Тільки для справжніх пані!

До чого сниться сало, сонник – сало у сні

До чого сниться сало, сонник – сало у сні

Зміст:

Уві сні інколи можна бачити цілком звичні в повсякденному житті речі та продукти. Але в сновидийном світі вони мають власне значення. До чого, наприклад, сниться сало? Сонник і зразкові розшифровки дадуть повну картину.

По Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що сало в мріях символізує щасливий поворот долі. Але тільки якщо продукт був свіжим і апетитним. У зворотному варіанті не варто розраховувати на щось хороше.

Якщо жінці приснилося, що вона забруднила руки жирним салом, то спроба зайняти міцне положення в суспільстві закінчиться невдачею.

Тлумачення по соннику Фрейда

До чого сниться сало по соннику Фрейда? Якщо ви не зможете грамотно оцінити власні можливості, то вляпаетесь у великі неприємності.

Розтоплене сало у сні символізує пошуки сексуального задоволення в невідповідному для цього місці.

Думка сонника подружжя Зими

Приснився чистий і гарний шмат сала? Сонник впевнений, що ви зможете покращити добробут. Бачити зіпсоване або брудне сало гірше. Це ознака майбутніх розчарувань і невдач. Однак звинувачувати у них доведеться виключно особисту лінь і недалекоглядність.

До чого сниться, що ви забруднилися в жиру від сала? Справи будуть пов’язані з несподіваними клопотами, але перемога залишиться за вами. Для більш точного тлумачення сну сонник рекомендує врахувати, що саме ви забруднили (яку частину тіла або одягу).

Приснилося сало солоне, свіже, копчене

До чого сниться солоне сало? Воно гарантує благополучний результат подій, які здавалися безвихідними. Товстий шматок солоного сала обіцяє благополуччя і відмінне здоров’я. Якщо ж у сні ви довелося відрізати від нього тонкі скибочки, то необхідно проявити ощадливість і бережливість.

Приснилося сальце копчене? В реальності укладіть дуже вигідну угоду чи отримаєте прибуток. А ось є копчене сало в ночі погано, в реалі вам загрожують проблеми з зайвою вагою.

Смажене сало знаменує посвята в таємницю, варене – нещасний випадок, а топлене попереджає про комплементе, який здасться вам образою.

Свіже або солоне сало з м’ясним прошарком – сновидний знак удачі і везіння, а пожелтевшее і старе – безпричинного смутку і туги.

Що означає уві сні купувати сало

До чого сниться, що вам довелося купувати сало? У сні це попередження про те, що вас можуть пограбувати за вашою ж вини. Не варто проявляти легковажність у людних місцях, кидати відкритий автомобіль або квартиру.

Самому продавати сало уві сні – означає, що ви явно безпідставно заздрите оточуючим, і це почуття отруює вам життя.

Приснилося, що ви купили сало? Назавжди посварилися з другом з–за дурної сварки. Крім того, це вказівка на хворобу, лікування від якої потребує багато мужності і сил.

До чого сниться сало є, різати

Якщо уві сні сталося є сало, то в реалі настають непорозуміння в інтимному житті. Уві сні смажити і їсти сало означає, що заради досягнення бажаної мети ви готові зробити низький вчинок і привласнити собі чуже. Причому більшою мірою це стосується не фізичних цінностей, а душевних.

До чого сниться сало? Бачити його – до небезпечного збігом обставин, є – до хвороб, які викликані переїданням або неправильним харчуванням. Довелося їсти старе сало? Майбутнє приготувало вельми неприємний сюрприз.

Приснилося, що ви різали сало? З легкістю обійдете суперників і конкурентів. Бачення також закликає до економії і стриманості.

Сало у сні – ще більше деталей

До чого сниться, що уві сні ви явно відчуваєте запах смаженого або копченого сала? Грамотні дії оточуючих принесуть вам істотний прибуток.

У вкрай рідкісних випадках сало вказує на смерть знайомого або рідної людини. Але таке тлумачення вимагає підтвердження іншими сновідними знаками, що мають подібне значення.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сад, сонник – сад у сні

Зміст: Трактування по Міллеру Інтерпретація по соннику Фрейда Розшифрування образу по соннику Д. і Н. Зими Психоаналітичного трактування сонника Опис образу з жіночого соннику До чого сниться сад з деревами,…

До чого сниться салат, сонник – салат уві сні

Зміст: Трактування по соннику Міллера Думка сонника стерви Інтерпретація за загальним соннику Тлумачення образу за іншим сонникам До чого сниться салат Олів’є, під шубою Що означає салат з помідорів, капусти…

До чого сниться салют, сонник – салют уві сні

Зміст: За сонник Міллера Думка суміщеного сучасного сонника Тлумачення з універсального соннику Трактування за іншим сонникам Що означає салют на нічному небі, вдень До чого сниться салют за вікном, в…