Тільки для справжніх пані!

До чого сниться рудий кіт? Сонник — рудий кіт

До чого сниться рудий кіт? Сонник - рудий кіт

Зміст:

Люди у всі часи наділяли величезним значенням свої сни, присвячуючи їм цілі книги, звані сониками. Саме сни інколи попереджають про небезпеку, налаштовують на краще і розкривають таємниці перемог і поразок найближчого майбутнього.

Велику увагу снам приділяють і сьогодні. Як правило, побачити кішку уві сні – знак прийдешніх неприємностей і підступності в житті, які буде складно уникнути. Руда кішка – символ всіляких невдач і безвідповідальності в любові. А до чого саме сниться рудий кіт?

Приснився рудий кіт – сонник майя

Даний сонник говорить про те, що домашній вихованець символізує складний вибір між внутрішніми моральними принципами і поворотом в кар’єрі, який може призвести як до злету, так і до падіння в професійному плані. Для позбавлення від цієї неприємної обов’язки вибору сонник радить запалити свічку на ніч, посипати її кави і лягти спати.

Рудий кіт у сонник Фрейда

Сонник дає позитивну трактування такого сну. Він обіцяє шикарні любовні пригоди, експерименти в сексуальному житті, пристрасть і тваринну хіть у відносинах. Рудий кіт – символ постійного пошуку нових відчуттів в любовних утіхах.

«Сонник іменинників»: до чого сниться рудий кіт.

Іменинникам, відзначають дні народження з травня по серпень, тварина сниться до несподіваного любовним пригодам з неоднозначним фіналом. Тим, хто народився з вересня по грудень, пророкують ласкавого, але ненадійного коханця, який незабаром зникне з життя.

Приснився рудий кіт — до чого це по соннику Азара

Рудий кіт може приснитися до нового льстивому другові, який буде брехати і оточувати людину фальшю.

До чого сниться рудий кіт у сонник Хассе

Корисне, але брехлива і оманливе знайомство обіцяє сонник того, що побачить у сні це тварина. Кіт – символ обману, підступу і невірних людей поруч.

Сонник Медеи про рудого кота

Кіт або кішка описуються як жіноча сторона будь-якої людини, а також його прагнення до любовних зв’язків. Однак непередбачуваність і нестабільність, яку також представляє рудий кіт, не дає трактувати ці значення в позитивному ключі. Як правило, такий сон – до нерозділеного кохання або тимчасової сексуального зв’язку.

До чого сниться рудий кіт у російському народному соннику.

Для чоловіка це знак того, що благовірна, так чи інакше, його обманює. Жінці слід уважно придивитися до одного або обранця – цілком можливо, у нього вже є інша.

Трактування може змінюватися в залежності від того, що робить кіт у сні, залишаючи споконвічним лише загальне значення його як символу. Необхідно згадати і уважно вивчити поведінку тварини, тільки тоді можна скласти повну картину того, до чого слід бути готовим у найближчому майбутньому.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться зелені яблука. Сонник — зелене яблуко уві сні

Зміст: До чого сняться зелені яблука — універсальний сонник До чого сниться зелене яблуко — сонник Міллера До чого сняться зелені яблука по соннику Ванги До чого сниться зелене яблуко…

До чого сняться волохаті ноги? Сонник волосся на ногах у сні

Зміст: Сонник Міллера до чого сняться волохаті ноги Сонник Фрейда – що означають волосаті ноги у сні? Дворянський сонник — у сні побачити волохаті ноги Східний сонник — волосся на…

До чого сняться поцілунки? Сонник – поцілунок у сні

Зміст: До чого сняться поцілунки по соннику Міллера? Поцілунок у сні — сонник Ванги До чого сняться поцілунки по соннику Нострадамуса До чого сняться поцілунки по соннику Фрейда? До чого…