення якоїсь вашої давньої мрії. І при цьому сестра візьме безпосередню участь в цьому.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться мама? Сонник — мама уві сні

Зміст: Мама — сонник Міллера Сонник Ванги – до чого сниться мама Мама у сні – тлумачення по Фрейду Побачити маму уві сні – сонник Лонго Сонник Хассе – до…

До чого сняться маленькі дівчинки? Сонник маленька дівчинка уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Данилової За Нострадамусом і Вангу До чого сниться маленька дівчинка з різних сонникам Закриваючи очі, ми поринаємо у дивовижний світ сновидінь, де нас відвідують…

До чого сниться стригти волосся? Сонник — стригти волосся у сні

Зміст: Стригти волосся уві сні по соннику Цвєткова Малий Велесов сонник – стригти волосся До чого сниться стригти волосся по соннику Медеї Сонник Хасе До чого сниться волосся стригти по…