Тільки для справжніх пані!

До чого сниться руде кошеня? Сонник — руде кошеня уві сні

До чого сниться руде кошеня? Сонник - руде кошеня уві сні

Зміст:

Маленький кошеня – зворушливе і чарівна істота, яке нікого не залишить байдужим. Досить погладити його ніжну шерстку, слухаючи, як солодко муркоче під ласкавою рукою цей теплий пухнастий клубочок, і будь-які проблеми і неприємності підуть на другий план. Що означає, коли сниться кошеня, рудий, як маленьке сонечко?

Рудий кошеня у сні – сонник Міллера

Сонник Міллера попереджає, що «котячий» сон означає можливе невезіння або навіть невеликий провал, які обійдуть вас стороною, якщо уві сні прогнати тварина як можна далі. Це сновидіння також може означати загрозу для репутації.

А якщо коту вдалося вас подряпати — це віщує повну або часткову втрату прибутку з вини ваших ворогів. Якщо дівчині приснилося, як вона тримає рудого кошеня на руках – є ймовірність участі у сумнівних справах, за яку потім буде соромно і ніяково.

Якщо молодій жінці сниться пухнастий і милий звір, що викликає приємні емоції – існує небезпека потрапити в вправно приготовлену пастку, уникнути якої допоможе обачність і здоровий глузд.

Сонники Ванги і Фрейда — руде кошеня уві сні

А до чого сниться руде кошеня згідно трактування великої провісниці? Сонник Ванги пояснює рудого кошеня як уособлення хитрості, обману, зради, зради близької людини.

За сонником Фрейда, такий сон означає чудові та незабутні пригоди в особистому житті, нові знайомства та оновлення існуючих відносин.

Сонник Разгадамуса — до чого сниться руде кошеня

Тут побачений у сні руде кошеня тлумачиться як невідома частина вашого життя, її виворіт, зворотна сторона вашого «я» — підсвідомість. Це досить складний символ, і може трактуватися по-різному, в залежності від ситуації.

Приміром, якщо незадовго до весілля дівчині сниться, що вона грала з кошеням, і той її подряпав – значить, майбутній шлюб стане невдалим: у чоловіка виявиться поганий і злий характер.

Розтлумачивши до чого сниться руде кошеня, хочеться зробити деякі висновки. В цілому, побачити рудого кошеня у сні означає набуття хорошого друга, і грошові надходження (цьому сприяє «золотий» колір кошеня), а також свідчить про те, що дуже скоро буде знайдений правильний вихід із глухого кута. Головне, щоб звірок не нявчав уві сні – це означає зраду.

Для молодої жінки кошеня може означати доленосну зустріч зі «своїм» чоловіком, а можливо і майбутнє материнство, хоча допускається наявність суперниці. При цьому, чим темніше рудий відтінок шерсті у кошеняти, тим більш сприятливе значення має такий сон.

За іншою версією, може означати пристрасні, але недовговічні відносини з молодою людиною, причому якщо вони дуже значимі, то є висока ймовірність зберегти їх надовго, приклавши всі можливі зусилля в боротьбі за щастя.

Також руде кошеня уві сні персоніфікує витонченість і незалежність в будь-яких життєвих ситуаціях – і того, і іншого у нього варто повчитися.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться білий пацюк? Сонник — білий пацюк уві сні

Зміст: До чого сниться білий пацюк по соннику Міллера Білий пацюк у сні — сонник Ванги Сонник Нострадамуса – білий пацюк Щур – дивно розумне істота з високорозвиненою інтуїцією. Вислів…

До чого сниться вагітна жінка? Сонник — вагітна жінка уві сні

Зміст: Вагітна жінка по соннику Лоффа Сонник Міллера і — до чого сниться вагітна жінка Вагітна жінка уві сні по соннику Цвєткову До чого сниться вагітна жінка — Сонник Менегетті…

До чого сниться чорне кошеня? Сонник — чорне кошеня уві сні

Зміст: Сонник Міллера — чорне кошеня уві сні До чого сниться кошеня чорного кольору — французький сонник Сонник Хассе Сонник Девіда Лоффа — чорне кошеня Що значить якщо приснилося чорне…