Тільки для справжніх пані!

До чого сниться русалка, сонник – русалка у сні

До чого сниться русалка, сонник – русалка у сні

Зміст:

До чого сниться русалка? Ви явно хочете дізнатися чужу таємницю. Навіть якщо вам це вдасться, то тримайте язик за зубами, інакше наживете масу проблем. Сонники підкажуть, що ще означає цей міфічний образ у сні.

Трактування доктора Фрейда

До чого сниться русалка, яка сидить на камені? Сонник впевнений, що ви буквально ганяєтеся за особами протилежної статі, перетворивши пошуки нового партнера в справжню гру. Таким чином ви намагаєтеся знайти ідеального супутника, навіть не помічаючи, що щастя знаходиться прямо під носом.

Приснилося, що уві сні зловили русалку? Невигадлива гра переросла у справжнє полювання, яка затягує вас все сильніше і при цьому забирає дуже потрібні життєві сили.

Жінці стати уві сні русалкою, на думку сонника, до легковажного і вкрай неосмотрительному вчинку.

Думка сонника для всієї родини

До чого сниться русалка? Якщо уві сні вона вам посміхається, то в дійсності неждано проведете час з подругами, вдаючись пустим розмовам. Якщо русалка забризкала вас водою, то не варто звертати уваги на плітки і наговори. Люди, які їх розпускають, скоро заспокояться.

Якщо русалка приснилася у ніч на п’ятницю, то наяву відчуєте прилив сил. Її поява в суботню ніч попереджає, що знання, якими ви володієте, потрібні оточуючим.

Трактування за іншим сонникам

До чого сниться русалка по соннику Д. і Н. Зими? Він стверджує, що міфічна істота символізує вкрай небезпечна спокуса. Скоро вас поглине нове почуття, і ви забудете про все, що раніше хвилювало. Однак все це може закінчитися вельми сумно.

Сонник Білого мага в свою чергу вважає, що майбутня радість так само раптово і несподівано зміниться дивним смутком. Сонник попереджає, що ви даремно витрачаєте власний час.

Чаклунка Медея у своєму соннику зазначає, що русалки, будучи духами водної стихії, символізують романтичні ілюзії, що досягла або втрачену любов, а також попереджають про те, що ви ризикуєте зіткнутися з «підводними» камінням в амурних відносинах.

До чого сниться русалка на березі, у воді

Приснилося, що сиділа русалка на березі? Ви явно ганяєтеся за нездійсненною мрією, не підозрюючи, що щастя знаходиться в крокової доступності.

До чого сниться, що ви витягли мережу і виявили в ній русалку? Відносини з протилежною підлогою є для вас грою, і представляють чисто спортивний інтерес. Одного разу ці ігри преситят вас, але виявиться, що час згаяно.

Що означаете русалка уві сні для жінки, чоловіки

Приснилася русалка? Є ймовірність, що виповниться давнє бажання і прийде удача. Жінкам грайлива русалка обіцяє появу більш щасливої суперниці. Після такого бачення будьте готові боротися за свою любов.

Якщо чоловікові приснився прекрасна русалка, то йому варто побоюватися звабливої обличчя, яка може зруйнувати його життя. Для дами таку ж загрозу представляють русалки чоловічої статі.

Взагалі, русалки, які грають, хлюпаються у воді, дражнять або спокійно відпочивають на каменях – символізують фантазії романтичного характеру. Вони обіцяють небезпечне знайомство, яке не скінчиться добром або ж втягують у вир занепокоєння і ілюзій.

Будь-який контакт з русалкою уві сні вважається відмінною можливістю проникнути у світ потойбічний і отримати цінні знання в траволечении і цілительстві.

Однак важливо пам’ятати, що це подорож загрожує серйозними наслідками для непідготовленого сновидця. Якщо ж у сні русалки не представляють якої–небудь загрози, то в дійсності настає смуга удачі.

Що значить – бути русалкою

До чого сниться, що ви обернулися русалкою? Насправді тлумачення сну досить просте.

Пам’ятаючи про те, що русалки здатні на самі незвичайні вчинки і часом захоплюють в темний вир, можна припустити, що ви ведете себе вкрай безтурботно і необачно.

Приснилося, що ви стали русалкою? Ви готові нанести візит людині, яка явно не бажає вас бачити.

Русалка уві сні – приклади сновидінь

Як і будь-яке інше казкова істота, русалка уві сні володіє власними особливими характеристиками. Для розшифрування образу не зайвим буде згадати все, що ви знаєте про русалок з казок, легенд і міфів.

І пам’ятайте, якщо приснилося, що русалка потягла з собою, то є ймовірність, що вас відвідають моторошні суїцидальні думки або станеться нещасний випадок. Бережіть себе, не піддавайтеся занепадницькому настрою і знайдіть нові цілі і прагнення.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться розмова, сонник – розмова у сні

Зміст: Інтерпретація по соннику Міллера Трактування сюжету по соннику Фрейда Думка сонника подружжя Зими Розшифрування образу від сонника від А до Я Уві сні підслухати чужу розмову Що значить розмова…

До чого сниться розмова по телефону, сонник – розмова по телефону уві сні

Зміст: Трактування сонника Міллера Думка сонника Д. і Н. Зими Значення сюжету по жіночому соннику Думка повного сонника Нової ери Тлумачення по соннику від А до Я Сонник білого мага…

До чого сниться малювати, сонник – малювати уві сні

Зміст: Інтерпретація згідно соннику Фрейда Думка сонника Д. і Н. Зими Трактування за загальним соннику Уві сні малювати – по соннику Білого мага До чого сниться малювати фарбами, олівцем Уві…